Amy Adams - News

Happy Birthday Amy Adams!

20. srpna 2017 v 12:00 | Merylka
Americká herečka Amy Adams dnes slaví své neuvěřitelné 43.narozeniny a my jí za náš blog přejeme hodně zdraví, štěstí, lásky a spoustu skvělých filmových rolí! HAPPY BIRTHDAY!

Nocturnal Animals (2016) | Trailer

17. září 2016 v 14:50 | Merylka
Konečně je tady trailer k novému filmu Nocturnal Animals (Noční zvířata), ve kterém si hlavní roli Susan zahrála naše Amy Adams. Musím, ale nejdříve poděkovat Angie. za její komentář, který mě upozornil na to, že trailer už je venku, protože teď je toho vážně hodně, Amy propaguje dva filmy, Anne Hathaway začala propagace filmu a Colin Firth také propaguje svůj nový film, takže se mi hlava točí kolem a kolem a nestíhám, přesně, jak jsem se obávala, ale nevadí :D
Trailer vypadá naprosto luxusně, řeknu vám, že tohle bude psycho na druhou :D Film vypráví o Susan (Amy Adams), která v minulosti něco udělala a její bývalý manžel (Jake Gyllenhaal) chce, aby za to zaplatila a tak jí jednou pošle rukopis své knihy v němž je příběh matky a dcery, které byli znásilněny a násilně zavražděny. Při sledování traileru jsem doslova měla husí kůži, což je u mě skvělá reakce a na film se opravdu moc těším!! Film již měl světovou premiéru na festivalu v Benátkách a u nás se na něj můžeme těšit už 24.listopadu 2016! :)


Susan: Nepřijde ti někdy, že se tvůj život změnil v něco neplánovaného?
Alessia: Bojím se o tebe. Spíš vůbec? Posledně jsi mě vyděsila.
Susan: Znáš mě. Nikdy nespím. Můj bývalý mi říkal noční zvíře.
Alex: Nevěděla jsem, že jsi byla vdaná.
Susan: Poslední dobou na něj hodně myslím. Nedávno mi poslal svou knihu. Je násilná a smutná, věnoval mi ji.
Alex: Milovala jsi ho?
Susan: Provedla jsem mu něco hrozného.
Tony: Co budeme dělat?
Bobby: Otázkou je, jak moc chceš získat spravedlnost.
Anne: Nedělej to. Budeš toho litovat.
Susan: Opravdu jsem chtěla být člověkem, za kterého jsi mě považoval.
Ray: Jste šílený. Děláte obrovskou chybu.
Hutton: Nikdy to nezjistíš.
Tony: Když někoho miluješ, musíš být opatrná. Možná už lásku nikdy nezískáš.
Ray: Zabíjet lidi je legrace. Někdy bysme to měli vyzkoušet.
Tony: Nikomu neprojde to, co udělala. Nikomu.

Arrival (2016) | Trailer

19. srpna 2016 v 21:41 | Merylka
Nakonec tu pro vás dnes mám ještě jednu čerstvou novinku a tou je první oficiální trailer k novému filmu Arrival, kde si hlavní roli zahrála naše úžasná Amy Adams. Jedná se o sci-fi a příběh vypráví o tom, jak jednou mimozemšťané přivítají k nám na Zemi, ale nikdo neví z jakého důvodu tu jsou. Vláda tedy pověří Dr.Louise Banks (Amy Adams), která se s mimozemšťany naučí komunikovat. Ve filmu se po boku Amy také objeví třeba herec Jeremy Renner nebo Forest Whitaker. Režie filmu se ujal Denis Villeneuve, který má na svém režisérském kontě třeba film Sicario: Nájemný vrah (2015) nebo film Zmizení (2013). Řekla bych, že to bude hodně zajímavý snímek, ale nejsem si úplně jistá, že by mě to nějakým způsobem mohlo zaujmout, ale uvidíme. Trailer se mi nezdá moc zajímavý, ale třeba si to nejlepší nechávají do filmu. :) Světovou premiéru má film 11.listopadu 2016, takže doufám, že budeme moc těšit na nějaké fotky z premiér. :)

Amy Adams získá svou hvězdu na chodníku slávy!

2. července 2016 v 16:54 | Katie*

Amy Adams se herectví věnuje už přes 20 let. Za tu dobu nám přinesla spoustu skvělých filmů, od roku 2013 je jednou z filmových tváří DC Comics (v novém Supermanovi hraje Lois Lane), na svém kontě má 5 nominací na Oscara a je držitelkou dvou Zlatých globů. Proto je docela překvapivé, že Amy ještě nemá svou vlastní hvězdu na slavném Walk Of Fame, tedy chodníku slávy. To se ale teď má změnit! Začátkem tohoto týdne bylo totiž oznámeno, že Amy letos nakonec svou hvězdu dostane! Dalšími šťastlivci jsou například Dwayne "The Rock" Johnson, Chris Pratt, Ryan Reynolds nebo Mark Ruffalo. Zatím nejsou uvedena žádná oficiální data ceremoniálu, ale myslím si, že na to dojde už brzy. Sama se už nemůžu dočkat těch fotek a jsem zvědavá, kdo z jejich kolegů ji na ceremoniál přijde podpořit :)

'Nocturnal Animals' se začalo natáčet

10. prosince 2015 v 18:21 | Merylka

Na konci listopadu začalo natáčení nového filmu Nocturnal Animals, ve kterém si hlavní roli zahraje Amy Adams, která si zahraje po boku Jaka Gyllenhaala. Nocturnal Animals je příběh v příběhu. První část sleduje ženu Susan (Amy Adams), která dostane po 25 letech rukopis od svého bývalého manžela, aby mu řekla svůj názor. Druhá čast sleduje příběh samotného rukopisu, který je příběhem muža, jehož rodina na dovolené zažije těžké chvíle. Mám tu pro vás fotky z prvního natáčecího dne :) Režie snímku se ujal Tom Ford, která má na kontě zatím jen jeden snímek, ale za to velice úspěšný film Single Man (2009). :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Max Mara Fall Winter 2015-16 | Commercial

6. září 2015 v 23:21 | Merylka
Amy se letos stala tváří módní značky Max Mara, která vyráví šaty a kabelky. Kvůli tomu Amy natočila reklamu k propagaci téhle elegantní značce. Upřímně, mě se ta reklama moc nelíbí, přijde mi docela nudná a nezajímavá, ale Amy to tam opravdu moc sluší :)

"Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti" Nový trailer

13. července 2015 v 13:15 | Katie*

Na Comic Conu byl také představen úplně nový trailer k filmu "Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti", ve kterém si Amy opět zahrála roli Supermanovi lásky Lois Lane. V tomhle traileru, který je dlouhý až 3 minuty!, vidíme plno nových scén a také se zde objeví další postavy z filmu jako Wonder Woman, Alfred nebo právě Lois.
Jak se na film těšíte vy? Já osobně moc filmy se Supermanem nemusím a bohužel ani Muž z oceli ani krásný Henry Cavill můj názor na tohohle hrdinu nezměnily. Taky se mi moc nelíbí, že můj milovaný Batman tady je v podstatě za záporáka a že ho hraje Ben Affleck - proti Benovi nic nemám, ale Christian Bale to prostě není! Na film se s největší pravděpodobností podívám, ale myslím si, že to zase nic moc extra nebude. Očekávám demolici celého města jako tomu bylo právě v Muži z oceli...

Amy Adams si vzala svého snoubence Darrena Le Gallo

6. května 2015 v 16:43 | Katie*
Tak už je to oficiální! Z Amy Adams je vdaná paní! Amy a její snoubenec Darren Le Gallo, se kterým byla zasnoubená už celých 7 let, se v sobotu 2.května vzali! Amy a Darren spolu jsou od roku 2001. Sama Amy v jednom z rozhovorů přiznala, že na svatbu nespěchá, protože chce, aby vše proběhlo v klidu, což během jejího nabitého pracovního rozvrhu nebylo možné. Amy a Darren spolu mají dceru Avianu, která se jim narodila v roce 2010. Já osobně mám z téhle zprávy moc velkou radost a novomanželům moc gratuluju :)

Batman V Superman: Úsvit spravedlnosti (2016) | Trailer

18. dubna 2015 v 11:50 | Merylka
Warner Bros. Pictures zveřejnilo první oficiální trailer k filmu Batman V Superman: Úsvit spravedlnosti, který má v USA premiéru 25.března 2016. Ve filmu se objeví dva oblíbení hrdinové Superman v podání herce Henryho Cavilla a Batman v podání Bena Afflecka. Ve filmu se také objeví herečka Amy Adams, která si zahrála Lois Lane, Supermanovu přítelkyni. Režie se ujal Zack Snyder, který režíroval takové filmy jako 300: Bitva u Thermopyl (2006) nebo Sucker Punch (2011). Na film se upřímně moc netěším, snad jen kvůli Amy Adams, ale jinak mě mrzí, že si Batmana nezahrál Christane Bale. Ale uvidíme, co se z toho nakonec vyvrbí. :)

 
 

Reklama