Jessica Chastain - News

Jessica Chastain je novou tváří parfému Ralph Lauren

29. července 2017 v 12:10 | Katie*

A další skvělá zpráva ze světa Jessicy Chastain! Tento týden bylo oznámeno, že se Jessica stala tváří nové vůně od známé značky Ralph Lauren, která nese příhodný název - "Woman". Na internetu už se objevily první tři promo fotky, které nafotil Steven Meisel. Jak můžete vidět, jsou teda černobílé, což se mi na jednu stranu líbí a na druhou bych možná i brala, kdyby byly barevné. Každopádně se mi hrozně moc líbí! Jessica zde vypadá fakt stylově. Zbylé fotky jsou pak už ze zákulisí. Na youtube se samozřejmě objevila i reklama natočená Philippem Le Sourdim, která je taky černobílá, elegantní a taková decentní. Mně se teda líbí. Jess v ní říká: "Síla může být ustálený pojem. Vyvažovat moc s elegancí. Vést s láskou a intuicí. Jsem návrhářem svých snů. Ale hlavně - jsem žena. Nová vůně 'Woman' od Ralpha Laurena." Objevilo se také krátké video z natáčení, kde Jessica mluví o značce RL a samotné vůni.

RO9WYIet6MO3dEGzw0cTzY2rxaYmHAe4nmvab1kG

Jessica Chastain se vdala!

15. června 2017 v 16:30 | Katie*
Přijde mi, že za poslední rok jsme sem s Merylkou napsaly hned několik skvělých zpráv a já mám radost, že v tom můžeme pokračovat. Moje milovaná Jessica Chastain si totiž minulý týden vzala svého přítele Giana Lucu (kdyby to někoho zajímalo, tak jeho celé jméno je Gian Luca Passi de Preposulo)!
A to samozřejmě nikdo ani do poslední chvíle nevěděl, že má k obřadu vůbec dojít! Jessica si totiž docela dost střeží své soukromí a o svém vztahu s Gianem nikdy nemluvila, ačkoliv se s ním v průběhu let objevila na bezpočtu různých akcí a samozřejmě neunikli ani paparazziům. O tom, že má k svatbě dojít jsme se dozvěděli teprve den předem, kdy se konal takový menší před-svatební večírek. Jessica s Gianem Lucou začala chodit v roce 2012, takže pár tvořili krásných pět let a bylo jen otázkou času, kdy k té velké události dojde.
Svatba se konala v sobotu 10.června na pozemku rodiny Passi de Preposulo (pozn. tato rodina patří mezi aristokraty, což znamená, že jsou bohatí) ve městečku Treviso v Itálii. Samotného obřadu se zúčastnili Jess Weixler (nejlepší kamarádka Jess), Edgar Ramirez (nejlepší kamarád), Anne Hathaway (spolupracovaly na filmu "Interstaller") nebo Emily Blunt (spolupracovaly na filmu "The Huntsman: Winter's War"). Jessica už se o svatbě zmínila i na svém twitteru (viz níže) a požádala všechny, aby nešířily paparazzi fotky, které byly během obřadu pořízeny. Já si přesto dovolím odkázat vás aspoň na tuto fotku, abyste si mohli prohlédnout její svatební šaty (které jsou značky Alexander McQueen). Určitě se všichni shodneme, že Jess byla krásná nevěsta! Oběma tedy k této velké události moc gratuluju a přeju jim, aby jim to vydrželo, co nejdéle!

"Slyšeli jste to? Už nejsem k mání ;). Gian Luca a já jsme se vzali! Chceme si uchovat naše soukromí a fotky ze svatby nebudeme prodávat, ale sama něco v budoucnu zveřejním ♥. Děkuju moc za všechny krásné komentáře ohledně svatby. Miluju vás a byl to krásný den. Poprosím vás, abyste nešířily pořízené fotky. Helikoptéry ignorovali bezletovou zónu a pořídily fotky během obřadu (pozn. na internetu už jsou skutečně k vidění i fotky ze samotného obřadu, myslím, že úplně nejde o případ fotky, na kterou jsem vás odkázala výše). Pokaždé, když je vidím, je mi připomenuta ta lhostejnost vůči naší svatbě. Slibuju, že se s vámi do budoucna o nějaké fotky podělím, raději bych sdílela fotky, které oslavují lásku a ne vniknutí/narušení. Na pár týdnů si dám pauzu od sociálních sítí. Všem přeji mnoho lásky a štěstí ♥."

Happy Birthday Jessica Chastain!

24. března 2017 v 12:00 | Merylka
Americká herečka Jessica Chastain dnes slaví své neuvěřitelné 40.narozeniny a my jí za náš blog přejeme hodně zdraví, štěstí, lásky a spoustu skvělých filmových rolí! HAPPY BIRTHDAY!

Jessica Chastain si zahraje Painkiller Jane

20. listopadu 2016 v 15:10 | Katie*

Tenhle článek by měl být prozatím můj poslední rest a jak se říká, to úplně nejlepší jsem si nechala na konec! Tahle novinka se objevila už před pár dny, ale já jsem se k ní dostala až teď. A o co tedy jde? Naše Jess si vůbec poprvé zahraje superhrdinku! Jedná se sice o komixovou postavu, ale nespadá pod Marvel ani pod DC Comics. Tou postavou je Painkiller Jane! A tady se asi chvíli pozastavíme. Já jsem docela velký geek, ale je spousta komixových postav, které tedy neznám. Jednou z nich je právě Jane. Ovšem při podrobnějším hledání jsem zjistila, že příběh této postavy už jednou (tedy dvakrát) vyprávěn byl. Máme tu stejnojmenný film z roku 2005 a pak seriál z roku 2007. Oba dva ovšem u diváků neslavili úspěch, takže snad bude mít Jess štěstí. Co zatím o filmu víme? Skoro nic. Jess si zahraje samotnou Jane a film bude také produkovat, ovšem ještě není zhotoven scénář a ani není k projektu upsán žádný režisér. Myslím si však, že to nebude trvat dlouho. Mám dojem, že z tohohle bude trhák!

A o čem tedy film bude? "Chastain si zahraje postavu Jane Vasko, policistky, kterou naverbuje FBI, aby se v New Yorku infiltrovala do společnosti, která obchoduje s drogami a bílým masem. Téměř na pokraji smrti se u Jane vyvinou mimořádné regenerační schopnosti, které jí dělají nezničitelnou. Nemajíc pro co žít a bez způsobu, jak zemřít, se Painkiller Jane stává nezastavitelnou silou, která hledá pomstu u těch, co jí zničili život. Za sebou nechává zkázu a spoustu mrtvých."

"The Zookeeper’s Wife" - Trailer

17. listopadu 2016 v 20:51 | Katie*

Tahle novinka mě dneska tak moc potěšila, že jsem si řekla, že vám ji sem přidám už dnes - do zítřka bych to asi nevydržela! Dneska odpoledne byl zveřejněn první oficiální trailer k filmu "The Zookeeper's Wife". Tento snímek byl natočený podle skutečných událostí. Jessica Chastain v něm hraje Antoninu Żabińskou, která se svým manželem vedla úspěšnou zoologickou zahradu ve Varšavě. Za 2. světové války se stali součástí odboje a ve své, bohužel částečně zničené, zahradě ukryli na 300 polských židů. Současně s tím se také snažili zprovoznit zahradu, aby tak odlákali pozornost nacistů. Já osobně si myslím, že tenhle snímek bude vážně krásný a hodně silný. Přiznám se tedy, že až do natočení tohohle filmu, jsem o těchto statečných skutcích manželů Żabińských nevěděla. A taky předpokládám, že "The Zookeeper's Wife" bude potecionálním kadidátem na spoustu nominací v awards season 2018 - Jess bych minimálně přála další nominaci na Oscara. Na trailer určitě koukněte, mě nejvíc fascinují ty scény se zvířaty a hercům dost závidím, že mohli být v tak blízkém kontaktu s divokými zvířaty. Kromě ukázky tu pro vás mám taky první oficiální plakát a 4 stillsky - já si chci taky pochovat lvíče ♥ Film by měl jít do kin v březnu 2017. Zatím nemá stanovené datum premiéry v ČR a na Slovensku, ale to se snad změní. Už kdysi dávno jsem vám psala, že "The Zookeeper's Wife" se natáčel u nás v Česku - konkrétně v Jaroměři, Žatci a Praze - a v samotném traileru můžete vidět třeba naši českou herečku Marthu Issovou. Jess dokonce v jednom rozhovoru řekla, že Praha se stala jejím nejoblíbenějším evropským městem! :)

rk0ZdaJzqTcNkyrfNIqMo1a5szRPQJDpVb1DwnCH

Antonina: Dobré ráno. Užijte si dnešní návštěvu.
POLSKO, 1939
Jan: Celá země je obsazena.
Muž: Nutí židy odejít z jejich domovů. Všechny nás vezou do ghetta.
ZALOŽENO NA SKUTEČNÉM NEUVĚŘITELNÉM PŘÍBĚHU
Muž: Tisíce lidí umírá. I ty nejmenší děti.
VE SVĚTĚ STRACHU
Antonina: Máme místo. Mohli bychom je schovat. Přiveďte tolik lidí, co můžete.
VYTVOŘILI MÍSTO NADĚJE
Antonina: Muselo to být hrozné. Němečtí vojáci sem chodí každé ráno. Nesmíte vydat ani hlásku.
Rys: Mami?
Z MEZINÁRODNÍHO BESTSELLERU
Lutz Heck: Tajila jste mi něco?
Antonina: Nikdo neví, jak je to těžké. Nikdy nepoznáš, kdo jsou tví nepřátelé nebo komu věřit. Možná proto tak moc zbožňuji zvířata. Podíváš se jim do očí a víš přesně, jaká jsou jejich srdce.
Lutz Heck: Co jste dělala ve své malé zoo?

"Miss Sloane" - Trailer

16. září 2016 v 15:41 | Katie*

Tak konečně tu zase po nějaké době stihnu přidat nějaké novinky, kterých se kupodivu přece jen pár našlo. Dnešek budu věnovat ukázkám ke dvoum novým filmům. Chtěla jsem je přidat už ve středu, ale bohužel mi na to nevyšel čas. A včerejšek jsem celý strávila v Olomouci, kde jsem poznala několik svých budoucích spolužáků a získala pár nových informací o škole. Teď už tedy k věci. Mám tu pro vás první ukázku k filmu Miss Sloane, ve kterém si hlavní roli Elizabeth Sloane zahrála Jessica Chastain. Já se teda přiznám, že mě osobně film z traileru moc nezaujal, ačkoliv se teda zabývá tématem, které je teď v USA docela aktuální a důležité. K traileru jsem udělala i překlad - nepochytila jsem teda úplně všechno, ale myslím si, že je to lepší než nic. V celém článku pak najdete ještě dva zveřejněné plakáty + popis filmu.

Sloane: Milovat je o prozíravosti. Předvídejte kroky svého oponenta.
...: Teď je tvůj nepřítel.
Sloane: Zajistěte si protiopatření.
...: Jak se jí tohle povedlo?
...: Jsi skutečný dříč, Elizabeth.
Sloane: Najali mě, abych vyhrála. Použiji veškeré prostředky.
...: Chceš, abych nechal práce ohledně držení zbraní?
...: Je nás přes 5 milionů a jsme ozbrojení.
...: Začněte s vyšetřováním.
...: Půjdeš do vězení za pohrdání Kongresu.
Sloane: Vítěz je krok před opozicí.
...: Musíme to udělat osobní.
...: Znáte slovo "rozdrtit"? Znamená to, že z vás nic nezbude.
Sloane: Je to důležitější než má kariéra.
...: A co peníze?
...: Překročila jste hranice.
(tady jsem bohužel nerozuměla)
Sloane: Musíte se ujistit, že je překvapíte. A oni nepřekvapí vás.

 
 

Reklama