Zoe Saldana - New

Happy Birthday Zoe Saldana!

19. června 2017 v 12:00 | Merylka
Americká herečka Zoe Saldana dnes slaví své neuvěřitelné 39.narozeniny a my jí za náš blog přejeme hodně zdraví, štěstí, lásky a spoustu skvělých filmových rolí! HAPPY BIRTHDAY!

Zoe Saldana přivítala nového člena rodiny!

20. února 2017 v 15:58 | Katie*

Dneska už přicházím s tou druhou, zajímavější novinkou, co se objevila kolem Zoe. Ta totiž v sobotu na svém Instagramu uveřejnila novou fotku, jejímž prostřednictvím také veřejnosti oznámila, že do rodiny Perego-Saldana přibyl další člen. "Marco a já vám s radostí oznamujeme, že se nám narodil třetí chlapeček, který dostal jméno Zen. Cítíme se velmi požehnáni, že do naší rodiny můžeme přivítat další přírůstek." Zoe a Marco už jsou rodiči dvojčat Cye a Bowieho, kteří se jim narodili v roce 2014. Já jsem si o téhle novince psala s Merylkou (ona mě o tom vlastně informovala jako první!) a došly jsme k závěru, že si buď Zena adoptovali nebo ho odnosila náhradní matka, protože Zoe v předchozích měsících těhotná nebyla. Sama za sebe se přiznám, že mě tahle zpráva dost překvapila, protože nedávno si Zoe v The Late Late Show Jamese Cordena stěžovala, jak je těžké mít dvojčata. Nicméně Zoe a Marcovi moc gratulujeme :)

8AA3343s

Strážci Galaxie Vol. 2 - Trailer #2

9. prosince 2016 v 9:29 | Katie*

A teď zase něco z trošku jiného soudku, co určitě potěší všechny geeky a milovníky marvelovek. Před pár dny byl totiž zveřejněn nový, v pořadí již druhý, trailer k vysoce očekávanému pokračování Strážců Galaxie, které vtrhne do český a slovenských kin už 4.května příštího roku! Do Volume 2, což je podtitulek filmu, se vrátí všichni hlavní herci z předchozího dílu. To znamená Chris Pratt, Dave Bautista, Karen Gillan, Michael Rooker, Bradley Cooper jako Rocket, Vin Diesel jako Groot (koukněte na baby Groota ♥♥♥) a hlavně Zoe Saldana, která si zde zopakuje roli zelené bojovnice Gamory.

Strážci Galaxie Vol. 2 - Teaser Trailer

23. října 2016 v 12:05 | Katie*

Strážci Galaxie jsou moje úplně nejoblíbenější marvelovka ♥ Já jsem se do tohohle filmu prostě zamilovala na první pohled a mohla bych ho vidět klidně milionkrát a stejně by mě to neomrzelo! Navíc má naprosto fantastický soundtrack a úžasné herecké obsazení ♥ Proto si asi dovedete představit, jak jsem byla nadšená, když se objevil první teaser trailer na pokračování, ve kterém si, pro naše účely, Zoe Saldana opět zahrála postavu zelené bojovnice Gamory. Ukázka má bohužel jen 1:30, ale i tak je fantastická a slibuje perfektní podívanou (navíc v ní můžeme vidět baby Groota ♥), které se dočkáme asi v první polovině příštího roku. Trailer obsahuje české titulky.

Kromě toho se objevil i první oficiální plakát, který je teda naprosto prďácký! :D

kd9XOp7g

"Pod rouškou noci" - Trailer

16. září 2016 v 15:49 | Katie*

A zde je ukázka (obsahuje vložené titulky) ke zmiňovanému druhému filmu. Film se jmenuje "Pod rouškou noci" (anglicky Live by Night) a jedná se o gangsterku odehrávající se ve 20.letech v období prohibice. Jednu z rolí si zde zahrála i Zoe Saldana - její postava se jmenuje Graciella Suarez. A o čem vlastně film je? Film Pod rouškou noci se odehrává v bouřlivých 20. letech v období prohibice, která nedokázala zastavit přísun alkoholu v podzemní síti vedené gangstery. Příležitost k získání moci a peněz se nabízí každému s dostatečnou ambicí a odvahou. Někým takovým je Joe Coughlin, syn bostonského policejního náčelníka, který se už hodně dávno otočil zády ke své tvrdé výchově, aby se mohl stát psancem. Ale i zločinci mají svá pravidla a Joe poruší to nejdůležitější: naštve největšího kápa tím, že mu ukradne peníze a milenku. Tato ostrá aféra končí tragicky, a tak se Joe vydává na cestu pomsty, ambice, lásky a zrady, která ho vyžene z Bostonu přímo do Tampy a jejího žhavého rumového podsvětí. Hlavní roli si zde zahrál Ben Affleck, který film také režíroval a napsal pro něj scénář. Kromě Zoe a Bena se ve filmu objeví také Sienna Miller, Elle Fanning, Scott Eastwood nebo Chris Cooper. Já osobně už se na tenhle film strašně moc těším. Už jen ten trailer mě hodně zaujal! Taky mi to trochu připomíná hru Mafia, jestli znáte. Bohužel si budeme muset počkat do 12.ledna, kdy film zamíří do českých a slovenských kin.

Nina Trailer

3. dubna 2016 v 16:00 | Katie*

Řekla jsem si, že dneska už si dám od svého víkendového učení pauzu a udělám něco tady na blogu. Za poslední dny se u mých herečka objevilo hned několik novinek, tak se do toho dáme. Jako první tu mám trailer k novému filmu Nina, který se objevil už začátkem března - tak se omlouvám za to zpoždění ;) Film Nina je biografickým snímkem o legendární černošské zpěvačce Nině Simone, od které určitě všichni znáte píseň Feeling Good. Ninu v tomhle filmu ztvárnila naše Zoe Saldana - v době uveřejnění traileru začali lidé kritizovat, že má Zoe přitmavenou kůži, protože není černoška - její maminka je z Haity, tatínek z Dominikánské Republiky. Já osobně už jsem na tenhle film dost zvědavá, protože už jen z ukázky to vypadá na docela silný příběh. A snad si Zoe vyslouží i nějaké nominace v awards season 2017. K traileru přikládám i překlad a uveřejněný plakát.

GJtJTROF

Nina: Víš, kdo jsem?
Clifton: Jo. Moje máma vás poslouchala.
Nina: Chci, abys šel se mnou.
TO JMÉNO ZNÁTE
Nina: Zaplatím ti 2000 dolarů měsíčně.
TENHLE PŘÍBĚH ALE NE
Nina: Na oplátku se postaráš o všechny mé záležitosti. Letadlo odlétá v 9 ráno. Zeptej se své mámy. Kup šampaňské a dones mi ho nahoru.
Clifton: Přinesl jsem vám jídlo a vaše léky.
Nina: Tohle jsem nechtěla.
Clifton: Dobře.
-: Je to komplikovaná dáma.
Nina: Řekněte mu, ať mi dá moje peníze.
-: Pije. Kouří. Je z formy.
Clifton: Nechcete jít do posilovny.
Nina: Ne.
Clifton: Co se stalo Nino? Proč zpíváte před 100 lidmi a ne před 20 000?
Nina: Jsem unavená.
-: Nikdo ji takhle nechce vidět zpívat.
Nina: Nezvládnu to.
Clifton: Ale zvládnete. Musíte mi s tím pomoct.
Nina: Pokusím se.
NA SVÉ CESTĚ ZPĚT
-: Nechci slyšet o jejím comebacku.
POTŘEBOVALA POMOCNOU RUKU
Clifton: Potřebuje to.
Nina: Chci se cítit svobodná.
Clifton: Byla jste úžasná.
-: Tahle píseň nám pomohla protestovat. Věřila jsem, že máme šanci.
BOJOVALA ZA SVOU HUDBU
-: Co pro vás znamená svoboda?
BOJOVALA ZA SVÉ LIDI
Nina: Řeknu vám, co to pro mě znamená. Žádný strach.
BOJOVALA ZA SVOU SVOBODU
Nina: Neměla jsem ji polovinu svého života a "žádný strach" je jediný způsob, jak to popsat.
-: Všichni si myslí, že jste blázen.
Nina: A co to má společného s hudbou?

© fan-of-celebrities.blog.cz

On Jimmy Kimmel Live | 11.6. 2014

13. června 2015 v 11:00 | Katie*

Naše překrásná Zoe se tento týden objevila v show Jimmyho Kimmela, kde byla propagovat svůj nový film "Infinitely Polar Bear", kde si zahrála po boku Marka Ruffalo. Já tu pro vás mám tři videa z celého rozhovoru. V prvním videu Zoe reaguje na kritiku médií, kterým se "nelíbí" představa, že si Zoein manžel Marco vzal její příjmení. Poprvé se o tom zmínila při rozhovoru pro červencové vydání časopisu InStyle. Zoe vše vzala s vtipem a ve videu říká, že Marca k ničemu nenutila. Také prozradila, že ona sama si vzala Marcovo příjmení a jejich dvojčata mají příjmení obou rodičů. Na to Jimmy reagoval: "Máte hrozně matoucí domácnost."

Infinitely Polar Bear (2014) | Trailer

30. března 2015 v 9:29 | Merylka
18.března byl zveřejněn trailer k novému filmu Infinitely Polar Bear, kde si hlavní roli zahrál Mark Ruffalo a veldejší roli Zoe Saldana, která ve filmu hraje jeho manželku. Jedná se o rodinné drama a komedii. Zoe Saldana na čas odjíýdí do Columbie a Mark Ruffalo se sám musí postarat o své dvě trochu divoké dcery, se kterými nemá bohužel žádný pevný vztah. Vypadá to na příjemný film a trailer je vážně pěkně udělaný. :) Film má 19.června 2015 premiéru v USA. Česká premiéra zatím není známá :)

Zoe Saldana prozradila jména a pohlaví dvojčat

2. ledna 2015 v 21:12 | Merylka
Zoe Saldana se dnes se všemi podělila o pohlaví a jména svých dvojčátek. Publikovala fotku na twitteru, na které byli dva modré dudlíky a dvě zelené lahvičky. K fotce napsala: "Šťastný rok 2015 ! Začátek Nového roku s plným domem. Naši chlapečci jsou konečně tady! Děkuji vám všem za krásná přání! " Následně pak médiím prozradila jména chlapců. Prvorozený syn dostal jméno Cy Aridio a druhorozený syn Bowie Ezio. Podle zpráv jsou oba chlapci zdraví, stejně jako rodiče a užívají si společný čas. :) Jsem ráda, že Zoe konečně něco zveřejnila a jakmile se objeví fotky chlapečků, tak je vám sem hned dám :)

Zoe Saldana se stala dvojnásobnou maminkou, porodila dvojčata

14. prosince 2014 v 20:27 | Merylka
Mám tu pro vás vážně potěšující zprávu. Na tuhle novinku jsem čekala opravdu dlouho, ale konečně je to tady. Zoe Saldana v ponděli 8.prosince přivedla na svět dvojčátka. Je až neuvěřitelné, jak dlouho se jim porod podařil utajit. Otcem dětí je její manžel Marco Perego, kterého si tajně vzala loni v červnu. Rodiče pohlaví ani jména dětí zatím nechtějí zveřejňovat, takže si na to budeme muset počkat, ale jakmile se nějaká informace objeví dám vědět. Rodičům z celého srdce gratuluji a ať se dvojčátka mají k světu a jsou zdravá. :)
 
 

Reklama