POTM

POTM July

4. června 2017 v 15:37 | Katie*
Po menší blogové pauze se vám tu znovu ozývám s novým článkem, kterým samozřejmě se začátkem nového měsíce musí být POTM. Ani se mi nechce věřit, jak ten čas rychle letí a že už jsme v první polovině roku 2017. Mě navíc za 9 dní čekají přijímačky na vysokou, které snad dopadnou dobře. No, tentokrát se asi nebudu moc rozkecávat - stejně mě ani nenapadá o čem bych mohla psát a rovnou se na to POTM vrhneme. Já jsem tentokrát měla s výběrem fotek vcelku jasno. Koncem května proběhl v Cannes každoroční filmový festival a Jessica Chastain se tam, jako jedna z porotkyň, objevila asi na milionu různých akcí. Takže jsem vybrala 4 fotky s ní. Sama jsem zvědavá, která vyhraje, protože bych řekla, že tentokrát bude výběr opravdu těžký.


POTM June

1. května 2017 v 16:07 | Katie*
Řekněte mi, že se vám taky nechce věřit, jak hrozně rychle ten duben utekl a už tu máme květen. Letní prázdniny už se nám tedy hezky rychle blíží. Máte nějaké plány? Budete cestovat? Já jsem si teda říkala, že bych se ráda podívala třeba do Říma - což je jedno z mých vysněných míst ♥ - ale jak se znám, jsou to jen takové plané řeči, na které jen tak nedojde :D Taky bych chtěla říct, že všem, co budou tento měsíc dělat přijímačky na vysokou a hlavně skládat maturitu, moc držím palce! Ale teď už se bez zbytečného prodlení vrhneme na POTM červen! V menu už můžete vidět vámi vybranou fotku s Gal Gadot co by Wonder Woman. Teď jsem si pro vás vybrala 4 fotky se Zoe Saldana, která se poslední měsíc pilně věnovala propagaci filmu "Strážci Galaxie 2", který půjde do kin už tento týden! První dvě fotky jsou z photoshootu pro #Legend, třetí je z premiéry v LA (je na ní se svým manželem Marcem) a poslední z premiéry v Londýně.


POTM May

1. dubna 2017 v 16:21 | Katie*
Taky vám přijde, že to zase strašně utíká? Já si ještě živě vzpomínám, jak byl leden a ty ukrutné mrazy a teď už tu máme duben a venku hezky svítí sluníčko a je krásně teplo. A než se nadějeme, budou tu Vánoce! :D Na dnešek ještě připadá apríl, tak doufám, že vás nikdo moc nenachytal. Já jsem teda dneska koukala na Óčko, kde tvrdili, že se Ed Sheeran přebarvil na blond. Že to byl vtip mi došlo asi až o půl hodiny později, protože se mi nechtělo věřit, že by se Ed takhle zbavil svých proslavených zrzatých kadeří! :D Dneska tu taky pro vás mám výjimečně přesně na čas novou anketu POTM. V menu už můžete vidět vámi vybranou krásnou fotku se Scarlett, která díky jejím šatům působí opravdu hezky jarně! Jaké zvolit fotky pro POTM květen byl pro mě trošku oříšek. Nejdříve jsem si říkala, že bych zvolila fotky s Jessicou Chastain, protože ta má teď hodně novinek. Pak mě napadla Kate Winslet, se kterou POTM ještě nebylo. Ale nakonec jsem se rozhodla pro Gal Gadot, protože ta se bude právě v květnu plně věnovat propagaci sólovky Wonder Woman, kde teda hraje hlavní roli. Vybrala jsem pro vás dvě fotky, kde je v kostýmu - ta první je promo fotka k Justice League (něco jako Avengers, ale od DC), druhá je pak samotná fotka z Wonder Woman - a dvě z loňského photoshootu pro časopis Glamour.


POTM April

9. března 2017 v 14:25 | Katie*
O docela dost později, ale bohužel dřív to kvůli záplavě novinek nešlo, tu pro vás konečně mám anketu POTM. Doufám, že zde většina z vás stihne zahlasovat než to tady zaplaví články s dalšími novinkami :D V menu už můžete vidět vámi vybranou krásnou fotku s Cate Blanchett ♥ Výběr fotek pro POTM na příští měsíc tentokrát nebyl vůbec těžký, protože Scarlett tu už delší dobu nebyla a navíc má kupu novinek - připomínám, že na konci března půjde do kina její nový film "Ghost In The Shell" a v sobotu bude po páté moderovat Saturday Night Live. Pro tentokrát jsem zvolila dvě fotky z akcí a dvě z photoshootů. Máme tu tedy fotku z Oscarů, afterpárty pořádané časopisem Vanity Fair, Marie Claire a Playboye. Sama jsem docela zvědavá, která fotka u vás vyhraje. Tuším, že to nebude úplně nejjednodušší.


POTM March

1. února 2017 v 16:10 | Katie*
To mi jako vážně chcete říct, že už tu máme druhý měsíc v novém roce? Ten leden utekl jaksi rychle, nezdá se vám? U únoru to proletí jako mrknutí oka, když je tenhle měsíc tak krátký :D Je to teda děs, to vám povím. Ještě si neodpustím otázky týkající se počasí - taky u vás začalo tak hrozně sněžit? U nás včera a dneska sněžilo a máme několik centimetrů sněhu. Pochopitelně ráno a dopoledne nebyly vůbec uklizené chodníky ani silnice. Prostě klasika!
S novým měsícem samozřejmě nemůže chybět ani anketa POTM. V předchozím POTM jste vybírali z fotek s Chrise Prattem. Bohužel tam u dvou fotek byla remíza, tak jsem to nakonec musela rozseknout já a výsledek už vidíte v menu. Pro POTM March jsem neměla nikoho konkrétního vybraného, tak jsem koukala koho jsme měli v minulých anketách a zjistila jsem, že už tu delší dobu nebylo na výběr z fotek s Cate Blanchett. Pro moje potěšení nafotila Cate koncem roku úžasný photoshoot pro časopis Rhapsody. Myslím si, že tentokrát bude výběr opravdu těžký!


POTM February

1. ledna 2017 v 12:30 | Katie*
Hezké dopoledne. Zdravím vás u prvního článku v novém měsíci a taky prvním článku v novém roce! Za sebe a Merylku vám všem přeji do roku 2017 plno štěstí, zdraví, radosti, osobních i školních úspěchů a pokud budete letost maturovat - tak pervné nervy s učením. Co se našeho blogu týče, za loňský rok jsme s Merylkou přidaly 430 článků, což je o necelé dvě stovky méně než v roce 2015. Ale i tak doufáme, že vás tento blog baví a rádi se k němu vracíte. Do letošního roku jsme se rozhodly přidat i nové herce. Já budu mít nově na starost Chrise Pratta (Jurský svět, Strážci galaxie) a Gal Gadot (nová Wonder Woman, ale můžete ji znát i z filmů Rychle a zběsile ;)) - už se nemůžu dočkat až o obou budu přidávat články! Merylka se rozhodla naše řady také obohatit o dvě úžasné herečky - Jennifer Aniston a Helen Mirren. Tak snad nám to půjde i v roce 2017 a fan-of-celebrities bude jen lepší a lepší :)

Co se týče POTM, tak v menu už můžete vidět vámi vybranou fotku s Jessicou Chastain. Přiznám se, že tentokrát jsem měla takový menší blok a nevěděla s kým udělat POTM February. Pak když jsem koukala, kdo všechno "zdobil" naše menu, jsem zjistila, že už dlouho tam nebyl žádný muž. A tak jsem se rozhodla vybrat nějaké fotky s Chrisem ;)


POTM January

1. prosince 2016 v 15:01 | Katie*
To mi jako vážně chcete říct, že za 23 dní jsou Vánoce? Já se teda přiznám, že na mě letos vánoční nálada nějak neleze. Venku je spíše podzimní počasí - zataženo, když nasněží, tak to hned roztaje, prší a fouká. Kde jsou ty bílé Vánoce? Já už si ani nepamatuju, kdy naposledy bylo na Vánoce plno sněhu. Aspoň se zase po roce kouknu na Lásku nebeskou ♥ Než nám ale poslední dny z roku 2016 utečou jako voda, pojďme se věnovat dnešnímu POTM. Pro následující měsíc bude menu zdobit fotka s Emily Blunt z photoshootu pro britský Vogue. Nejprve jsem neměla žádný nápad, koho dát na POTM January, ale pak jsem si vzpomněla, že několik novinek se objevilo u Jessicy Chastain a tak tu pro vás mám 4 fotky z photoshootů. Dvě jsou tedy portrétovky - jedna pro Variety druhá pro Deadline - a další dvě jsou z photoshootu pro francouzský Elle.


POTM December

2. listopadu 2016 v 16:11 | Katie*
Tak jsem to POTM přece jen stihla přidat! Akorát ne předtím než jsem šla do školy, ale až potom, co jsem přišla ze školy :D Dneska se to docela dalo. Brali jsme způsoby, jakým vznikají nová slova, tak to bylo docela zajímavé. Já dneska nebudu nijak zdržovat, protože už mám docela hlad. Takže si najdu něco k jídlu a pustím si halloweenskou epizodu Ellen.
V menu už můžete vidět vámi vybranou fotku s Amy Adams, která vyhrála s velkým náskokem v podobě 11 hlasů! Osobně si myslím, že jste vybrali velice dobře :) Pro následující měsíc ovšem volba bude docela složitá. Vybrala jsem totiž dvě fotky s Benedictem a dvě s Emily - oba byli teď poslední měsíc hodně aktivní, tak si taky zaslouží šanci v POTM. Z těch dvou fotek je pak vždy jedna z akce a druhá z photoshootu. U Bena je ta první z premiéry Doctora Strangea v LA a druhá z photoshootu pro Vanity Fair, u Emily je první fotka z živého čtení Dobrého Willa Huntinga a ta druhá z photoshootu pro britský Vogue.


POTM November

2. října 2016 v 10:49 | Katie*
Ani se mi nechce věřit, že už tu máme říjen! Já se teda přiznám, že včerejší změnu měsíce jsem tak nějak "zaspala". Kdybych se nepodívala do kalendáře, tak si myslím, že je ještě září :D Pěkně nám to teda utíká co? Já si ještě pamatuju, jak jsem se na Silvestra modlila, abych letos udělala maturitu a teď, po 10 měsících, už jsem na vysoké. A za chvíli tu budeme mít Vánoce! To se budu moct konečně po roce opět podívat na Lásku nebeskou ♥ a nevynechám ani Grinche! Ale to už předbíhám. V předchozím POTM jste vybírali ze čtyř fotek s Angelinou Jolie - výslednou fotku už můžete najít v menu ;) Tehdy jsem taky naznačovala, že Angie si už na blogu asi nenecháme a toto rozhodnutí zrealizuji asi v průběhu října. Angelina teď nemá do budoucna naplánované žádné filmové projekty (až na pokračování Maleficent) a spíše se angažuje v politice. V posledních pár dnech se o ní však píše ve spojitosti s rozvodem s Bradem Pittem - manželé byli 2 roky a pár tvořili dlouhých 12 let! Tak uvidíme, jestli to bude takový ten tišší rozvod nebo z toho bude obrovská kauza jako v případě rozvodu Johnnyho Deppa. Angelinu teda nejspíš v průběhu října nahradím mou další oblíbenou herečkou Kate Winslet. Myslím, že Kate máte docela rádi a určitě o ní uvítáte novinky :) Teď už ale k dnešnímu POTM. Tentokrát byl výběr fotek docela jednoduchý. Amy Adams nás v posledních dnech zásobovala kupou novinek a tak jsem se rozhodla vybrat dvě fotky z premiéry Arrival a další dvě z premiéry Nocturnal Animals. U obou je vždy jedna fotka z filmového festivalu v Benátkách a druhá je z filmového festivalu v Torontu ;)


POTM October

1. září 2016 v 10:34 | Katie*
Po dvou měsících letních prázdnin opět nadešel den, který většina z nás nesnáší - 1.září. Jaký byl váš první den v novém školním roce? Pro mě je to letos poprvé, co se mě ten povyk s návratem do školy hned začátkem září netýká. Letos jdu do prváku na vysokou, takže mě první školní den čeká až 19.září - pokud se teda psychicky nezhroutím ze strachu nebo nedostanu záchvat paniky :D Ale s prvním dnem v novém měsíci začneme něčím příjemným. Opět tu pro vás mám anketu POTM tentokrát na měsíc říjen. V menu už můžete vidět vámi vybranou usměvavou fotku s Colinem Firthem pro následující měsíc. Na říjen budete vybírat ze čtyř fotek z různých photoshootů s Angelinou Jolie. A volba to rozhodně nebude jednoduchá!


 
 

Reklama