Cate Blanchett - Appearances 2017

San Diego Comic-Con - 'Thor Ragnarok' Panel | 22.7.2017

11. srpna 2017 v 14:36 | Merylka

Australská herečka Cate Blanchett se objeví ve třetím díle o Thorovi nazvaném Thor: Ragnarok, Cate si vlastně poprvé zahraje zápornou potavu, mocnou bohyni Helu, která plánuje konec asgardské civilizace. V tomto díle se objeví i jeden z Avengerů a to mocný Hulk, se kterým se bude muset Thor utkat v souboji. Jelikož se jedná o příběh od Marvela, tedy od komixových příběhů, tak se na slavném Comic Conu v San Diegu uspořádal panel, na kterém se objevila naše Cate, Mark Ruffalo, Tom Hiddleston a Jeff Goldblum. :)

image host image host image host image host image host

Tribeca Film Festival - 'Manifesto' Premiere | 26.4.2017

27. května 2017 v 21:41 | Merylka

Herečka Cate Blanchett se objevila na filmovém festivalu Tribeca, který se každý rok odehrává v New Yorku. Cate se na festivalu objevila kvůli světové premiéře jejího nového filmu Manifesto, kde si zahrála neuvěřitelných 12 různých rolí. Díky tomu se nedávno objevil i trailer k samotnému filmu, který na blog přidám co nejdříve (slibuji!). Cate si na premiéru oblékla dlouhé šaty značky Valnentino s růžovými lemy. Bohužel mě zrovna její outfit nijak nezaujal, ale v poslední době si takový styl nějak oblíbila, tak si na to budu muset asi zvyknout. :)

image host image host image host image host image host

Louis Vuitton Masters - A Colaboration with Jeff Koons | 11.4.2017

13. května 2017 v 23:21 | Merylka

Jennifer Aniston nebyla sama, která přišla na pozvání Louse Vuittona, přišla i herečka Cate Blanchett, která měla podobný outfit jako Jenn, taky takový rebelský styl. Cate přišla v doprovodu módního návrháře Nicolase Ghesquiere, který právě pracuje pro značku Louise Vuittona. Navíc se Cate ukázala se svými novými ostříhanými vlasy, opět se nechala ostříhat na krátké míkádo, s čímž mi moc velkou radost neudělala, protože u ní mám raději delší vlasy, ale co se dá dělat. :)

image host image host image host image host image host

Cate Blanchett and Richard Roxburgh Sardi's caricature unveiling | 14.3.2017

25. března 2017 v 20:50 | Merylka

Australská herečka Cate Blanchett a herec Richard Roxburg společně hrají v nové divadlení hře The Present, která se stala na Broadwayi docela dost velkým hitem. Hru přepsal Catein manžel Andrew Upton. Společně tak získali karikaturu ve slavné Sardiho restauraci v New Yorku, kde zdi zdobí karikatury nejznámějších celebrit. Cate a Richard byli osobně u zveřejnění svých protrétů, které i následně podepsali. Dle mého názoru se Cateina karikatura vážně moc povedla, je si opravdu podobná. :)

image host image host image host image host image host

UN Women for Peace Association March In March Awards Luncheon | 10.3.2017

25. března 2017 v 20:43 | Merylka

Cate Blanchett se zúčastnila když to tak řeknu akce za boj proti práv žen, která byla nazvaná March in March, což v překladu znamená Pochod v březnu. Nevím jestli jste zaregistrovali, že na den MDŽ pokud jste si oblékli něco červeného, tak podporujete právě práva žen, tahle akce se udála dva dny po svátku, ale vypadá to, že to přesně tak vzala. Dorazila společně s manželkou herce Hugh Jackmana Deborrou-Lee Furness. :)

image host image host image host image host image host

Broadway Review | 20.2.2017

14. března 2017 v 0:50 | Merylka

Herečka Cate Blanchett se zúčastnila a vystoupila na malém soukromém koncertu na podporu Newtown Action Alliance, což je organizace založená obyvateli města Newtown po tragické události, které se udála 12.prosince 2012 (střelba na středníš kole Sandy Hook), organizace má za cíl ukončit násilí pomocí zbraní. Cate dokonce i sama vystoupila, kdy lyp sincovala píseň You Don't Own Me, video najdete ve článku a rozhodně doporučuji se na to podívat, je to k popukání :D

image host image host image host image host image host

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon | 23.1.2017

5. února 2017 v 14:07 | Merylka

V lednu se herečka Cate Blanchett objevila v noční talkshow Jimmyho Fallona, kde propagovala divadelní hru The Present, ve které momentálně hraje na Broadwayi. Objevila se dvě videa, v tom prvním se baví právě o již zmíněné hře, kterou napsal její manžel Andrew Upton, také tam mluví o tom, jaké je to žít v New Yorku a o zlepšení hry v NBA. A samozřejmě by to nebyl Jimmy Fallon, kdyby Cate nepřemluvil k nějaké z jeho zábavných her. Tentokrát si Cate s Jimmym vyzkoušeli Emotional Interview, je to vážně zábavné, tak se na to určitě podívejte :)

image host image host image host image host image host

The Ghostlight Project | 19.1.2017

28. ledna 2017 v 23:08 | Merylka

Tyhle fotky se stali pro mě zatím ty nejoblíbenějším v tomhle roce s Cate Blanchett a vsadím se, že vy si ty fotky zamilujete taky. Cate se totiž 19.ledna zúčastnila speciálního celosvětového projektu The Ghostlight, jednalo se o projekt, ve kterém si lidé po celém světě stoupli před divadla a nějakým způsobem vytvořili světlo (baterky, svíčky, lampiony, zapalovače,...), aby se namísto temných časů objevilo světlo, které by vytvořilo ochranu a soucit pro každého bez ohladu na rasu, náboženství, zemi původu nebo sexuální orientace. Myslím si, že se jednalo o něco mimořádného a co mi udělalo ještě větší radost bylo to, že Cate s sebou vzala svojí malou dcerku Edith, kterou společně se svým manželem Andrewem adoptovali v roce 2015 a já si říkám jestli to není ta nejkrásnější a nejroztomilejší holčička na světě?! :)

image host image host image host image host image host

'The Present' Opening Night | 8.1.2017

20. ledna 2017 v 0:21 | Merylka

Cate Blanchett se letos opět vrátila na divadlní prkna a to ve hře The Present, kterou napsal její manžel Andrew Upton (můžete ho vidět s Cate na fotkách). Ze začátku ledna proběhla premiéra, které se oba samozřejmě zúčastnili. Andrew Upton vlastně jen zmodernizoval divadlení klasiku od Antona Čechova Platonov, jen příběh zasadil do součastnosti. Navíc Cate si poprvé ve svém životě zahrála na Broadwayi ve své rodné zemi tedy v Austrálii. :)

image host image host image host image host image host
 
 

Reklama