Amy Adams - Appearances 2017

19th Annual Day of Indulgence Party | 13.8.2017

27. srpna 2017 v 21:58 | Merylka

Amy Adams se nám po filmovém festivalu Giffoni, který se koanl v Itálii v červenci objevila na další akci. Tentokrát se přesídlila do Ameriky, aby se zúčastnila 19.výročí Dne Odpustku (Day of Indulgence). Večírek každoročně pořádá americká historička Jennifer Klein, která se zajímá o sociální historii a historii zdravotní péře a učí historii na univeritě na Yale, kde se s ní setkala většina slavných celebrit, jelikož většina odpromovala právě na Yale. Amy se zde setkala ještě s herečkou Gal Gadot. Vzala si na sebe takové volnější šaty a hned po vydání fotek se na internetu objevila zpráva, jestli není Amy Adams těhotná, ale myslím si, že jí jen vyfotili ve špatném úhlu :)

image host image host image host image host image host

Giffoni Film Festival 2017 | 18.7. 2017

31. července 2017 v 16:01 | Katie*

Přiznám se, že mě docela překvapilo, když jsem zjistila, že Amy Adams už se tak dobrého půl roku neobjevila na žádné akci! Je sice pravda, že teď nepropaguje žádné nové filmy, naopak se věnovala natáčení seriálu "Ostré předměty" na motiv stejnojmenné knihy od Gillian Flynnové, ale stejně mě to zaskočilo. Proto jsem ráda viděla, že se 18.července objevila na filmovém festivalu Giffoni v Itálii, kde si převzala cenu Giffoni Experience Award za svůj přínos kinematografii. Po pózování na pomyslném "červeném" koberci taky proběhlo menší sezení, ve kterém Amy odpovídala na otázky vybraných šťastlivců z publika. Dostala zde třeba otázku, jak si vybírá své role: "Teď, když už jsem starší, je pro mě důležité vybírat si příběhy, které mohou pomoci lidem, něco, co zanechá stopu." Nebo jaké jsou její vysněné filmové projekty: "Ráda bych ještě jednou natočila muzikál a znovu spolupracovala s Patty Jenkins (pozn. režisérkou "Wonder Woman"), která byla jedna z prvních režisérek, se kterými jsem ve své kariéře spolupracovala. Je to velice talentovaná žena." Amy mě tentokrát (a opět) naprosto uchvátila svým vzhledem! Do jejich modrých šatů značky Vince Camuto jsem se naprosto a neodvolatelně zamilovala ♥ Hrozně se mi líbí střih a celkově to barevné zpracování. Za tyhle šaty Amy opravdu tleskám! Moc se mi líbí i zvolené jednoduché líčení a že měla vlasy natočené a dané na jednu stranu. Za mě je to jeden z nejlepších looků Amy a to je, co říct, protože její styl je opravdu skvělý!

3MQ1QizORGg25IgMnFrEYTkTrS64aCTDfirNbwON

89th Annual Academy Awards + Vanity Fair Oscar Party | 26.2. 2017

4. března 2017 v 11:41 | Katie*

Protože se teď těch novinek nakupilo o něco víc, tak obě ankety (POTM + Outfit Duel) budeme muset odložit na nějakou dobu, kdy bude zase novinkové ticho. Tento článek s Amy se bude bude věnovat Oscarům a všemu s nimi spjatými + je to taky zatím poslední novinka, co se u Amy objevila (hurááááá!!!). Dobře, tak už asi všichni víte, že minulou neděli došlo k předávání Oscarů, kteří tak nějak ukončili tu hlavní awards season. Amy teda letos nominovaná nebyla, ačkoliv by si to podle mnohých (všetně mě) zasloužila. Naopak "Arrival" získal 8 nominací a jednoho Oscara si odnesl za střih zvuku. Do tohoto článku jsem se rozhodla přidat i pět zveřejněných fotek ze zkoušky, kde si můžete povšimnout bot s obrovskými jehlami, co na sobě Amy měla - napadá mě tak otázka, jestli celebrity chodí na nějaké kurzy, kde je na takových botách učí chodit (?). Amy se bohužel letos z nějakýho nevysvětlitelného důvodu rozhodla vynechat červený koberec, takže fotky ze samotných Oscarů jsou pouze ze show a backstage. Amy předávala cenu v kategorii Nejlepší adaptovaný scénář, který vyhrál snímek "Moonlight". V zákulisí pak chvíli zapózovala pro přítomné fotografy a setkala se zde s Mattem Damonem, Benem Affleckem a Brie Larson. Tenhle článek bude asi o něco delší kvůli všem těm fotkám, ale přišlo mi zbytečné ho nějak rozdělovat - stejně na sobě Amy po celý večer měla stejné šaty. Poslední fotky jsou tedy z již tradiční oscarové afterpárty, kterou každý rok pořádá časopis Vanity Fair. Tady už Amy zapózovala a my si tak lépe můžeme prohlédnout její šaty, které jsou od značky Tom Ford a boty jsou tradičně Jimmy Choo. Já teda musím říct, že za mě tedy Amy letos zabodovala! Ty šaty se mi hrozně moc líbí a navíc v nich Amy vypadala i sexy! Z letošních Oscarů se rovnou zařadily mezi mé nejoblíbenější. Na afterpárty jí doprovodil její manžel Darren LeGallo.

REHEARSAL

0RKIED4mMwXOhUbHloU0J6cvHBpACggwHmAASEcp

SHOW

6GjqVVwPu55rTc8w8S0hPODsbh4QpV0Tio7B9MJi

70th Annual EE British Academy Film Awards | 12.2. 2017

4. března 2017 v 11:14 | Katie*

Řeknu vám, není horší situace, než když se vám toho nakupí hodně na blogu a pak ještě ve škole. Dokonce už jsem si musela sepsat i seznam, abych na nic nezapomněla. No je toho zkrátka hodně a já nestíhám. Ale řekla jsem si, že dnešek budu trochu věnovat blogům. Jak už jsem psala, Merylce blbnulo přihlašování na blog.cz + je teďka do 7.března v Londýně, což znamená, že na nějakou dobu to tady potáhnu sama. Jen kdyby nebyla taková kopa novinek! Tak budu pokračovat asi u Amy, ať to u ní všechno dopřidávám a budu si ji moct odškrnout. Vrátíme se ještě do 12.února, kdy proběhlo slavnostní předávání cen BAFTA. Já už jsem přidávala fotky s Emily a teď je na řadě Amy. Ta byla letos rovněž nominovaná za svůj herecký výkon ve filmu "Arrival", ale cenu jí vyfoukla Emma Stone, která tomu v letošní awards season prostě kralovala! Amy na předávání dorazila v tmavě zelených šatech Tom Ford, které barevně sladila i s botami Jimmy Choo. My jsme se teda s Merylkou shodly, že za nás to byl bohužel propadák. Teď když na ty šaty koukám s odstupem, tak si říkám, že to zase až taková hrůza není, ale stejně na sobě měla Amy v předchozích dnech lepší šaty. Co myslíte vy? :)

vRQNVG7rQTD56F25OI9RXgagy21DlFqLI1Qb3Ys2

The BAFTAS Nominees Party | 11.2. 2017

28. února 2017 v 15:46 | Katie*

Tak v neděli se konečně uskutečnilo předávání Oscarů! Já o Oscarech místo Merylky napíšu nějaký větší článek snad zítra (pokud to stihnu) - víte, že ona vždycky vypisuje nominace a potom výherce. Jak jsem psala, Merylce teď nefunguje blog.cz + začátkem března odjíždí do Londýna, takže za ni na nějakou dobu zaskočím. Bohužel než se dostanu k Oscarům, bude to chvilku trvat, protože jsme s pár věcmi docela pozadu. Proto se rovnou pustím do dnešního článku! V sobotu 11.února se Amy objevila na večírku oslavujícím všechny, co získali nominaci na letošním předávání cen BAFTA. Amy samozřejmě získala nominaci za svůj herecký výkon ve filmu "Arrival". Amy na sobě měla moc pěkné a elegantní bilé krajkové šaty. Podle mého názoru to Amy opět moc slušelo, ačkoliv mně by vůbec nevadilo, kdyby šaty byly trochu kratší, třeba jen po kolena. Kromě fotek z červeného koberce tu opět mám i fotky ze samotné akce.

Xq5I0bGte0C67mI8nLMiupethIMyHCZchXzpek0D

Amy Adams - 69th Annual Directors Guild Of America Awards | 4.2. 2017

26. února 2017 v 16:04 | Katie*

Ano, opět se vám tu s novinkou ozývám já Katie*. Včera večer mi totiž Merylka psala, jestli se mi jde přihlásit na blog a psát komentáře na ostatní blogy. Jí to jaksi blbne - nevím, proč jí to nejde a mně jo. Asi chybu v Matrixu, že jo? :D No doufám, že se jí to brzy nějak srovná, aby mohla psát články. Kvůli tomu mě poprosila, jestli bych mohla dopřidávat fotky z akcí u jejich hereček. Já jsem si řekla, že začnu u mé milované Amy Adams. U ní je totiž Merylka trochu ve zkluzu a určitě můžeme počítat s její účastí na dnešním předávání Oscarů, byť nezískala žádnou nominaci za svůj herecký výkon ve filmu "Arrival" - tohle doteď nechápu, ale co se dá dělat. Oscaři nejsou vždycky spravedliví!

4.února se Amy objevila na předávání Directors Guild Of America, které se konalo v hotelu Beverly Hilton, aby zde podpořila režiséra svého nejnovějšího filmu Denise Villeneuvea. Konkrétně mu sem tedy přišla předat ocenění za jeho režisérský um! Během této akce se samotný Denis rozpovídal o tom, že je mu líto, že Amy nezískala nominaci, protože byla hlavním tahounem filmu. Na druhou stranu uvedl, že si váží všech získaných nominací pro "Arrival". Na otázku, zda byla zklamaná i Amy, odpověděl Denis takto: "Ano, ano, ano, ale tu zprávu přijala s důstojností. Je to ta nejvelkorysejší a nejskromnější herečka co znám a byla šťastná za úspěch filmu."
Amy se na předávání objevila v krásných a jemný šatech značky Ulyana Sergeenko. Taky vám přišlo, že vypadala jako princezna? Já jsem tedy s výběrem šatů moc spokojená. Na nohou pak měla zlaté boty Jimmy Choo, do kterých jsem se hned zamilovala ♥ Jen nevím, jak bych to zvládla na tom podpatku :D

bQhlQrNyiNlMnrSf1wTVpocaxhxei2D5c15pvWVk

23rd Annual Screen Actors Guild Awards | 29.1.2017

10. února 2017 v 22:34 | Merylka

Amy Adams se letos zúčastnila předávání cen SAG Awards, na kterých letos získala nominaci za svojí roli ve filmu Arrival (Příchozí). Amy byla nominovaná v kategorii Nejlepší herečka společně s herečkami Emma Stone, Emily Blunt, Natalie Portman a Meryl Streep. Cenu si zaslouženě odnesla herečka Emma Stone za muzikál La La Land, nicméně Amy si čas na předávání také užila. Doprovod jí dělal opět její věrný manžel Darren Le Gallo a oblékla si nasebe sexy černé šaty s hlubokým výstřihem značky Brandon Maxwell, které doplnila nádhernými náušnicemi a náhrdelníkem od Cartiera. Navíc byla i úžasně nalíčená, zrovna u ní zbožňuji temnější a kouřové stíny :)

image host image host image host image host image host

28th Annual Producers Guild Awards | 28.1.2017

9. února 2017 v 0:46 | Merylka

Amy Adams se vážně nezastaví při Awards Season, řekla bych, že si to užívá více než kdokoliv jiný a já pak vůbec nestíhám. No nic, k věci. Amy se zúčastnila předávání cen Producers Guild Awards a jak je z názvu patrné jedná se o ceny pro producenty. Jedná se i o předpověď Oscarů, co se nejlepšího filmu týká, letos si hlavní cenu za Nejlepší film odnesl muzikál La La Land, takže je docela dost velká pravděpodobnost, že si letos odnese i Oscara, což bych se vůbec nedivila. Amy se bohužel neobjevila na červeném koberci, ale objevilo se pár fotek ze samotného předávání. :)

image host image host image host image host image host

SAG-AFTRA Foundation's Conversations With Amy Adams | 24.1.2017

5. února 2017 v 14:11 | Merylka

Každý rok si SAG-AFTRA pouve nějakou nominovanou celebritu, se kterou udělá něco jako tiskovou konferenci, tentokrát si pozvali herečku Amy Adams, která letos získala na SAG Awards nominaci za svou roli ve filmu Příchozí. Amy mluvila o své kariéře, prodiskutovala některé ze svých filmů, samozřejmě také mluvila o nominovaném filmu Příchozí a o své roli. Bohužel se moc fotek neobjevilo, ale jsem ráda alespoň za něco. :)

image host image host image host image host image host

Hollywood Walk Of Fame Star Ceremony | 11.1.2017

27. ledna 2017 v 17:59 | Merylka

Amy Adams se konečně dočkala své hvězdy na Hollywoodském chodníku slávy. Ceremoniál proběhl 11.ledna a Amy na odhalení její hvězdy doprovodil její manžel Darren Le Gallo, jejich jediná dcerka Aviana a také Amyina maminka Kathryn Adams. Musím říct, že jsem za tuhle akci byla nesmírně ráda, protože Amy je jedna z těch, kteří si hvězdu opravdu zaslouží, projev na její počest měl její herecký kolega z filmu Arrival (Příchozí) herec Jeremy Renner a režisér Denis Villeneuve. Oblékla si jednoduché černé šaty od Giorgio Armani, ale co se mi na ní líbí nejvíce jsou rozhodně ty kouzelné sandálky od Christiana Louboutina. Také si nemůžu odpustit poznámky, že Aviana je celá tatínek a Amy moc podobná není. :D

image host image host image host image host image host
 
 

Reklama