Gal Gadot - Appearances 2017

"Wonder Woman" Premiere in Mexico City | 27.5. 2017

30. května 2017 v 16:07 | Katie*

Tak to vypadá, že propagace "Wonder Woman" nejspíš proběhla jenom v minulém týdnu. Nebylo toho teda moc - bohužel se teda zrušila veškerá propagace v UK - ale tak na pár dní jsme měli vystaráno. Samozřejmě je tedy možné, že se Gal třeba ještě objeví v nějaké talkshow, ale ta pravděpodobnost je docela malá. Takže zatím budu tedy předpokládat, že celá press tour skončila v Mexico City, kde se 27.května konala slavnostní premiéra. Kromě Gal na ni dorazili také Chris Pine, producent Charles Roven a režisérka Patty Jenkins. Gal tentokrát vsadila na takový temnější look, který jí, dle mého názoru, velice slušel. Moc se mi líbí to líčení - Gal tenhle tmavší odstín červené rtěnky hrozně moc sluší! Na sobě měla krásné a elegantní šaty značky Prada. Mně se teda líbí moc a přijde mi, že Gal seděly o něco víc než ty červené z premiéry v LA. Akorát mi tam trochu vadí ten náhrdelník - ještě teda uvažuju, že je to část šatů, ale spíše to vypadá na náhrdelník - který se mi tam moc nehodí. Jinak je to ale senzační look! Pokud jde o obuv, tak Gal měla i na této premiéře v podstatě plochou podrážku. Vzala si černé žabky s platformou (foto). Podrážka je plochá, ale Gal si přidala pár centimetrů. Nezapomeňte, že "Wonder Woman" zamíří do našich kin už ve čtvrtek 1.6. - já jdu s kamarádkou rovnou na premiéru a nemůžu se dočkat! "Wonder Woman" si kritici hodně chválí, tak doufám, že to skutečně bude senzační podívaná! Pokud na to nezapomenu, tak o víkendu nebo v pátek napíšu recenzi!

mQWE4g4guadnt9KSToQEyzHYPA4kKOjF5TzxmJjC

"Wonder Woman" Los Angeles Premiere | 25.5. 2017

28. května 2017 v 16:20 | Katie*

Tak tu pro vás dneska mám onen slibovaný článek. Ve čtvrtek, 25.května, se v Los Angeles konala pořádná a velkolepá premiéra "Wonder Woman", ve které Gal hraje hlavní roli. Propagace filmu byla zatím největší v New Yorku, ale doufám, že se Gal objeví třeba i v show Jimmyho Kimmela nebo Jamese Cordena. Také připomínám, že kvůli nedávnému teroristickému útoku v Manchesteru byla zrušena veškerá propagace v UK. Nevím, jak moc sledujete informace o této smutné události, ale v UK teď zvýšili riziko bezpečnosti a v ulicích jsou nasazeni nejen policisté, ale také vojáci. Myslím si, že je škoda, že press tour nebude i v Británii, ale za těchto okolností je to naprosto pochopitelné. Ale zpět k něčemu veselejšímu. Na modrém koberci se sešli snad úplně všichni, co na filmu pracovali. Z herců se zde objevili Connie Nielsen, Danny Huston, Chris Pine, Robin Wright nebo Lucy Davis. Nesměla zde samozřejmě chybět také samotná režisérka filmu Patty Jenkins. Co mě docela dost potěšilo, bylo, že na premiéru dorazila i Lynda Carter, která jako vůbec první hrála Wonder Woman ve stejnojmenném seriálu ze 70.let. Gal má s Lyndou krásné a roztomilé fotky. Na některých můžete vidět, že se každá z nich té druhé uklonila. Je pěkné vidět, že Lynda přijala Gal jako novou tvář této ikonické postavy a přeje jí štěstí. Teď už ale k samotné Gal. Já byla hodně zvědavá, jaké šaty si na sebe vezme a hned den po premiéře jsem zjišťovala, jak vlastně vypadala. Musím říct, že v prvním okamžiku jsem si říkala, že její vybrané šaty jsou takové průměrné, ale postupem času se mi docela zalíbily. Její zajímavě řešené červené šaty jsou od značky Givenchy. Co všechny ale překvapilo (v milé slova smyslu), bylo zjištění, že k těmto v podstatě luxusním šatům si Gal nevzala boty na podpatku, ale obyčejné sandálky značky Aldo, které stojí 50 dolarů (na naše peníze je to něco přes 1200 korun, ale když si vezmete samotné šaty, tohle musí být jen zlomek z jejich ceny :D). Na obuv se jí zeptala i reportérka od časopisu Variety. Gal ale jednoduše odpověděla, že boty s plochou podrážkou jsou prostě pohodlnější (ať žije Wonder Woman!). Na druhou stranu, když si prohlédnete fotky, tak zjistítě, že Gal vlastně podpatky ani nepotřebuje, protože je dostatečně vysoká. Fotek tady pro vás mám 56 - na mé zdrojové stránce jich bylo uložených ale přes 1200 :D Na pár fotkách můžete vidět i manžela Gal Yarona. Závěrem bych chtěla ještě pochválit jednoduchý účes, ale hlavně jemné líčení! Gal je jednou z těch žen, co prostě make-up vůbec neptořebují :)

0c7qdBWJw3yTFWyxdxsMqcqc5DeXg9xYQtDVCePA

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon | 23.5. 2017

27. května 2017 v 16:07 | Katie*

Když už Gal byla toho 23.května v New Yorku, tak se samozřejmě nemohla zapomenout zastavit i v Tonight Show, kterou moderuje Jimmy Fallon. Kvůli jejím poraněným zádům opět rozhovor a následná hra proběhly ve stoje. Nejspíš mylně jsem tady psávala, že Gal kvůli těm zádům nosí boty s plochou podrážkou, ale asi je nosí kvůli pohodlí - což je naprosto pochopitelné, ale na druhou stranu je to v Hollywoodu taková vzácná výjimka (většina dam si nechá vnutit lodičky). Pro moje potěšení se objevil celý záznam z tamní účasti Gal na youtube a to v podobě dvou videí. To první je klasické interview, ve kterém se Gal představí a pak popisuje, jak vlastně získala roli Wonder Woman a že když dělala konkurz, tak ani nevěděla, že jej dělá pro tuto roli - vtipné je, když Gal řekne slovo "fuck", které se v USA vypípává :D Ve druhém videu už hrají známou hru Box Of Lies, kde teda Gal Jimmyho totálně převálcovala - takže určitě doporučuju aspoň na tohle kouknout. Gal to opět hrozně moc slušelo! Na sobě měla krásné a elegantní zlaté šaty Michael Kors. Zítra, pokud se nic nestane, bych už mohla přidat fotky z velké premiéry "Wonder Woman" v LA, která proběhla teď ve čtvrtek.

la5R2xsGTnHdaaRqutQXYSIqhQr5mHNXmpfGo1PX

AOL Build Speaker Series: "Wonder Woman" | 23.5. 2017

26. května 2017 v 16:19 | Katie*

Gal se teda do propagace svého nového filmu "Wonder Woman" v New Yorku pustila s plnou vervou a celý úterní den věnovala návštěvám tří talkshows. Už jsem vám psala o Good Morning America, dneska tu pro vás mám interview pro, dalo by se říct, webovou talkshow AOL Build. Jejich rozhovory většinou trvají kolem 30 minut a jsou vždy dostupné na jejich youtube kanále. Pokud se, podobně jako já, o "Wonder Woman" zajímáte trochu víc, tak vám určitě doporučuju na video kouknout - mluví se zde teda hlavně o natáčení a samotném významu filmu, v posledních několika minutách se pak mohlo pár šťastlivců z publika na něco zeptat. Kromě Gal se zde objevili také Chris Pine, Connie Nielsen a samotná režisérka Patty Jenkins. Gal opět vypadala krásně! Na sobě měla velice pěkné a elegantní bílé šaty. Mně se líbí, jak je ten lem a oblast kolem výstřihu hezky vlnkovatá :D Taky ráda vidím, že Gal měla dobrou náladu a na většině fotek se hezky usmívá :)

GLhCwuBrZHmfHSaZkVoyunkR9OBe0OvvlbKhNyq5

Good Morning America | 23.5. 2017

25. května 2017 v 15:45 | Katie*

Tak propagace "Wonder Woman" už je v plném proudu. Zatím jsme byli v Šanghaji, na skok v LA a teď se press tour přesunula do New Yorku. Gal se zde už stihla objevit ve třech různých talkshow. Z tohoto důvodu jsem v menším skluzu, protože se chci na všechna ta interview nejdřív podívat, než o tom sem napíšu článek. Nicméně dneska by se měla buď v New Yorku nebo LA konat teď už pořádná premiéra filmu se vším všudy. Jsem hodně zvědavá, co si Gal vezme na sebe. Určitě bude vypadat krásně! Bohužel propagace filmu vůbec neproběhne v UK, tedy v Londýně, kvůli nedávnému útoku v Manchesteru a zvýšenému riziku bezpečnosti. Je to teda velká škoda, ale na druhou stranu je to naprosto pochopitelné.
No 23.května Gal zavítala do ranního pořadu Good Morning America. Můžete si všimnout, že Gal při rozhovoru opět stojí a místo klasických lodiček má balerínky - to vše kvůli svým poraněným zádům. I tak ale vypadala naprosto fantasticky a elegantně v tmavomodrých šatech od Diane von Furstenberg. Na youtube se objevila i dvě videa. V tom prvním je Gal sama. Mluví o svých zádech, filmu a samotném natáčení - mimochodem při přetáčení některých scén už byla Gal v pátém měsíci těhotenství s malou Mayou! - také zde přijde řeč i na to, že těsně před tím, než Gal získala roli Wonder Woman, tak chtěla s herectvím seknout a mluví i o své první dceři Almě. Ve druhém videu se ke Gal připojí zbytek hereckého obsazení (Chris Pine, Robin Wright, Connie Nielsen) a režisérka Patty Jenkins. Otázky teď dostávají ostatní a na konci si zahrají hru "laso pravdy". Gal bohužel žádnou otázku nedostane, ale Chris zde třeba prozradí, že je stále majitelem véčkového mobilu, na čež ostatní reagují slovy: "to ještě existuje"? :D

x1ut01WHTKxdfjvE9e7GA1qy70OE3h6NtWes4esg

"Wonder Woman" Los Angeles Press Conference | 21.5. 2017

23. května 2017 v 15:55 | Katie*

Propagace "Wonder Woman" se nám už ze Šanghaje přesunula do Los Angeles, takže můžeme určitě očekávat kupu novinek! Já se pokusím všechno přidávat pokud možno aktuálně, ale nechci nic slibovat - už jsem něco takového několikrát říkala a pak to stejně nevyšlo. 21.května se v LA konala oficiální tisková konference - mimochodem "Wonder Woman" je kritiky označována jako nejlepší z DC filmů za posledních 4-5 let (a já už se fakt nemůžu dočkat, až si na ni zajdu do kina ♥). Tentokrát se jí zúčastnilo už o něco víc lidí - (beru to podle úvodního obrázku zleva) Danny Huston, Connie Nielsen, Chris Pine, naše Gal, režisérka Patty Jenkins a Robin Wright. Gal tentokrát vsadila na kompletně bílý outfit, ve kterém byla opravdu nepřehlédnutelná a moc jí to slušelo. Taky ráda vidím, že měla jen minimum make-upu, protože, co si budeme povídat, ona ho vůbec nepotřebuje. Možná se budete podivovat nad tím, proč na všech fotkách Gal stojí a jen se opírá o židli. Gal před pár dny informovala fanoušky na Instagramu, že si vyhodila záda a tak jediné, co může (nejspíš) dělat, je stát nebo ležet. Gal to naštěstí bere pozitivně a s humorem, takže určitě během press tour neztratí svou dobrou náladu.

4tZ3pEoigJo97Bw2RCPKUSDdOyZW6IsRxfIbaTZi

"Wonder Woman" Premiere + Press Conference in Shanghai | 15.5. 2017

18. května 2017 v 15:49 | Katie*

Dneska se vám tu hlásím jen s jedním článkem, který se ale (opět kupodivu na mé poměry) týká aktuální věci. 15.května se nám konečně rozjela oficiální propagace filmu "Wonder Woman", kde si hlavní roli zahrála Gal Gadot. Press tour započala v čínském Šanghaji - teď se docela podivuju nad tím, jak teď u většiny filmů začíná propagace někde v Asii :D - premiérou, po které následovala tiskovka. Na premiéru kromě Gal dorazili také Zack a Deborah Snyderovi, Charles Roven, Chris Pine a režisérka Petty Jenkins. Už z úvodky můžete vidět, že se všichni (až na Deborah) nějak telepaticky domluvili na tom, že na sobě budou mít modrou :D Pokud jde o Gal, tak ta určitě všechny oslnila pěknými a elegantními tmavomodrými šaty. Vypadala opravdu skvěle! Jen se mi bohužel nepodařilo zjistit, od jaké značky šaty jsou. Na samotnou tiskovku už dorazili jen Gal, Chris a Patty. Gal se pak jako jediná převlékla - vzala si kratší růžové šaty se zajímavým střihem, ve kterých, jako v případě samotné premiéry, vypadala senzačně! Zjistila jsem, že na youtube se objevil i skoro 30-minutový záznam, který natočil někdo z publika. Nejlepší jsou asi poslední tři fotky, kdy došlo k pózování na střeše budovy a v pozadí je vidět krásný výhled na Šanghaj! Závěrem už jenom připomínám, že Wonder Woman půjde do našich kin 1.června!

smsCjeYkUJJ7ewMIvZg6pnmdYxlT8K1wFGQxnOwY

2017 MTV Movie & TV Awards | 7.5. 2017

8. května 2017 v 16:09 | Katie*

Dneska se vám tu hlásím pouze s jedním článkem, který se týká, kupodivu na mé poměry, jedné čerstvé novinky! Určitě jste zaregistrovali, že včera proběhlo předávání MTV Movie and TV Awards. Nejedná se o nic prestižního, ale i tak je toto udílení cen oblíbené a nejlepší je, že o vítězích rozhodují lidé, kteří mají možnost hlasovat (teď si nejsem jistá, ale myslím si, že to hlasování je povoleno jenom pro obyvatele USA). Moje milovaná Gal už v sobotu avizovala na svých sociálních sítích, že se předávání zúčastní a svůj slib splnila! Gal letos bohužel nebyla nominované v žádné kategorii, ale přišla sem představit nový trailer k "Wonder Woman", jejíž premiéra už se kvapem blíží! Myslím, že jsem kdysi v jednom z článků zmiňovala, že se fanouškům moc nelíbí, že do vydání filmu zbývá pár týdnů a propagace ještě ani nezačala (což je opravdu neobvyklé). Tak třeba to všechno začne právě po MTV Awards. Kromě zmiňovaného traileru ještě Gal předala cenu The Generation Award (ocenění generace) obsazení série "Rychle a zběsile" - hlavní řeč zde měl Vin Diesel. Nevím, jak dobře jste obeznámení s hereckou kariérou Gal, ale i ona si zahrála ve třech dílech "Rychle a zběsile" (šlo o díly 5,6 a 7). U Gal je tohle teprve druhá akce, které se letos (zatím) zúčastnila. Jak všichni dobře víte, před měsícem a něco porodila svou druhou holčičku Mayu. Musím říct, že ale po docela krátké době od porodu vypadá skvěle! Moc se mi líbí ty černé šaty, co na sobě měla. Vypadala v nich velice elegantně a sexy! Jenom mi možná trochu přijde, že ta sukně nemusela být jiná. Celé šaty klidně mohly být udělané, tak, jak je první 3/4 (snad si rozumíme). K šatům značky Cinq a Sept, pak zvolila černé lodičky Roger Vivier. Chválím i účes! Pokud jde o líčení, tak to se povedlo, ale trochu se mi nelíbí, jak jí nalíčili oči.

W9iWVyhdX15KhUSqMTZtbjKSzSEqaZ6yBe5MqV1w

Gal Gadot - 74th Annual Golden Globe Awards | 8.1. 2017

15. ledna 2017 v 15:55 | Katie*

V neděli, 8.ledna, se konalo předávání Zlatých globů, které tak nějak tradičně vždycky odstartují awards season. Letos se moderování ujal Jimmy Fallon a já sama za sebe musím říct, že byl skvělý. Letos jsem globy sledovala potřetí a tohle byl rozhodně nejlepší ročník! První polovinu jsem prosmála, druhou probrečela. Prostě skvělá kombinace! Merylka na blogu v úterý zveřejnila článek s výsledky, tak doufám, že jste spokojení.

Tohle už jsou ode mě poslední fotky z letošního předávání (Merylka ještě přidá fotky s Amy Adams a za náš blog budeme mít splněno :)) a zároveň jsou to první letošní (a v podstatě vůbec) fotky s Gal Gadot. Gal tu máme od letošního roku nově. Znát jí můžete ze série Rychle a zběsile nebo od loňského roku jako novou Wonder Woman! Gal se na letošním předávání objevila vůbec poprvé. Doprovod jí dělal manžel Yaron, se kterým, jak jste určitě poznali podle bříška!, momentálně očekává druhého potomka - spolu už mají holčičku Almu. Gal na akci dorazila v elegantních a stylových šatech značky Mugler, které doplnila jednoduchými černými páskovými boty Stuart Weitzman. Mně osobně se tyhle její šaty moc líbí a rozhodně se řadí mezi mé nejoblíbenější z letošního ročníku. Gal se zde objevila jako presenter a spolu s Chrisem Hemsworthem přišla předat cenu v kategorii Nejlepší zahraniční film, kterou vyhrál francouzský snímek "Elle". Při úvodní řeči Gal trefně podotkla, že ona a Chris jsou v USA vlastně cizinci. Chris je Australan a Gal pochází z Izraele. Geekové mezi vámi si uvědomí, že zde mimojiné došlo ke střetu dvou komixových světů - Marvelu (Thór) a DC Comics (Wonder Woman).

yLhwe1aTHQw3Ef9kVLa0re8lCJPJsrDByVAlYlrR
 
 

Reklama