Jessica Chastain - Appearances 2017

Ralph Lauren Woman launch breakfast | 1.8. 2017

6. srpna 2017 v 11:43 | Katie*

Tak to vidíte, jenom dopřidávám všechny zameškané novinky u Jessicy Chastain a ona už se zase objeví na dvou dalších akcích. Nechci se vidět, až bude na letošním TIFFu - to zase bude beztak mega nálož novinek (doufám, že jsem to zakřikla :D). Ale k věci. Už jsem vám tu psala, že Jess se stala tváří nové voňavky "Woman" od světoznámé značky Ralph Lauren. Já osobně doufám, že se "Woman" dostane i k nám a bude k dostání v Sephoře - já bych si ji teda chtěla ovonět :D. Heslem nového parfému je "Woman Above All", což si myslím, že je docela výstižné a má to sílu. Důvod, proč o tom mluvím, je, že 1.srpna proběhl v New Yorku takový menší photocall ku příležitosti uvedení vůně do prodeje. Jess opět vypadala naprosto skvěle a elegantně! Hrozně se mi líbí, že svůj bílý outfit tak šikovně oživila tmavomodrým sáčkem, které se mi teda moc líbí ♥. Je to taky první akce, na které se Jessica objevila od své svatby, takže na některých fotkách můžete vidět její snubní prstýnek, který je velice jednoduchý a hezký.

6yWbdU0VM9RUzHJYpaaXZ6ES6IpFwlkmhf7Vk3zK

70th Annual Cannes Film Festival - Closing Ceremony | 28.5. 2017

29. července 2017 v 12:13 | Katie*

KONEČNĚ tu pro vás mám poslední fotky z filmového festivalu v Cannes. Jessica zde letos působila jako členka poroty a proto se objevila snad na každé akci, která se během festivalu pořádala. 28.května ovšem přišla závěrečná ceremonie, kde se také předávaly ceny. Herec Joaquin Phoenix si odnesl cenu za nejlepšího herce (na fotkách můžete vidět, že zrovna jemu Jessica cenu předala) a Diane Kruger zase za nejlepší herečku, cenu za nejlepší režii získala Sofia Coppola a Zlatou palmu, tedy speciální cenu pro nejlepší film, získal švédský snímek "Čtverec". Po celé ceremonii pak následovala ještě tiskovka, ve které porotci shrnuli své pocity z letošního festivalu. Jessica se třeba vyjádřila, že se jí moc nelíbilo, jak byly skoro ve všech filmech reprezentovány ženy. "Za posledních 10 dní jsem viděla 20 filmů a jedna věc, kterou jsem si z nich odnesla, byla, jak svět vnímá ženy. Reprezentované ženské postavy mi přišly docela znepokojivé. Byly tu samozřejmě výjimky, ale celkově jsem byla překvapená. Doufám, že když zapojíme více ženských vypravěček, ženské postavy už nebudou reagovat na činy mužů, ale budou jednat samy za sebe." Jessica si pro tuto speciální událost oblekla vskutku nádherné bílo-červené šaty Zuhair Murda, do kterých jsem se okamžitě zamilovala ♥ Jsou fakt krásné a troufám si říct, že tohle jsou nejhezčí šaty, co Jess letos na festivalu měla! Do té červené sladila i botičky Christian Louboutin a líčení, kde vsadila na výraznější rty a moc jí to slušelo. Líbí se mi i zvolený účes, který je zčesaný na stranu a my tak můžeme krásně vidět tu její náušnici na pravém uchu!

Vg3WSsuFPpLrRXYE2BHJiuwr9kJroFMa8zsSTCWm

70th Annual Cannes Film Festival - "In The Fade" Premiere | 26.5. 2017

29. července 2017 v 10:54 | Katie*

Včera jsem psala, že se pokusím polepšit a teď o víkendu se věnovat hlavně tomuto blogu. Koukala jsem, kolik věcí mi ještě zbývá na přidání u Jessicy a pro svoje potěšení jsem zjistila, že jich zase až tolik není, tak to všechno dopřidám už dneska, ať mám klid. Předposlední akce, na které se Jessica během letošního filmového festivalu v Cannes objevila, byla slavnostní premiéra filmu "In The Fade". Hned jsem tedy zamířila na ČSFD, kde má film název "Odnikud", a byla jsem překvapená, když jsem zjistila, že má hodnocení 84 % a hlavní roli ztvárnila Diane Kruger. Jedná se tedy o německý film, který řeší docela aktuální téma. Hlavní hrdinka, Katja, totiž během bombového útoku přijde o syna a manžela. A během následného soudního procesu nepadne takový trest, jaký by si Katja přála. Proto se rozhodne vzít spravedlnost do vlastních rukou. Není to až děsivé, jak moc to odpovídá tomu, co se teď ve světě děje? Více si můžete o filmu přečíst tady. Ale zpátky k Jess. Ta tentokrát na červený koberec dorazila v bílo-zlatých šatech značky Chanel. Nevím, jestli jsem to tady někdy psala, ale Chanel je zrovna pro mě značka, od které se mi většinou oblečení moc nelíbí. Najdou se ale vzácné výjimky a naštěstí tyto šaty patří mezi ně. Opravdu se mi líbí a přijde mi, že Jess teda perfektně sedly! K šatům pak zvolila zlaté boty Jimmy Choo, které opět mají obrovský podpatek - fakt, jak na tom může chodit?! Líbí se mi i tmavší líčení a účes v podobě zajímavě vyčesaného culíku. Jessice tentokrát dělal doprovod její bratr Daniel, se kterým má několik společných fotek.

nvCvJtsa1OqbCndcAAETQatvwUQEsomZKN1RW8WN

70th Annual Cannes Film Festival - amfAR Gala | 25.5. 2017

28. července 2017 v 16:05 | Katie*

Já vím, já vím, s přidáváním novinek je to teď docela bída. Pokusím se polepšit. V době, kdy jsem tu nebyla, jsem se věnovala hlavně svému hlavnímu blogu, kde je stále něco na přidávání. Merylka navíc odjela na hory s rodiči, takže mě poprosila, abych během její nepřítomnosti dopřidala články i u jejich celebrit. Teďka přes víkend se toho pokusím přidat co nejvíc. U svých hereček mám taky nějaké novinky a navíc u Scarlett Johansson a Jessicy Chastain jsem stále pozadu. Jess se navíc teď v září zúčastní Mezinárodního filmového festivalu v Torontu se svým novým filmem, tak bych měla pohnout kostrou, abych všechno stihla dopřidat. S Jess jsme stále ještě na filmovém festivalu v Cannes (pomalu se už ale blížíme ke konci!). 25.května se objevila na amfAR gale. amfAR je nezisková organizace, která se zabývá výzkumem na léčbu AIDS, prevenci proti viru HIV a šíření informací o této nemoci. Jess tu má hned několik společných fotek s Willem Smithem. Jak to vypadá, tihle dva si padli do noty, protože na některých fotkách jsou pěkně vysmátí. Na akci ji dělal doprovod její nyní už manžel Gian Luca. Setkala se tu i s Chrisem Tuckerem a Nicole Kidman. Na sobě měla velice pěkné a elegantní černé šaty značky Prada, které upoutávají pozornost hlavně velkým výstřihem na zádech. K šatům Jessica zvolila také zajímavý nádhrdelník, který je pohozený dozadu. Moc se mi tu líbí i její líčení a hlavně účes ♥.

ePfWQtZPhXUzbFVkAcnLmopAlrNaa98RDvbzntXW

70th Annual Cannes Film Festival - 70th Anniversary Red Carpet | 23.5. 2017

16. července 2017 v 16:11 | Katie*

Od Mezinárodního filmového festivalu v Cannes sice už uběhl nějaký ten pátek, ale já jsem s Jessicou stále zaseklá na tomto období. Přiznám se, že teď radši trávím čas na svém hlavním blogu a nebo si čtu - zapojila jsem se do letní čtenářské výzvy, co pořádá naše městská knihovna. Tak to jde pomaleji. Do toho ještě mám takovou jakousi podivnou znuděnou náladu a nechce se mi nic dělat (to bude tím létem! :D). Ale k článku. 28.května se pořádala speciální akce, která oslavovala 70.výročí pořádání tohoto slavného festivalu. Zúčastnilo se jí několik přítomných herců (např. Charlize Theron nebo Nicole Kidman) a hlavně sem teda přišla porota, jejíž členkou letos Jessica byla. Jess na červený koberec dorazila v oranžových šatech Armani, které mě nepřestávají fascinovat. Nějak z nich nemůžu spustit oči. Líbí se mi jejich střih, barva a celkově to provedení. Jess byla rozhodně nepřehlédnutelná. Moc se mi líbí i její účes. Měla takový super drdol.

Mm30Jt4VqwNuSYnkFkaRBlG9cw8QwNVuDHPNIixM

70th Annual Cannes Film Festival - "The Meyerowitz Stories" Premiere | 21.5. 2017

19. června 2017 v 13:33 | Katie*

Omlouvám se, že jsem tu opět pár dní nebyla, ale momentálně dělám rekonstrukci na svém hlavním blogu (justa.blog.cz) a protože to chci mít co nejdříve hotové, tak jsem hlavně tam. Pak jsem taky neměla čas, protože v sobotu jsem jela tetě na svatbu a zbytek víkendu jsem ještě uklízela, protože moje mamka je až do dnešního večera v Praze. V následujících pár dnech se tady taky neobjevím, protože dneska zavezu notebook na čištění a předpokládám, že mi ho vrátí až někdy ve středu. Na zítra teda předpřipravím jeden článek a pak uvidím, jak moc tady budu. Každopádně chci ještě dneska stihnout oběhnout zbytek affs - včera jsem to stihla jen u pár z vás. Co tu pro vás mám dneska? S Jessicou Chastain jsem stále ještě pozadu (naštěstí teď si po té svatbě dává od všech akcí pokoj!) a tak pokračujeme v sérii fotek z letošního ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Cannes! 21.května se Jess objevila na slavnostní premiéře filmu "The Meyerowitz Stories". Na sebe si tentokrát vzala zelené šaty značky Dior, které jsou dělané do takového toho kabátového stylu. Přiznám se, že tyhle šaty mě teda úplně nenadchly. Špatné nejsou, ale moc se mi nelíbí. Naopak mě zaujaly její zlaté páskové boty značky Giuseppe Zanotti. Líčení měla Jess opět velice jemné a jako účes zvolila něco mezi culíkem a copánkem. K článku přidávám ještě pár fotek z večírku na oslav žen ve filmu, který se konal ve stejný den.

JCN_Meyerowitz_Stories_001 JCN_Meyerowitz_Stories_005 JCN_Meyerowitz_Stories_006

70th Annual Cannes Film Festival - "Okja" Premiere | 19.5. 2017

7. června 2017 v 15:59 | Katie*

Ukládat tyhle fotky bylo fakt těžké, protože já bych nejradši uložila všechny fotky, co se objevily - jenže pak bych jich tu měla nějak přes 100 :D. Ale prostě se jedná o jednu z mých nejoblíbenějších akcí, na kterých se Jessica během festivalu v Cannes objevila. 19.května se zúčastnila premiéry filmu "Okja" (info), který koncem června bude mít svou premiéru na televizní stanici Netflix. Já osobně už se na něj moc těším. Na červeném koberci se objevila po boku dalších dvou porotců - Parka Chan-wooka a Pedra Almodovara. Já se teda bez mučení přiznávám, že jsem se naprosto zamilovala do těch jejich šatů ♥ Původně jsem si nebyla moc jistá těm střapci, ale s odstupem času se mi ty šaty hodně zalíbily. Nejlepší jsou fotky, kde je Jess v pohybu a ta sukně se zvedá. Hlavně se mi líbí ten krásný odstín fialové ♥ Taky se vám přiznám, že jsem si myslela, že jde o stejné šaty jako měla letos Emma Stone na Oscarech (foto), jen v jiné barvě. Oboje šaty jsou navíc od značky Givenchy, ale když se na fotky podíváte detailně, zjistíte, že jsou si hodně podobné ale stejné nejsou. K celkovému looku Jess zvolila jemné líčení a rozpuštěné vyžehlené vlasy. Její boty sice pod sukní vidět nejdou, ale Jessičina stylistka, Elizabeth Stewart, se pochlubila fotkou na svém Instagramu. A řeknu to ještě jednou - fakt nechápu, jak na takových mega podpatcích může někdo chodit! :D

Hlasujte v POTM a Outfit Duelu

fDaqtHt4vdH9wfwzShvP6my3YHkVd4jzoKIbGiX0

70th Annual Cannes Film Festival - "Ismael's Ghosts" Opening Night Gala | 17.5. 2017

7. června 2017 v 15:37 | Katie*

Po pár dnech jsem zpět s dalšími články z té kupy novinek, co mám "na skladě". Fakt mi přijde, že skoro každá z celebrit, o které se starám, má minimálně jednu novinku... Ale já už jsem tak nějak vzdala snahu všechno rychle dohánět. Sice se moje rychlost dopřidávání blíží té šnečí, ale aspoň se nám nestane, že bychom neměli vůbec nic na přidávání. Ale k podstatě článku. Už jsem vám psala, že Jessica letos zasedla v porotě na 70.ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Cannes. Díky tomu se taky zúčastnila asi milionu akcí mezi nimiž je i několik filmových premiér (Jess musela jako porotkyně vidět všechny filmy, co se zúčastnili soutěže). 17.května v podvečer proběhlo slavnostní zahájení festivalu promítáním filmu "Ismael's Ghosts". Na zahájení se samozřejmě objevili všichni porotci - Jessica se držela hlavně ve společnosti dalšího porotce, Willa Smithe. Na červeném koberci osnila zajímavými šaty značky Alexander McQueen. Já teda musím říct, že mně se docela líbí. Hlavně ten zdobený vrch je pěkný. Vlasy si nechala rozpuštěné a líčení měla opět decentní a malinko tmavší.

Hlasujte v POTM a Outfit Duelu

rRATCtqwuBOUKmgN3k2FAh2bQvrWGJ8AtUDvyOkB

70th Annual Cannes Film Festival - Jury Photocall | 17.5. 2017

30. května 2017 v 15:25 | Katie*

Tak jo, je na čase spustit to šílenství! Asi už všichni víte (utéct se před tím snad ani nedalo), že před týdnem a několika dny proběhl Mezinárodní filmový festival v Cannes. Je to jeden z nejpreztižnějších festivalů na světě a kdo sem může jet, tak jede. Ať už se teda zúčastní filmových premiér nebo velkého množství večírků a jiných akcí. Nesmí zde chybět herci, herečky, režiséři, ale taky modelky - i letos zde byla třeba naše česká supermodelka Eva Herzigová! Jessice Chastain se letos dostalo té pocty, že mohla zasednout na jubilejním 70.ročníku v porotě. Jejím úkolem tedy bylo vidět všechny filmy, které se zúčastnily soutěže, a na konci festivalu se podílet na rozhodování o tom, kdo si odnese jakou cenu. V porotě se opět objevili lidé různých filmových profesí (herci, skladatelé, režiséři) z různých koutů světa. Kromě Jessicy jste určitě poznali i Willa Smithe a možná budete znát Fan Bingbing. V den zahájení festivalu, 17.května, se konal i oficiální photocall, na kterém spolu zapózovali všichni porotci. Já musím říct, že jsem opět absolutně nadšená z toho, jak Jessica vypadala. Červená jí hrozně moc sluší a proto jsem ráda, že zvolila jumpsuit v této barvě od značky Roksanda. Možná o chloupek víc se mi zalíbily její parádní botky Giuseppe Zanotti ♥ Vypadala prostě skvěle! Do následujících dnů se tedy můžete těšit na velký nával fotek plný úchvatných šatů!

f7C8vGIhXgOg3L5jZ17xtdQi4XZ4FmS5lDOMFYTw

Photoshoot | The Hollywood Reporter - by Ruven Afanador

29. května 2017 v 15:52 | Katie*

Těsně před zahájením letošního ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Cannes vyšlo speciální vydání časopisu The Hollywood Reporter, který se zaměřil právě na zmiňovaný festival. Jessica pro THR nafotila nový photoshoot spolu s herečkou Isabelle Huppert (určitě si pamatujete, že letos byla Isabelle nominovaná na Oscara za svůj herecký výkon ve filmu "Elle"), obě totiž v Cannes zasedly v porotě. V tomto článku pro vás mám 4 fotky z photoshootu, obálku časopisu a pak jeden scan, na kterém je fotka, která se bohužel neobjevila samostatně. Na internetu je k dispozici i celé interview, ve kterém vypráví, jak se seznámily (šlo o společné natáčení trilogie "Zmizení Eleanor Rigbyové"), Jess se zmíni, že Isabelle je jedna z jejich nejoblíblíbenějších hereček, pak samozřejmě mluví o samotném festivalu - jak vypadal, když se ho zúčastnily poprvé vs jak vypadá teď, co by na něm změnily nebo jaký je jejich nejhorší zážitek. Není to moc dlouhý rozhovor, tak pokud máte čas, určitě si ho přečtěte. Odkážu vás i na krátké video, které obsahuje záběry z focení + zde Jess a Isabelle odpovídají na pár otázek.

PzPkOwNJrOHRWoPPMdVERXno0ppPB9KkwpuuzwHc
 
 

Reklama