POTM

POTM October

2. září 2017 v 12:01 | Katie*
Nebudu chodit kolem horké kaše a rovnou těm pár z vás, co sem ještě chodí, řeknu, jak se věcí mají. Asi jste si všimli, že jsem sem na blog už hodně dlouho nic nepřidala. To nastalo z několika důvodů. Jednak mě chytlo dělat překlad titulků k filmům, což zabere docela dost času, pak si čtu, opakuju si němčinu a na svém hlavním blogu toho mám taky dost na přidávání. S Merylkou jsem si nedávno psala o tom, jestli by nebylo lepší tenhle blog zrušit. Ačkoliv jsem sem články přidávala ráda, není to úplně ideální. Články sem přidáváme vždycky po delším intervalu, moc neobíháme a návštěvnost taky není nějak bombastická. Nakonec jsme se dohodly, že já si na tomhle blogu udělám takový hiatus. Jestli se sem vrátím nebo je tohle poslední článek ode mě, je jen ve hvězdách. Abych se přiznala, tak tady už mě bavilo blogovat snad jen o Jessice, která těch novinek mívá fakt dost a vždycky jsou skvělé. U mých ostatních celebrit už bych přidávala jen z donucení a to člověka moc nebaví.
Můj tedy prozatím poslední článek bude POTM na měsíc říjen. Je až k neuvěření, jak ty prázdniny utekly! Všem, co v pondělí nastoupí do školy držím palce! My vysokoškoláci máme ještě čas, ale člověk už se spíše chystá a psychicky připravuje, než že by jel ještě někam na dovolenou nebo tak. Pro POTM October jsem neměla žádné připravené fotky, ale pak jsem si řekla, že tu nebyla ještě Amanda Seyfried, tak jsem zvolila fotky z mého oblíbeného photoshootu pro ruský Vogue.


POTM September

2. srpna 2017 v 17:24 | Katie*
Naprosto upřímně se vám přiznám, že jestli tahle vedra budou trvat celý měsíc, tak se asi rozpustím! Je to hrůza. Myslím, že se brzy začnu modlit k Poseidonovi, aby nám sem poslal nějaký příjemný vánek, protože tohle je fakt otravné. Doufám, že vy s tím horkem bojujete lépe. Já se třeba neodvážím jít někde k vodě, protože je mi jasné, že by mě slunce okamžitě sesmahlo a já bych zase 2 týdny "trpěla" :D. Ale už bych asi měla přejít k podstatě článku. Ani se mi nechce věřit, že už tu máme POTM na měsíc září. Hrozně rychle to utíká. Než se nadějeme, bude konec roku! V menu už můžete vidět vámi vybranou letní fotku s Amy Adams. Tentokrát jsem chtěla udělat POTM s Cate Blanchett, která se nedávno objevila na Comic Conu, ale bohužel jsem neměla k dispozici pořádné fotky. Pak jsem si vzpomněla, že jsem vlastně chtěla udělat další POTM s Jennifer Aniston, která svoje vlastní kolo ještě neměla. Vybrala jsem tedy dvě fotky z photoshootu pro The Hollywood Reporter (rok 2015) a dvě z photoshootu pro časopis People (rok 2016). Myslím si, že výběr bude docela těžký, tak jsem zvědavá, která fotka nakonec vyhraje.


POTM August

5. července 2017 v 9:26 | Katie*
Asi už nemá úplně cenu omlouvat se, že tady ani jedna z nás v poslední době nebyla. Věc se má tak, že Merylka je teď na filmovém festivalu v Karlových Varech, do pátku bude pryč a pak je zaneprázdněná prací. Já se zase věnuju svému hlavnímu blogu, protože jsem si tam před několika dny přidala Emily Blunt a Gal Gadot a tak doplňuju fotky a všechno možné + i Jennifer Lawrence má teď neobvykle velké množství novinek. Brigádu jsem si teda bohužel žádnou nenašla. Nepočítala jsem totiž s tím, že s vámi nikdo nekomunikuje nebo komunikuje, ale pak s tím přestane -_-. Místo toho si aspoň čtu a chci se zapojit do čtenářské výzvy, kterou pořádá naše městská knihovna. Sama jsem i přemýšlela nad tím, jestli má smysl ještě na tomhle blogu být, vzhledem k tomu, že tu ani jedna z nás pořádně není a je to hlavně nefér vůčí naším affiliates. Asi jsem to tady nepsala, ale přijali mě na pedák a vůbec nevím, jak to bude náročné a kolik času budu mít. Možná budu ráda, když něco přidám jenom na jeden blog. No uvidíme, jak to nakonec dopadne. Každopádně jsem si říkala, že pokud byste se mnou chtěli být spřátelení, tak se můžete zapsat ke mně na blogu (www.justa.blog.cz) do affiliates - tam jsem aktivní nejvíc a navíc obíhám každý den ;).
Dobře, teď už teda se zpožděním přidávám anketu POTM i sem. V menu už můžete vidět vámi vybranou krásnou foktu s Jessicou Chastain, která u vás vedla. Pro POTM August jsem vybrala čtyři fotky s Amy Adams, která tu taky delší dobu nebyla (naposledy myslím v listopadu). Chtěla jsem vybrat nějaké letnější fotky, což se mi podařilo jen z části. První dvě jsou z photoshootu pro Allure z loňského roku, druhé dvě z předávání Oscarů 2013. Myslím si, že u vás vyhraje jedna z těch prvních dvou, ale možná mě překvapíte :).


POTM July

4. června 2017 v 15:37 | Katie*
Po menší blogové pauze se vám tu znovu ozývám s novým článkem, kterým samozřejmě se začátkem nového měsíce musí být POTM. Ani se mi nechce věřit, jak ten čas rychle letí a že už jsme v první polovině roku 2017. Mě navíc za 9 dní čekají přijímačky na vysokou, které snad dopadnou dobře. No, tentokrát se asi nebudu moc rozkecávat - stejně mě ani nenapadá o čem bych mohla psát a rovnou se na to POTM vrhneme. Já jsem tentokrát měla s výběrem fotek vcelku jasno. Koncem května proběhl v Cannes každoroční filmový festival a Jessica Chastain se tam, jako jedna z porotkyň, objevila asi na milionu různých akcí. Takže jsem vybrala 4 fotky s ní. Sama jsem zvědavá, která vyhraje, protože bych řekla, že tentokrát bude výběr opravdu těžký.


POTM June

1. května 2017 v 16:07 | Katie*
Řekněte mi, že se vám taky nechce věřit, jak hrozně rychle ten duben utekl a už tu máme květen. Letní prázdniny už se nám tedy hezky rychle blíží. Máte nějaké plány? Budete cestovat? Já jsem si teda říkala, že bych se ráda podívala třeba do Říma - což je jedno z mých vysněných míst ♥ - ale jak se znám, jsou to jen takové plané řeči, na které jen tak nedojde :D Taky bych chtěla říct, že všem, co budou tento měsíc dělat přijímačky na vysokou a hlavně skládat maturitu, moc držím palce! Ale teď už se bez zbytečného prodlení vrhneme na POTM červen! V menu už můžete vidět vámi vybranou fotku s Gal Gadot co by Wonder Woman. Teď jsem si pro vás vybrala 4 fotky se Zoe Saldana, která se poslední měsíc pilně věnovala propagaci filmu "Strážci Galaxie 2", který půjde do kin už tento týden! První dvě fotky jsou z photoshootu pro #Legend, třetí je z premiéry v LA (je na ní se svým manželem Marcem) a poslední z premiéry v Londýně.


POTM May

1. dubna 2017 v 16:21 | Katie*
Taky vám přijde, že to zase strašně utíká? Já si ještě živě vzpomínám, jak byl leden a ty ukrutné mrazy a teď už tu máme duben a venku hezky svítí sluníčko a je krásně teplo. A než se nadějeme, budou tu Vánoce! :D Na dnešek ještě připadá apríl, tak doufám, že vás nikdo moc nenachytal. Já jsem teda dneska koukala na Óčko, kde tvrdili, že se Ed Sheeran přebarvil na blond. Že to byl vtip mi došlo asi až o půl hodiny později, protože se mi nechtělo věřit, že by se Ed takhle zbavil svých proslavených zrzatých kadeří! :D Dneska tu taky pro vás mám výjimečně přesně na čas novou anketu POTM. V menu už můžete vidět vámi vybranou krásnou fotku se Scarlett, která díky jejím šatům působí opravdu hezky jarně! Jaké zvolit fotky pro POTM květen byl pro mě trošku oříšek. Nejdříve jsem si říkala, že bych zvolila fotky s Jessicou Chastain, protože ta má teď hodně novinek. Pak mě napadla Kate Winslet, se kterou POTM ještě nebylo. Ale nakonec jsem se rozhodla pro Gal Gadot, protože ta se bude právě v květnu plně věnovat propagaci sólovky Wonder Woman, kde teda hraje hlavní roli. Vybrala jsem pro vás dvě fotky, kde je v kostýmu - ta první je promo fotka k Justice League (něco jako Avengers, ale od DC), druhá je pak samotná fotka z Wonder Woman - a dvě z loňského photoshootu pro časopis Glamour.


POTM April

9. března 2017 v 14:25 | Katie*
O docela dost později, ale bohužel dřív to kvůli záplavě novinek nešlo, tu pro vás konečně mám anketu POTM. Doufám, že zde většina z vás stihne zahlasovat než to tady zaplaví články s dalšími novinkami :D V menu už můžete vidět vámi vybranou krásnou fotku s Cate Blanchett ♥ Výběr fotek pro POTM na příští měsíc tentokrát nebyl vůbec těžký, protože Scarlett tu už delší dobu nebyla a navíc má kupu novinek - připomínám, že na konci března půjde do kina její nový film "Ghost In The Shell" a v sobotu bude po páté moderovat Saturday Night Live. Pro tentokrát jsem zvolila dvě fotky z akcí a dvě z photoshootů. Máme tu tedy fotku z Oscarů, afterpárty pořádané časopisem Vanity Fair, Marie Claire a Playboye. Sama jsem docela zvědavá, která fotka u vás vyhraje. Tuším, že to nebude úplně nejjednodušší.


POTM March

1. února 2017 v 16:10 | Katie*
To mi jako vážně chcete říct, že už tu máme druhý měsíc v novém roce? Ten leden utekl jaksi rychle, nezdá se vám? U únoru to proletí jako mrknutí oka, když je tenhle měsíc tak krátký :D Je to teda děs, to vám povím. Ještě si neodpustím otázky týkající se počasí - taky u vás začalo tak hrozně sněžit? U nás včera a dneska sněžilo a máme několik centimetrů sněhu. Pochopitelně ráno a dopoledne nebyly vůbec uklizené chodníky ani silnice. Prostě klasika!
S novým měsícem samozřejmě nemůže chybět ani anketa POTM. V předchozím POTM jste vybírali z fotek s Chrise Prattem. Bohužel tam u dvou fotek byla remíza, tak jsem to nakonec musela rozseknout já a výsledek už vidíte v menu. Pro POTM March jsem neměla nikoho konkrétního vybraného, tak jsem koukala koho jsme měli v minulých anketách a zjistila jsem, že už tu delší dobu nebylo na výběr z fotek s Cate Blanchett. Pro moje potěšení nafotila Cate koncem roku úžasný photoshoot pro časopis Rhapsody. Myslím si, že tentokrát bude výběr opravdu těžký!


POTM February

1. ledna 2017 v 12:30 | Katie*
Hezké dopoledne. Zdravím vás u prvního článku v novém měsíci a taky prvním článku v novém roce! Za sebe a Merylku vám všem přeji do roku 2017 plno štěstí, zdraví, radosti, osobních i školních úspěchů a pokud budete letost maturovat - tak pervné nervy s učením. Co se našeho blogu týče, za loňský rok jsme s Merylkou přidaly 430 článků, což je o necelé dvě stovky méně než v roce 2015. Ale i tak doufáme, že vás tento blog baví a rádi se k němu vracíte. Do letošního roku jsme se rozhodly přidat i nové herce. Já budu mít nově na starost Chrise Pratta (Jurský svět, Strážci galaxie) a Gal Gadot (nová Wonder Woman, ale můžete ji znát i z filmů Rychle a zběsile ;)) - už se nemůžu dočkat až o obou budu přidávat články! Merylka se rozhodla naše řady také obohatit o dvě úžasné herečky - Jennifer Aniston a Helen Mirren. Tak snad nám to půjde i v roce 2017 a fan-of-celebrities bude jen lepší a lepší :)

Co se týče POTM, tak v menu už můžete vidět vámi vybranou fotku s Jessicou Chastain. Přiznám se, že tentokrát jsem měla takový menší blok a nevěděla s kým udělat POTM February. Pak když jsem koukala, kdo všechno "zdobil" naše menu, jsem zjistila, že už dlouho tam nebyl žádný muž. A tak jsem se rozhodla vybrat nějaké fotky s Chrisem ;)


POTM January

1. prosince 2016 v 15:01 | Katie*
To mi jako vážně chcete říct, že za 23 dní jsou Vánoce? Já se teda přiznám, že na mě letos vánoční nálada nějak neleze. Venku je spíše podzimní počasí - zataženo, když nasněží, tak to hned roztaje, prší a fouká. Kde jsou ty bílé Vánoce? Já už si ani nepamatuju, kdy naposledy bylo na Vánoce plno sněhu. Aspoň se zase po roce kouknu na Lásku nebeskou ♥ Než nám ale poslední dny z roku 2016 utečou jako voda, pojďme se věnovat dnešnímu POTM. Pro následující měsíc bude menu zdobit fotka s Emily Blunt z photoshootu pro britský Vogue. Nejprve jsem neměla žádný nápad, koho dát na POTM January, ale pak jsem si vzpomněla, že několik novinek se objevilo u Jessicy Chastain a tak tu pro vás mám 4 fotky z photoshootů. Dvě jsou tedy portrétovky - jedna pro Variety druhá pro Deadline - a další dvě jsou z photoshootu pro francouzský Elle.


 
 

Reklama