Outfit Duel

Outfit Duel #12

1. srpna 2017 v 21:56 | Merylka
Vítám vás v novém teplém měsíci a pro ty, co jsou v září do školy, přeji, aby si druhou polovinu prázdnin pořádně užili a relaxovali než jim začne opět školní maraton. Určitě jste si na našem blogu všimli jedné zásadní změny a to, že máme nový design, později k němu bude samostatný článek, ale jak se vám líbí? Já jsem z něho nadšená! :)
Teď se konečně vrhnu na samotnou anketu outfit duelu. Tentokrát jsem vybrala dvě skvělé herečky, které se zúčastnili filmového festivalu. První je Amy Adams, ta se zúčastnila filmového festivalu Giffoni v Itálii, na který si oblékla krásné letní šatičky značky Vince Camuto. Druhou je Jessica Chastain, ta byla porotkyní na filmovém festivalu v Cannes a na zakončení festivalu si oblékla nádhernou róbu značky Zuhair Murda. Rozhodování budete mít vážně těžké a těžké to bude mít hlavně Katie*, která v každém článku napsala, že se do šatů zamilovala, tak jsem sama zvědavá, jaké šaty si vybere. :)

Outfit #1: Amy Adams (Vince Camuto)
Outfit #2: Jessica Chastain (Zuhair Murda)

Outfit Duel #11

11. července 2017 v 17:50 | Merylka
Jak jsem tu ze začátku měsíce nebyla kvůli filmovému festivalu v Karlových Varech, tak jsem úplně zapomněla přidat anketu Outfit Duel, když jsem dorazila domů, proto se na to vrhám až teď a doufám, že ještě stihnete zahlasovat o nejlepší outfit měsíce. Tentokrát jsem pro vás vybrala herečky Scarlett Johansson a Amandu Seyfried. Scarlett se přesně před měsícem zúčastnila předávání divadelních cen Tony Awards a vzala si na sebe oopravdu úžasné bílé šaty značky Michael Kors a celkově vypadala naprosto dokonale. Amanda se zase zúčastnila slavnostní premiéry nové řady seriálu Twin Peaks a vsadila na temnou stránku, jelikož si oblékla černé šaty značky Versace a nechala si udělat i tmavší make-up. Tentokrát bude rozhodování vážně těžké, máte souboj mezi bílou a černou, tak jsme zvědavá, který outfit vyhraje. :)

Outfit #1: Scarlett Johansson (Michael Kors)
Outfit #2: Amanda Seyfried (Versace)

Outfit Duel #10

7. června 2017 v 15:10 | Merylka
Tentokrát jsem měla rozhodování jednoduché. I když rozhodovala jsem se mezi Jessicou Chastain, která letos byla jednou z porotkyň na filmovém festivalu v Cannes a díky tomu má skvělé fotky a dokonalé outfity a mezi Gal Gadot, která měla zase božské fotky z propagace svého nového filmu Wonder Woman (Už jste film viděli?). Ale nakonec to vyhrála Gal Gadot a vybrala jsem dvoje nádherné šaty, které si Gal vzala na premiéru již zmíněného filmu. Nejdříve tu máme sametové královsky modré šaty, bohužel netuším od jaké módní značky šaty pocházejí, ale jsou vážně nádherné. A pak tu máme třpytivě červené šaty značky Givenchy, které se mi také moc líbí, takže si myslím, že rozhodování bude vážně těžké :)

Outfit #1: Gal Gadot (Značka neznámá)
Outfit #2: Gal Gadot (Givenchy)

Outfit Duel #9

4. května 2017 v 13:54 | Merylka
Tak už i já se tedy přidávám s anketou o nejlepší outfit. Jinak musím souhlasit s Katie*, že ty měsíce neskutečně rycle ubíhají a navíc když jsem byla každý den v práci, tak to utíkalo ještě dvakrát rychleji než normálně. Vždyť když si to tak vezmete tak za 7 měsíců tu máme Vánoce a ano, trochu mě to děsí. :D
Na květnový duel jsem vybrala herečky, které měli minulý měsíc nejvíce akcí. Nejdříve tu máme herečku Jessicu Chastain, která si na CinemaCon oblékla roztomilé květované šatičky značky Zuhair Murad a pak tu máme herečku Zoe Saldana, které začala propagace jejího nového filmu Guardians of the Galaxy Vol. 2 (kdo půjde do kina) a právě na premiéru v Kalifornii si oblékla tyhle zajímavé oranžové šaty značky Emilio Pucci. Minulou vítězskou duelu se stala Jessica Chastain, tak uvidíme jestli vyhraje i letošní kolo. :)
A rozhodně nezapomeňte hlasovat také v POTM.

Outfit #1: Jessica Chastain (Zuhair Murad)
Outfit #2: Zoe Saldana (Emilio Pucci)

Outfit Duel #8

2. dubna 2017 v 13:13 | Merylka
Výběr outfitů do ankety s duelem na tomhle blogu je docela jednoduchý, protože naše herečky mají vždycky každý měsíc nespočet akcí, kam nosí ty nejlepší kousky a my pak máme s Katie* o zábavu postaráno a vůbec nestíháme přidávat, ale to je ta kouzelná věc na blogování. Pro dubnový duel jsem vybrala outfity s herečkou Helen Mirren, která se v duelu objevuje poprvé a s herečkou Jessicou Chastain, která se v anketě objevuje už po třetí, ale jště nevyhrála. U Helen jsem zvolila ten úžasný černý kostýmek, který si vzala na premiéru filmu Velká čínská zeď a u Jessicy jsem zvolila šaty, které si vzala na speciální promítání jejího nového filmu The Zookeeper's Wife, který se již od čtvrtka hraje v našich kinech pod názvem Úkryt v Zoo. Šaty jsou značky Antonio Berardi a mají nádhernou královsky modrou barvu, takže jsem zvědavá, co nakonec vyhraje. :)

Outfit #1: Helen Mirren (Značka neznámá)
Outfit #2: Jessica Chastain (Antonio Berardi)

Outfit Duel #7

10. března 2017 v 0:16 | Merylka
Pro tentokrát jsem se rozhodla vybrat herečky, které ještě v naší anketě nefigurovali a je to velká škoda, protože každá z nic má velký cit pro módu a jelikož se obě herečky zúčatnily po-oscarové party Vanity Fair, rozhodla jsem se vybrat fotky právě z té akce. První soutěžící je herečka Scarlett Johansson, která si na after-party oblékla černé gotické šaty, které doplnila černým sametovým sakem a vše bylo značky Azzedine Alaia. Herečka Jennifer Aniston narozdíl od své kolegyně byla odvážnější a trochu více nám ukázala své nádherné tělo v černých šatech zdobených kamínky od značky Versace. Výběr máte vážně těžký, takže jsem zvědavá, který z oufitů zvítězí. Jinak také nezapomeňte hlasovat o POTM. :)

Outfit #1: Scarlett Johansson (Azzedine Alaia)
Outfit #2: Jennifer Aniston (Versace)

Outfit Duel #6

5. února 2017 v 14:25 | Merylka
Tentokrát byl výběr outfitů jednoduchý, protože nám v lednu začala Awards Season, takže o akce a outfity není vůbec nouze. Rozhodla jsem se vybrat dvě herečky, které se zúčastnili předávání Golden Globes a v naší anketě Outfit Duel se ještě neobjevili, navíc, mají obě opravdu odlišné šaty, takže by to pro vás mohlo být jednodušší na výběr. První herečkou je Zoe Saldana, která si na sebe oblékla krásné růžové šaty značky Gucci, ve kterých mi připadala vážně roztomilá. Druhou herečkou je Gal Gadot, ta si na sebe oblékla přiléhavé šaty s hlubokým výstřihem značky Mugler, ve kterých jí krásně vynikalo těhotenské bříško. Jsem velmi zvědavá, který z outfitů vyhraje, protože já sama se moc nedokáži rozhodnout, ale nechám to jen na vás. :)

Outfit #1: Zoe Saldana (Gucci)
Outfit #2: Gal Gadot (Mugler)

Outfit Duel #5

1. ledna 2017 v 21:43 | Merylka
Nevím, co to se mnou je ale vždy zapomenu přidat hlasování o nejlepší outfit, protože si nikdy neuvědomím, že už je 1. v měsící a to ani když už je Nový rok 2017. Katie* už vám za mě popřála a já doufám, že jste si Silvestra užili tak jak se patří a že vaše kocovina nebyla tak strašná. Přemýšlela jsem jaké šaty na duel vybrat a i když mě dost svrběli prsty, abych opět šáhla po outfitu Amy Adams, tak jsem si řekla, že tentokrát jí vynechám a dám šanci někomu jinému. Proto jsem vybrala herečku Anne Hathaway, která si na sebe oblékla šaty značky Dior a vzala si je na benefiční večer. Další herečkou je Jessica Chastain, ta si oblékla vínové šaty značky Givenchy na premiéru svého nového filmu Miss Sloane. Budete to mít hodně těžké, ale jsem zvědavá, kdo se nakonec stane vítězem :)

Outfit #1: Anne Hathaway (Dior)
Outfit #2: Jessica Chastain (Givenchy)

Outfit Duel #4

2. prosince 2016 v 19:58 | Merylka
S novým měsícem přichází i ankety. Katie* vám včera přidala anketu o hlasování fotky měsíce na leden a já vám přináším anketu o hlasování o nejlepší outfit a jsem zvědavá, kdo to tentokrát bude, jelikož to budete mít vážně těžké. Amy Adams se v duelech objevuje často, ale vzhledem k tomu, že je jedna z mála která má opravdu akci skoro každý týden, tak se není čemu divit, tentokrát jsem jí ale vybrala silnou soupeřku a tím je herečka Jessica Chastain. Nejdříve ale začneme Amy, ta si na sebe oblékla růžový kostýmek ve stylu 70.let od návrháře Roberta Cavalli, mě se tenhle outfit nesmírně líbí, takže proto jsem ho vybrala. Jessica Chastain si na premiéru svého nového filmu Miss Sloane oblékla roztomilé modré šaty s mašlí u výstřihu, mě ale nejvíce zaujali její boty! :D Šaty jsou značky Prada. A teď je jen na vás jaký outfit vyberete :)

Outfit #1: Amy Adams (Roberto Cavalli)
Outfit #2: Jessica Chastain (Prada)

Outfit Duel #3

3. listopadu 2016 v 21:11 | Merylka
Další měsíc nám utekl a já tu mám pro vás další oblíbenou anketu s outfity. Říkala jsem si, že nejaktivnější tenhle měsíc byla rozhodně Amy Adams, která se zúčastnila snad každého filmového festivalu a hned za ní je Emily Blunt, proto jsem vybrala outfity s těmito herečkami. Emily si na premiéru svého nového filmu Dívka ve vlaku oblékla zelené saténové šaty s modrým lemováním od značky Prada. Amy Adams si na premiéru svého filmu Noční zvířata oblékla černé sametové šaty značky Tom Ford, který je zároveň i režisérem filmu. Myslím si, že rozhodování určitě nebude jednoduché, i když já mám svého vítěze jasného hned. ;)

Outfit #1: Emily Blunt (Prada)
Outfit #2: Amy Adams (Tom Ford)

 
 

Reklama