Scarlett Johansson - Appearences 2017

"Rough Night" New York Premiere | 12.6. 2017

27. června 2017 v 15:52 | Katie*

Po několika denní odmlce jsem tu zpět s novým článkem a konečně vám můžu napsat o tom, co jsem chtěla. 12.června se Scarlett objevila na slavnostní celosvětové premiéře svého nového filmu "Rough Night". Já teda myslela, že bude ještě nějaká premiéra minimálně v LA, ale na tu teda nedošlo - celkově měl tenhle film takovou menší propagaci. U nás jste si na tuhle komedii mohli zajít do kina pod názvem "Holky na tahu", ale jak se dalo předpokládat, je to zase jedna z těch trapnějších amerických komedií. Na ČSFD má zatím hodnocení 53 %, což asi mluví za vše. Na premiéru dorazili samozřejmě i všichni herci a samotná režisérka Lucia Aniello. Scar se zde objevila v doprovodu takové postarší blonďaté paní, která se jmenuje Geraldine Dodd. Není to žádná Scarlettina příbuzná. Je to jen taková paní, která za mlada vypadala úplně jako Scarlett - víc si můžete přečíst zde. Scar mě zde opět svým výběrem šatů moc potěšila! Na sobě měla stříbrné šaty Michael Kors, díky kterým byla určitě celý večer nepřehlédnutelná! Moc se mi líbí i líčení a kupodivu i ten ulízaný účes.

Image00009 Image00014 Image00020

71st Annual Tony Awards | 11.6. 2017

20. června 2017 v 12:00 | Katie*

Myslela jsem si, že vám sem už přidám fotky z premiéry Scarlettina nového filmu "Rough Night", ale zapomněla jsem, že ještě předtím se objevila na jedné významné akci. Scar se 11.června zúčastnila slavnostního předávání Tony Awards. Tony Awards jsou takoví "Oscaři" ve světě divadla. Samotná Scarlett je rovněž držitelkou tohoto prestižního ocenění. Cenu Tony získala v roce 2010 za hru "A View From The Bridge". Letos tedy nebyla nominovaná, ale přišla předat cenu v kategorii Nejlepší herecký výkon ve vedlejší roli, kterou získal Michael Aronov za hru "Oslo". Předávání se jako každý rok konalo v Radio City Music Hall v New Yorku a moderování se ujal herec Kevin Spacey. Scar se na červeném koberci objevila v zajímavých šatech Michael Kors. Mně se teda líbí moc a přijde mi, že Scar skvěle sedly a vypadala v nich velice elegantně! Líčení měla laděné do růžové a účes mě tentokrát absolutně nadchnul ♥ Myslím si, že něco takového Scarlett s vlasy ještě neudělali a takhle jí to fakt hrozně moc sluší!

Image00002b Image00008 Image00009

"Rough Night" New York Photocall | 10.6. 2017

15. června 2017 v 15:45 | Katie*

Omlouvám se, že tu delší dobu ani od jedné z nás nepřibyl žádný článek. Důvodem je zrušení obou stránek (imagebam a imgbox), na které jsme nahrávaly všechny fotky. Oboje stránky budou fungovat do 30.června a pak skončí - nejde na nich ale už nic nahrávat a fakt se hodně těším, až přijdeme o všechny fotky, co jsme tam nahrály. Já osobně na to ale házím pomyslný bobek. Nemám čas, ani chuť či energii všechno ukládat znovu. S Merylkou jsme zkoušely založit galerii na sosugary. Vím, že tu mají ten svůj limit, ale je to jediná webová galerie, se kterou umíme obě zacházet. Ale ještě nám neodepsali na žádost -_-. Naštěstí jsem našla stránku imgbb, kde fotky nahrávat jdou.
Scarlett Johansson před pár dny začala propagace jejího dalšího filmu "Rought Night". U nás jde do kin 22.6. pod názvem "Holky na tahu". Ve zkratce bych děj popsala jako "dámskou rozlučku se svobodou, která se zvrtne, když dámy nechtěně zabijí striptéra". Více si o tom přečtěte tady a koukněte na trailer. Já osobně si myslím, že půjde o takovou tu klasickou americkou komedii, která obsahuje nechutné a hlavně trapné scény a moc vysoké hodnocení mít nebude. Na film se nejspíš podívám, ale velká očekávání nemám. Taky upozorňuju, že film má rating R, tedy je to pro starší 15 let. Ve filmu zazní sprostá slova a možná dojde i k nahotě. Celá press tour odstartovala 10.června v New Yorku, kde se konal oficiální photocall. Kromě Scarlett se zde objevily i její herečtí kolegové Ryan Cooper, Jillian Bell, Kate McKinnon, Colton Haynes, Zoe Kravitz, Paul W. Downs a režisérka Lucia Aniello. Scar nebyla oblečená moc vyzývavě. Na sobě měla oblečení a boty od značky Alexander Wang a nalíčená byla taky velice decentně.

001 002 003

Planned Parenthood 100th Anniversary Gala | 2.5. 2017

13. května 2017 v 15:48 | Katie*

Nežijeme sice v USA, ale přijde mi, že o Planned Parenthood jsem tu psala už tolikrát, že mi i přijde, jako bych tuto organizaci nějakým způsobem podporovala i takhle daleko. Teda, ona to vlastně není vůbec špatná věc. Už jsem tu několikrát psala, co všechno Planned Parenthood dělá, ale tak ve zkratce - jde vlastně o zdravotní organizaci, která poskytuje lékařskou péči těm, co si buď nemohou dovolit zaplatit tyto služby v nemocnici nebo nemají pojištění. A tahle situace se podle mě týká v podstatě půlky Ameriky! Proč o tom ale po 150. píšu? Scarlett se nám totiž po kratší době opět objevila na veřejnosti a 2.května se zúčastnila 100. ročníku galy, která byla pořádaná právě Planned Parenthood na podporu této organizace. Scarlett je jednou z hlavních podporovatelek této organizace. Mluvila o ní na lednovém pochodu a taky vloni získala ocenění Power of Women od časopisu Variety (jako teď nedávno Jessica). Scar na akci dorazila v pěkných a zajímavě řešených šatech od Elie Saab. Přijde mi, že tyto šaty se asi nebudou líbit úplně všem, ale mně se moc líbí! Taky dávám plusové body za jemné líčení a účes. Jinak by se teď Scarlett nikde moc objevovat neměla (díky bohu!), protože od konce dubna už se pilně věnuje natáčení posledních dílů Avengers!

GsmtvWn8mdRVUg8fsk2M6IOp5jHP8AAc2jxLFJ16

2017 Tribeca Film Festival | 21.4. 2017

27. dubna 2017 v 15:55 | Katie*

Scarlett se nám objevila na další akci! Ale opět nejde o nic velkého. 21.dubna se v rámci probíhajícího filmového setivalu Tribeca v New Yorku zúčastnila tzv. "Tribeca Talks". V podstatě jde asi o nějaký rozhovor s hercem nebo režisérem v období zmiňovaného festivalu. Scar zde vyzpovídala Jona Favreaua. Jeho jméno vám asi nic moc neřekne, tak vyjmenuju pár filmů - Iron Man, Iron Man 2, Zathura: Vesmírné dobrodržuství, Kovbojové a vetřelci nebo teď nově Kniha džunglí. Tyhle všechny filmy (a další) Jon režíroval. Jon je ale taky herec. Celou jeho filmografii vám tady asi vyjmenovávat nebudu - pro zájemce odkaz tady. Scar se s Jonem zná už docela dlouho. Třeba právě v Iron Manovi 2 (který Jon režíroval, i v něm hrál) se nám poprvé představila jako Black Widow! Taky se objevila v jeho dalším filmu Šéf a v Knize džunglí namluvila postavu Kaa. Jinak vám už o téhle akci nic moc dalšího neřeknu. Na závěr asi jen podotknu, že to Scarlett moc slušelo! Vypadala velice elegantně a hezky.

Jm2zMazdo6yVnm2UVJxFLh1WsTWuyBfXniFmBNkV

8th Annual Women In The World Summit | 6.4. 2017

16. dubna 2017 v 15:30 | Katie*

Propagace "Ghost In The Shell" už Scarlett naštěstí skončila, ale ještě mi zbyl poslední článek na přidání. 6.dubna se Scarlett zúčastnila 8.ročníku summitu Women In The World, který se konal v Lincolnově Centru v New Yorku. Scar si zde popovídala s Ariannou Hiffungton, zakladatelkou Huffington Post (určitě všichni znáte), a celý skoro 20-minutový záznam se objevil na youtube. Pokud máte zájem, můžete se na něj, jako já před chvílí, podívat. Mluví tady ale hlavně o politice, což je téma, které ne každého zajímá. Nicméně to byl pěkný rozhovor. Scarlett byla tentokrát oblečena jednoduše a formálně. Líbí se mi ta kombinace červeného trička s černými kalhoty. Tímto článkem jsem tedy doplnila zbývající novinky kolem Scarlett. Uvidíme, jestli se nějak aktivně zapojí i do propagace svého dalšího filmu "Rock That Body" (u nás jako "Holky na tahu") nebo ne. Každopádně by se měla každou chvíli pustit do natáčení posledních dvou dílů "Avengers", kde si opět zopakuje svou slavnou roli Black Widow.

Qu1baZx0snMmRGGE2Ilba7WhePYkcufn5YK1W4c0

"Ghost In The Shell" Premiere in New York | 29.3. 2017

13. dubna 2017 v 15:58 | Katie*

Volejte sláva a tři dny se radujte, protože u Scarlett už jsem ve skluzu jen o dva články! Teď jenom doufám, že už se plně vrhne na natáčení posledních dvou dílů "Avengers" a dá mi zase na nějaký ten čas pokoj :D Tento článek je taky poslední, co se nějak týká propagace jejího nového filmu "Ghost In The Shell". Press tour skončila v New Yorku, kde se 29.března uskutečnila poslední slanostní premiéra. Dorazili na ni opět všichni hlavní herci a samotný režisér. Scar na sobě i tentokrát měla docela výrazné šaty od značky Balmain doplněné elegantními botami v černé barvě od Sophie Webster. Já teda musím říct, že mně se tyhle šaty líbí. Mají super střih a líbí se mi, že jsou tak hezky barevné. Jediné, co mi na celkovém looku Scarlett vadí, je účes a možná i trochu líčení. Myslím, že si Scar nechala vlasy zase o trochu zkrátit, což je docela škoda - jak já bych ji znovu ráda viděla s mikádem ♥ A přiznám se, že se mi moc nelíbí, jak jsou ty vlasy nagelované a trochu uhlazené dozadu. Přijde mi, že tenhle účes se ani moc nehodí k jejímu tvaru obličeje...

vQ2XEQJUP3jyDOLiXraMSLsi7gH6hQ0O09Rg1MTT

Late Night with Seth Meyers | 28.3. 2017

13. dubna 2017 v 15:37 | Katie*

Nemáme čas, ztrácet čas a tak se rovnou pustíme do dopřidávání článků. 28.března byla Scarlett hostem v talkshow Late Night, kterou moderuje další můj oblíbenec Seth Meyers. Scar se zde tedy objevila kvůli propagaci svého nového filmu "Ghost In The Shell", který jsem měla v úterý možnost vidět a zítra na něj čekejte recenzi! Můžu vám ale říct, že to teda žádná bomba nebyla. Ze show se objevila tři videa, na která se můžete podívat tady, tady a tady. Tentokrát vám kvůli úspoře času nebudu vypisovat, co v jednotlivých videích Scarlett říká, ale v tom posledním prozradila, že začala chodit na hodiny sebeobrany, aby uměla nakopat zadky darebákům nejen před kamerou, ale i za ní. Na závěr musím ještě zmínit, že Scarlett na sobě měla velice pěkné bílé šaty, bohužel se mi nepodařilo zjistit, od jaké jsou značky.

1RjVAMIMi2SFcd0Y5EScMiauxr2jSKRBjVATSPey

Tonight Show Starring Jimmy Fallon | 27.3. 2017

8. dubna 2017 v 15:43 | Katie*

I Scarlett Johansson se v rámci progace svého nového filmu "Ghost In The Shell" objevila v Tonight Show Jimmyho Fallona. Scar sem ale zavítala až 27.března. Z její účasti v show se na youtube objevila tři videa. V tom prvním mluví o hostování Saturday Night Live, své dceři Rose a zpěvákovi jménem Raffi, který zpívá pro děti. Ve druhém přijde do studia kouzelník Dan White, který v přítomnosti Scarlett a Jimmyho předvede jeden ze svých triků. Ve třetím pak přijde řada na trochu zábavy, která zahrnuje virtuální realitu. Pokud jde o outfit Scar, tak na sobě měla zlatý jumpsuit značky Haney, který se mi docela líbí, jen bych k němu zvolila jiné boty. Tyhle mi zrovna nepadly do oka! Nejvíc nadšená jsem ale z líčení a toho parádního účesu! Scarlett ty vlnky opravdu moc sluší!

B1mNPA2F2EYT233qoE0EDcCFs6FWndkbpkzWCuAL

"Ghost In The Shell" Paris Premiere | 21.3. 2017

5. dubna 2017 v 18:33 | Katie*

Už jsem to tu sice psala, ale neodpustím si to sem napsat ještě jednou - bohužel (nebo bohudík?) mi to tentokrát vyšlo tak, že ve stejnou dobu propagovala Jessica svůj nový film "The Zookeeper's Wife" a Scarlett zase "Ghost In The Shell". Výsledkem je pak to, že nestíhám přidávat novinky :D Ale snažím se to u nich dvou aspoň takhle střídat (ačkoliv z mých hereček nejsou jediné, co teď mají nějaké novinky!). Takže teď se přepneme na Scarlett. Ta se 21.března zúčastnila slavnostní premiéry svého nového filmu v Paříži! Spolu s ní se tam objevil i režisér Rupert Sanders a herečtí kolegové Adwoa Aboah, Danusia Samal, Michael Carmen Pitt, Pilou Asbaek a Juliette Binoch - ta vypadala krásně, co myslíte? Scarlett pro tuto premiéru zvolila trochu výrazný/extravegantní outfit, který tvořil top a sukně značky Alaia. Mně se většinou takové outfity moc nelíbí, ale musím říct, že tenhle mi docela padl do oka a líbí se mi. Navíc mi i něco takového ke Scarlett sedí! Od stejné značky jsou pak ještě boty. Samy o sobě se mi teda moc líbí, ale nejsem si jistá, jestli se mi hodí i k tomu outfitu. Ale asi jo :D Co říkáte na Scarlettin look vy? :)

GbCzIt74co9MxgHayH0a2xuy2SfdQP5LaM5mSu5p
 
 

Reklama