Helen Mirren - Appearances 2017

Campaign to save Italy's Olive Trees | 5.8.2017

27. srpna 2017 v 21:51 | Merylka

Britská herečka Helen Mirren se na začátku srpna vypravila podívat do Itálie, ale nejela tam na prázdniny, nýbrž za dobrou věcí. Přijela do Itálie na akci na záchranu prosulých italských olivových stromů. Počasí Helen vyšlo, měla krásné sluníčko, kvůli kterému musela mít i slunečník. Oblékla si na sebe pruhované šaty, které mi malinko připomněli cirkus (ano, stydím se za to vtipné přirovnání). :)

image host image host image host image host image host

Passchendaele Commemorations Service | 30.7.2017

22. srpna 2017 v 23:03 | Merylka

Britská herečka Helen Mirren se vrátila z filmových festivalů zpátky do Anglie, kde se zúčastnila slavnostního ceremoniálu na oslavu výročí bitvy u Passchendaele. Měla na ceremoniálu projev, na který si oblékla krásné vzorované šaty, které jí vážně moc slušeli, akorát mně mrzí, že se neobjevilo více fotek :)

image host image host image host image host image host

Cannes Lions Festival | 21.6.2017

11. srpna 2017 v 14:21 | Merylka

Je na čase, abych konečně dopřidala svoje resty. Katie* už to má úspěšně za sebou, ale já jsem malinko ve skluzu. Herečka Helen Mirren se v červnu zúčastnila filmového festivalu v Cannes a s tím proběhla i menší diskuze s novináři a fanoušky. Helen si na diskuzi oblékla krásné puntíkaé šaty a vypadala, že se velmi skvěle baví. :)

image host image host image host image host image host

57th Monte Carlo TV Festival - Golden Nymph Awards | 20.6.2017

24. července 2017 v 22:01 | Merylka

Helen Mirren se zúčastnila filmového festivalu v Monte Carlu kvůli dalšímu ocenění za celoživotní přínos filmové kinematografii. Na slavnostní ceremoniál si vzala dokonalé, naprosto dokonalé bílé šaty, ve kterých vypadala jako nevěsta nezdá se vám? Na festival jí doprovodil opět její manžel režisér Taylor Hackfrod, navíc se tam potkala i s americkým rapperem 50 Centem, který měl z její přítomnosti velkou radost a podle fotek to vypadá, že si to vážně užívali. :)

image host image host image host image host image host

57th Monte Carlo TV Festival - Photocall | 20.6.2017

24. července 2017 v 21:51 | Merylka

Po delší odmlce se vám opět hlásím s dalšími novinkami ohledně herečky Helen Mirren, ta se ke konci června zúčastnila dalšího filmového festivalu, tentokrát v Monte Carlo. V den, kdy dorazila se konalo oficiální focení, na které si vzala úžasné šaty se slunečnicemi a vypadala naprosto dokonale. :)

image host image host image host image host image host

Chicago International Film Festival Spring Gala | 24.5.2017

11. července 2017 v 17:42 | Merylka

A ještě se Helen Mirren se svým manželem režisérem Taylorem Hackfordem zúčastnila ke konci května filmového festivalu v Chicagu, kde oba společně získali ocenění za celoživotní přínos kinematografii. Helen dostala ocenění za herectví a Taylor za režii. Mně to přijde roztomilé, že festival využil toho, že jsou manželé a ocenil oba najednou, alespoň se z ceny mohli těšit oba, jen mě mrzí, že se neobjevilo více fotek :)

image host image host image host image host image host

The Stuttering Association For The Young | 22.5.2017

11. července 2017 v 17:39 | Merylka

Ke konci května měla Helen docela na pilno, se svým manželem režisérem Taylorem Hackfordem se zúčastnila akce na podporu organizace The Stuttering Association For The Young. Jedná se o neziskovou organozaci, která umožňuje dětem se sociálními, zdravotními nebo rodinnými problémy, aby si splnili svůj sen a dělali, co je baví. Helen je velkou fanynkou takových organizaci, i když sama děti nemá, tak ráda navštěvuje akce na jejich podporu :)

image host image host image host image host image host

Tulane University Commencement | 20.5.2017

11. července 2017 v 17:33 | Merylka

Herečka Helen Mirren letos promluvila ještě na Univerzitě Tulane v New Orleans, kde stejně jako na Univerzitě v Jížní Kalifornii měla projev k absolventům roku 2017. Ve svém projevu docela zkritizovala prezidenta Ameriky Donalda Trumpa. A je vidět, že si to tam opravdu hodně užívala, navíc se mi fakt moc líbí ten její zelený školní hábit :D

image host image host image host image host image host

University Of Southern California Commencement | 12.5.2017

27. června 2017 v 20:01 | Merylka

Helen Mirren se ve slunné Kalifornii zdržela pár dní, ještě se stihla zúčastnit slavnostní promoce na Univerzitě Jížní Kalifornie, kde získala diplom a pronesla řeč studentům, teří ten den promovali. Společně s Helen se na slavnostni objevil třeba i komik Will Ferrell, který také ke studentům mluvil. :)

image host image host image host image host image host

'Winchester' Photocall - Los Angeles | 5.5.2017

27. června 2017 v 19:52 | Merylka

Britská herečka Helen Mirren se objeví v novém filmu zvaném Winchester, bude se jednat o mysteriózní horor, ve kterém si Helen zahrála hlavní roli a docela mě překvapuje, že již teď má film menší propagaci. Například začátkem května se Helen zúčastnila oficiálního focení v samotném Los Angeles. Měla na sobě krásně květované šaty, ve kterých vypadala úžasně :)

image host image host image host image host image host
 
 

Reklama