Johnny Depp - Appearances 2017

Glastonbury Festival 2017 - Day 1 | 22.6.2017

11. srpna 2017 v 14:28 | Merylka

Herec Johnny Depp se od propagace svého nového filmu Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta odskočil na hudební festival Glastonbury, jedná se o největší a jeden z nejdůležitějších hudebních festivalů na světě. Hostí proslulé světové hudebníky a kapely, koná se každý rok v anglickém městě Pilton a to již od roku 1970. Glastonbury se řadí mezi multižánrové festivaly a vzhledem k tomu, že Johnny je obrovský fanouček rockové hudby a má i svojí vlastní kapelu, tak na tomhle festivalu nesměl chybět, proto fotky nevypadají oficiálně ale spíše tak, že je pořídili paparazzi.

image host image host image host image host image host

'Pirates Of The Caribbean 5' - Japan Premiere | 20.6.2017

24. července 2017 v 22:05 | Merylka

Upřímně jsem si myslela, že propagace nových Pirátů z Karibiku: Salazarova pomsta už skončila, ale nakonec slavnostní premiéra filmu proběhla ještě v Japonsku, které se zúčastnil samozřejmě hlavní hvězda filmu Johnny Depp a oba hlavní mladí protagonisté herečka Kaya Scodelario a herec Brenton Thwaites. Moc fotek se sice neobjevilo, ale i tak jsem za to ráda :)

image host image host image host image host image host

'Pirates of the Caribbean 5' - Los Angeles Premiere | 18.5.2017

29. června 2017 v 20:25 | Merylka

Další premiéra filmu Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta proběhla ve slunném Los Angeles. Opět se zde objevili všichni hlavní postavy Johnny Depp, Geoffry Rush, Javier Bardem, Orlando Bloom, Brenton Thwaites a jediná ženská hvězda Kaya Scodelario. Johnny se sladil do černé barvy, kterou doplnil světlejším sakem, to si ale nakonec i sundal, zřejmě kvůlu horku. :)

image host image host image host image host image host

'Pirates of the Caribbean 5' - Paris Premiere | 14.5.2017

29. června 2017 v 20:19 | Merylka

Propagace nových Pirátů z Karibiku, který nesou název Salazarova pomsta se přesunula ze Šanghaje do kouzelné Paříže. Premiéra filmu totiž neproběhla ve standatních prostorách nýbrž v samotém Disneylandu. Premiéru filmu se tentokrát zúčastnili všichni hlavní protagonisté Johnny Depp, Geoffrey Rush, Javier Bardem, Orlando Bloom a dva nováčci Brenton Thwaites a Kaya Scodelario. Nebudu vám lhát, malinko mě to naštvalo, jelikož jsem zrovna v Disneylandu v Paříži byla akorát o měsíc dříve, vědět tohle, tak přijedu na premiéru, abych Johnnyho mohla vidět, ale co :D

image host image host image host image host image host

'Pirates of the Caribbean 5' - Shanghai Premiere | 11.5.2017

27. června 2017 v 19:57 | Merylka

Johnny Depp měl v květnu docela dost napilno, jelikož se plně věnoval propagaci svého nového filmu Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta. Mimochodem už jste je viděli? Já už ano a chystám se na ně napsat recenzi, takže se máte na co těšit. U nás v kině jsou Piráti hodně navštěvovaní, dokonce víc než samotná Auta 3. Propagace filmu začala netradičně v Šangaji, myslím, že již dříve Katie* psala, že teď premiéry začínají vždycky v Asii a stejně jako jí by mě zajímalo, čím to je? No, myslím si, že Johnny nikdy nevypadal lépe, je z něj opět ten fešák, na jakého jsme zvyklí a vypadal dokonale! ♥

image host image host image host image host image host

People's Choice Awards | 18.1.2017

28. ledna 2017 v 23:00 | Merylka

Johnny Depp se zúčastnil předávání People's Choice Awards, což jsou ceny, které nevybírá žádná komise, akademie nebo porota ale lidi jako jsme my po celém světě, tedy fanoušci. Johnny vyhrál cenu v kategorii Nejoblíbenější filmová ikona, kde byl nominovaný společně s herci jako Denzel Washington, Samuel L. Jackson, Tom Cruise a Tom Hanks. Johnny byl velmi dojatý a ve svém proslovu poděkoval fanouškům za podporu a důvěru, která mu v posledních měsících (během rozvodu s Amber Heard) pomohla. :)

image host image host image host image host image host
 
 

Reklama