Září 2017

Hiatus na dobu neurčitou

16. září 2017 v 0:10 | Merylka |  Site
Zdravím lidičky,
tohle je článek, který píšu poprvé za svůj blogerský život. Jak už všichni jistě víte Katie* se rozhodla dát si pauzu od tohoto blogu, aby měla čas na svůj hlavní blog a rozhodla se jestli bude chtít v našem blogu pokračovat i nadále. Nebudu lhát, snažila jsem se jí přemluvit, ale po tom, co si dala pauzu jsem začala také přemýšlet a dospěla jsem k názoru, že pauza bude pro mně asi také nejlepší řešení. V poslední době se nutím přidávat články na blog a dělala jsem to pouze kvůli Katie*, takže proto na blog dáváme hiatus na dobu neurčitou. Mezitím si obě společně rozmyslíme jestli se na blog vrátíme nebo už ne. Stejně jako asi vy doufám v tu druhou variantu, ale to ukáže čas. Zatím se mějte a nezapomeňte, že Katie* najdete na blogu www.justa.blog.cz. :)

Výsledek obrázku pro amy adams crying gifVýsledek obrázku pro cate blanchett crying gif

POTM October

2. září 2017 v 12:01 | Katie* |  POTM
Nebudu chodit kolem horké kaše a rovnou těm pár z vás, co sem ještě chodí, řeknu, jak se věcí mají. Asi jste si všimli, že jsem sem na blog už hodně dlouho nic nepřidala. To nastalo z několika důvodů. Jednak mě chytlo dělat překlad titulků k filmům, což zabere docela dost času, pak si čtu, opakuju si němčinu a na svém hlavním blogu toho mám taky dost na přidávání. S Merylkou jsem si nedávno psala o tom, jestli by nebylo lepší tenhle blog zrušit. Ačkoliv jsem sem články přidávala ráda, není to úplně ideální. Články sem přidáváme vždycky po delším intervalu, moc neobíháme a návštěvnost taky není nějak bombastická. Nakonec jsme se dohodly, že já si na tomhle blogu udělám takový hiatus. Jestli se sem vrátím nebo je tohle poslední článek ode mě, je jen ve hvězdách. Abych se přiznala, tak tady už mě bavilo blogovat snad jen o Jessice, která těch novinek mívá fakt dost a vždycky jsou skvělé. U mých ostatních celebrit už bych přidávala jen z donucení a to člověka moc nebaví.
Můj tedy prozatím poslední článek bude POTM na měsíc říjen. Je až k neuvěření, jak ty prázdniny utekly! Všem, co v pondělí nastoupí do školy držím palce! My vysokoškoláci máme ještě čas, ale člověk už se spíše chystá a psychicky připravuje, než že by jel ještě někam na dovolenou nebo tak. Pro POTM October jsem neměla žádné připravené fotky, ale pak jsem si řekla, že tu nebyla ještě Amanda Seyfried, tak jsem zvolila fotky z mého oblíbeného photoshootu pro ruský Vogue.