Červenec 2017

Giffoni Film Festival 2017 | 18.7. 2017

31. července 2017 v 16:01 | Katie* |  Amy Adams - Appearances 2017

Přiznám se, že mě docela překvapilo, když jsem zjistila, že Amy Adams už se tak dobrého půl roku neobjevila na žádné akci! Je sice pravda, že teď nepropaguje žádné nové filmy, naopak se věnovala natáčení seriálu "Ostré předměty" na motiv stejnojmenné knihy od Gillian Flynnové, ale stejně mě to zaskočilo. Proto jsem ráda viděla, že se 18.července objevila na filmovém festivalu Giffoni v Itálii, kde si převzala cenu Giffoni Experience Award za svůj přínos kinematografii. Po pózování na pomyslném "červeném" koberci taky proběhlo menší sezení, ve kterém Amy odpovídala na otázky vybraných šťastlivců z publika. Dostala zde třeba otázku, jak si vybírá své role: "Teď, když už jsem starší, je pro mě důležité vybírat si příběhy, které mohou pomoci lidem, něco, co zanechá stopu." Nebo jaké jsou její vysněné filmové projekty: "Ráda bych ještě jednou natočila muzikál a znovu spolupracovala s Patty Jenkins (pozn. režisérkou "Wonder Woman"), která byla jedna z prvních režisérek, se kterými jsem ve své kariéře spolupracovala. Je to velice talentovaná žena." Amy mě tentokrát (a opět) naprosto uchvátila svým vzhledem! Do jejich modrých šatů značky Vince Camuto jsem se naprosto a neodvolatelně zamilovala ♥ Hrozně se mi líbí střih a celkově to barevné zpracování. Za tyhle šaty Amy opravdu tleskám! Moc se mi líbí i zvolené jednoduché líčení a že měla vlasy natočené a dané na jednu stranu. Za mě je to jeden z nejlepších looků Amy a to je, co říct, protože její styl je opravdu skvělý!

3MQ1QizORGg25IgMnFrEYTkTrS64aCTDfirNbwON

70th Annual Cannes Film Festival - Closing Ceremony | 28.5. 2017

29. července 2017 v 12:13 | Katie* |  Jessica Chastain - Appearances 2017

KONEČNĚ tu pro vás mám poslední fotky z filmového festivalu v Cannes. Jessica zde letos působila jako členka poroty a proto se objevila snad na každé akci, která se během festivalu pořádala. 28.května ovšem přišla závěrečná ceremonie, kde se také předávaly ceny. Herec Joaquin Phoenix si odnesl cenu za nejlepšího herce (na fotkách můžete vidět, že zrovna jemu Jessica cenu předala) a Diane Kruger zase za nejlepší herečku, cenu za nejlepší režii získala Sofia Coppola a Zlatou palmu, tedy speciální cenu pro nejlepší film, získal švédský snímek "Čtverec". Po celé ceremonii pak následovala ještě tiskovka, ve které porotci shrnuli své pocity z letošního festivalu. Jessica se třeba vyjádřila, že se jí moc nelíbilo, jak byly skoro ve všech filmech reprezentovány ženy. "Za posledních 10 dní jsem viděla 20 filmů a jedna věc, kterou jsem si z nich odnesla, byla, jak svět vnímá ženy. Reprezentované ženské postavy mi přišly docela znepokojivé. Byly tu samozřejmě výjimky, ale celkově jsem byla překvapená. Doufám, že když zapojíme více ženských vypravěček, ženské postavy už nebudou reagovat na činy mužů, ale budou jednat samy za sebe." Jessica si pro tuto speciální událost oblekla vskutku nádherné bílo-červené šaty Zuhair Murda, do kterých jsem se okamžitě zamilovala ♥ Jsou fakt krásné a troufám si říct, že tohle jsou nejhezčí šaty, co Jess letos na festivalu měla! Do té červené sladila i botičky Christian Louboutin a líčení, kde vsadila na výraznější rty a moc jí to slušelo. Líbí se mi i zvolený účes, který je zčesaný na stranu a my tak můžeme krásně vidět tu její náušnici na pravém uchu!

Vg3WSsuFPpLrRXYE2BHJiuwr9kJroFMa8zsSTCWm

Jessica Chastain je novou tváří parfému Ralph Lauren

29. července 2017 v 12:10 | Katie* |  Jessica Chastain - News

A další skvělá zpráva ze světa Jessicy Chastain! Tento týden bylo oznámeno, že se Jessica stala tváří nové vůně od známé značky Ralph Lauren, která nese příhodný název - "Woman". Na internetu už se objevily první tři promo fotky, které nafotil Steven Meisel. Jak můžete vidět, jsou teda černobílé, což se mi na jednu stranu líbí a na druhou bych možná i brala, kdyby byly barevné. Každopádně se mi hrozně moc líbí! Jessica zde vypadá fakt stylově. Zbylé fotky jsou pak už ze zákulisí. Na youtube se samozřejmě objevila i reklama natočená Philippem Le Sourdim, která je taky černobílá, elegantní a taková decentní. Mně se teda líbí. Jess v ní říká: "Síla může být ustálený pojem. Vyvažovat moc s elegancí. Vést s láskou a intuicí. Jsem návrhářem svých snů. Ale hlavně - jsem žena. Nová vůně 'Woman' od Ralpha Laurena." Objevilo se také krátké video z natáčení, kde Jessica mluví o značce RL a samotné vůni.

RO9WYIet6MO3dEGzw0cTzY2rxaYmHAe4nmvab1kG

Photoshoot | Elle Canada - by Max Abadian

29. července 2017 v 11:50 | Katie* |  Jessica Chastain - Photoshoots 2017

A víte co? Já už ty novinky u Jessicy přidám všechny, ať mám klid. Za chvíli stejně přijde velká salva novinek, protože nový film Jessicy - "Woman Walks Ahead" - bude mít svou premiéru na Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu (ten běží od 7. - 17.září) a je možné, že těch akcí se zase nakupí víc - známe Jessicu. Před pár dny se na internetu objevila zpráva, že Jess zdobí obálku zářijového čísla kanadského vydání časopisu Elle. Kromě samotné obálky se zatím objevily jen tři fotky z photoshootu, který nafotil Max Abadian. Za mě je photoshoot spíše takový průměr. Já bych potřebovala vidět víc fotek. Každopádně se mi moc líbí ta poslední fotka, ta se fakt povedla :D. Nesmí chybět ani rozhovor, kde mluví třeba o tom, jaké to je být herečkou v Hollywoodu nebo o paparazzi.

co90Mq9Xp5LQO8hmnSN0eQSnutxhtB2a

70th Annual Cannes Film Festival - "In The Fade" Premiere | 26.5. 2017

29. července 2017 v 10:54 | Katie* |  Jessica Chastain - Appearances 2017

Včera jsem psala, že se pokusím polepšit a teď o víkendu se věnovat hlavně tomuto blogu. Koukala jsem, kolik věcí mi ještě zbývá na přidání u Jessicy a pro svoje potěšení jsem zjistila, že jich zase až tolik není, tak to všechno dopřidám už dneska, ať mám klid. Předposlední akce, na které se Jessica během letošního filmového festivalu v Cannes objevila, byla slavnostní premiéra filmu "In The Fade". Hned jsem tedy zamířila na ČSFD, kde má film název "Odnikud", a byla jsem překvapená, když jsem zjistila, že má hodnocení 84 % a hlavní roli ztvárnila Diane Kruger. Jedná se tedy o německý film, který řeší docela aktuální téma. Hlavní hrdinka, Katja, totiž během bombového útoku přijde o syna a manžela. A během následného soudního procesu nepadne takový trest, jaký by si Katja přála. Proto se rozhodne vzít spravedlnost do vlastních rukou. Není to až děsivé, jak moc to odpovídá tomu, co se teď ve světě děje? Více si můžete o filmu přečíst tady. Ale zpátky k Jess. Ta tentokrát na červený koberec dorazila v bílo-zlatých šatech značky Chanel. Nevím, jestli jsem to tady někdy psala, ale Chanel je zrovna pro mě značka, od které se mi většinou oblečení moc nelíbí. Najdou se ale vzácné výjimky a naštěstí tyto šaty patří mezi ně. Opravdu se mi líbí a přijde mi, že Jess teda perfektně sedly! K šatům pak zvolila zlaté boty Jimmy Choo, které opět mají obrovský podpatek - fakt, jak na tom může chodit?! Líbí se mi i tmavší líčení a účes v podobě zajímavě vyčesaného culíku. Jessice tentokrát dělal doprovod její bratr Daniel, se kterým má několik společných fotek.

nvCvJtsa1OqbCndcAAETQatvwUQEsomZKN1RW8WN

70th Annual Cannes Film Festival - amfAR Gala | 25.5. 2017

28. července 2017 v 16:05 | Katie* |  Jessica Chastain - Appearances 2017

Já vím, já vím, s přidáváním novinek je to teď docela bída. Pokusím se polepšit. V době, kdy jsem tu nebyla, jsem se věnovala hlavně svému hlavnímu blogu, kde je stále něco na přidávání. Merylka navíc odjela na hory s rodiči, takže mě poprosila, abych během její nepřítomnosti dopřidala články i u jejich celebrit. Teďka přes víkend se toho pokusím přidat co nejvíc. U svých hereček mám taky nějaké novinky a navíc u Scarlett Johansson a Jessicy Chastain jsem stále pozadu. Jess se navíc teď v září zúčastní Mezinárodního filmového festivalu v Torontu se svým novým filmem, tak bych měla pohnout kostrou, abych všechno stihla dopřidat. S Jess jsme stále ještě na filmovém festivalu v Cannes (pomalu se už ale blížíme ke konci!). 25.května se objevila na amfAR gale. amfAR je nezisková organizace, která se zabývá výzkumem na léčbu AIDS, prevenci proti viru HIV a šíření informací o této nemoci. Jess tu má hned několik společných fotek s Willem Smithem. Jak to vypadá, tihle dva si padli do noty, protože na některých fotkách jsou pěkně vysmátí. Na akci ji dělal doprovod její nyní už manžel Gian Luca. Setkala se tu i s Chrisem Tuckerem a Nicole Kidman. Na sobě měla velice pěkné a elegantní černé šaty značky Prada, které upoutávají pozornost hlavně velkým výstřihem na zádech. K šatům Jessica zvolila také zajímavý nádhrdelník, který je pohozený dozadu. Moc se mi tu líbí i její líčení a hlavně účes ♥.

ePfWQtZPhXUzbFVkAcnLmopAlrNaa98RDvbzntXW

Happy Birthday Helen Mirren!

26. července 2017 v 12:00 | Merylka |  Helen Mirren - News
Britská herečka Helen Mirren dnes slaví své neuvěřitelné 72.narozeniny a my jí za náš blog přejeme hodně zdraví, štěstí, lásky a spoustu skvělých filmových rolí! HAPPY BIRTHDAY!


'Pirates Of The Caribbean 5' - Japan Premiere | 20.6.2017

24. července 2017 v 22:05 | Merylka |  Johnny Depp - Appearances 2017

Upřímně jsem si myslela, že propagace nových Pirátů z Karibiku: Salazarova pomsta už skončila, ale nakonec slavnostní premiéra filmu proběhla ještě v Japonsku, které se zúčastnil samozřejmě hlavní hvězda filmu Johnny Depp a oba hlavní mladí protagonisté herečka Kaya Scodelario a herec Brenton Thwaites. Moc fotek se sice neobjevilo, ale i tak jsem za to ráda :)

image host image host image host image host image host

57th Monte Carlo TV Festival - Golden Nymph Awards | 20.6.2017

24. července 2017 v 22:01 | Merylka |  Helen Mirren - Appearances 2017

Helen Mirren se zúčastnila filmového festivalu v Monte Carlu kvůli dalšímu ocenění za celoživotní přínos filmové kinematografii. Na slavnostní ceremoniál si vzala dokonalé, naprosto dokonalé bílé šaty, ve kterých vypadala jako nevěsta nezdá se vám? Na festival jí doprovodil opět její manžel režisér Taylor Hackfrod, navíc se tam potkala i s americkým rapperem 50 Centem, který měl z její přítomnosti velkou radost a podle fotek to vypadá, že si to vážně užívali. :)

image host image host image host image host image host

57th Monte Carlo TV Festival - Photocall | 20.6.2017

24. července 2017 v 21:51 | Merylka |  Helen Mirren - Appearances 2017

Po delší odmlce se vám opět hlásím s dalšími novinkami ohledně herečky Helen Mirren, ta se ke konci června zúčastnila dalšího filmového festivalu, tentokrát v Monte Carlo. V den, kdy dorazila se konalo oficiální focení, na které si vzala úžasné šaty se slunečnicemi a vypadala naprosto dokonale. :)

image host image host image host image host image host