Jennifer Aniston - Appearances 2017

Jason Bateman's Hollywood Star Ceremony | 26.7.2017

18. srpna 2017 v 11:08 | Merylka

Herečka Jennifer Aniston mi udělala velkou radost, protože se po delší době opět objevila na jedné akci a to na předávání Hollywoodské hvězdy na chodníku slávy, kterou získal herec a komik Jason Bateman. Jennifer je s Jasonem velká kamarádka, společně si zahráli například ve filmu Šéfové na zabití. Jenn pronesla projev a celkově to vypadalo, že si to opravdu úžasní, navíc na sobě měla úžasné šaty, které jí moc slušeli :)

image host image host image host image host image host

'Series Mania Festival' Opening Night At Le Grand Rex In Paris | 13.4.2017

13. května 2017 v 23:29 | Merylka

Jennifer Aniston a její manžel Justin Theroux ve Francii v Paříži zůstali a zúčastnili se další akce. Bohužel jsem nikde nezjistila o jakou akci se jedná, opravdu nic, takže netuším, co tam dělali. Každopádně zbožňuji jejich společné fotky, jsou tak krásně zamilovaní. Jenn měla krásné dlouhé sametové černé šaty, jen se mi moc nezamlouvají ty díry nad lemem, ale jinak vypadá krásně :)

image host image host image host image host image host

Louis Vuitton Dinner Party Held At The Louvre In Paris | 11.4.2017

13. května 2017 v 23:15 | Merylka

Herečka Jennifer Aniston se společně se svým manželem hercem Justin Therouxem zúčastnila módního večírku, který byl uspořádany módní značkou Louis Vuitton. Večírek se odehrával v Paříži a musím říct, že mě Jenn velmi příjemně překvapila svým rebelským outfitem. Líbí se mi jak vypadá a stejně tak i Justin mají oba takový motorkářský styl. :)

image host image host image host image host image host

'The Leftovers' Premiere of Season 3 | 4.4.2017

15. dubna 2017 v 22:55 | Merylka

Herečka Jennifer Aniston doprovodila na začátku dubna svého manžela herce Justina Therouxe na premiéru třetí série seriálu The Leftlovers (Pozůstalí), který sevysílá na stanici HBO. Justin v seriálu hraje hlavní roli a abych byla upřímná o seriálu jsem se dozvěděla až teprve, když jsem narazila na tyhle fotografie, každopádně je to od tvůrců seriálu Ztraceni a anotace nevypadá vůbec špatně, tak se na pilotní díl v brzké době podívám. Jenn se tedy tentokrát objevila jako doprovod a oblékla si na sebe krátké kožené šaty značky Brandon Maxwell, které mě osobně moc nezaujali (nemám prostě ráda šaty přes jedno rameno), každopádně se mi ale moc líbí ty botičky, které jsou značky Gianvito Rossi. :)

image host image host image host image host image host

89th Annual Academy Awards and Vanity Fair Oscar Party | 26.2.2017

22. března 2017 v 14:21 | Merylka

I herečka Jennifer Aniston se letos zúčastnila předávání Oscarů. Na Oscarech se objevila jako presenter bohužel k té smutnější části předdávání. Jenn prezentovala zesnulé herečky a herce, tedy In Memoriam, sama se při tom skoro rozplakal, jelikož ve své řeči zavzpomínala i na zrovna zesnulého herce Billa Paxtona, který byl její velmi blízký přítel. Jenn dorazila v doprovodu svého manžela herce Justina Therouxe. Hned po předávání se zúčastnili i Oscarové party, na kterou si Jenn vzala stejné šaty jako na Oscary od značky Versace. :)

image host image host image host image host image host

Marie Claire's Image Maker Awards | 10.1.2017

27. ledna 2017 v 16:50 | Merylka

Jennifer Aniston se letos také zúčastnila své první akce a to 2.ročníku předávání cen časopisu Marie Claire. Ocenění Image Maker Awards pomáhá proslavit neznámé umělce, kteří stojí za výrobou magazínů a pomáhájí při tvorbě rubrik o kráse a módě. Jennifer se tam objevila, aby předala cenu svému dlouholetému příteli Chrisu McMillanovi, který je jejím osobním kadeřníkem už několik let. :)

image host image host image host image host image host
 
 

Reklama