Červen 2017

'Twin Peaks' - Los Angeles Premiere | 19.5.2017

29. června 2017 v 20:32 | Merylka |  Amanda Seyfried - Appearances 2017

Herečka Amanda Seyfried se nám po nějaké době opět ukázala na veřejnosti po boku svého manžela herce Thomase Sadoskiho, tentokrát se společně objevili na premiéře nové série televizní show Twin Peaks. Seriál běžel v roce 1990, po dvou sériích byl zrušený a tenhle rok vyšla nová série s názvem The Return, v sérii si i malou roli zahrála právě Amanda Seyfried. Amanda na sebe oblékla jednoduché černé šaty po kolena, které jsou značky Versace a outfit doplnila i tmavým odstínem rtěnky, který jí neskutečně moc sluší :)

image host image host image host image host image host

'Pirates of the Caribbean 5' - Los Angeles Premiere | 18.5.2017

29. června 2017 v 20:25 | Merylka |  Johnny Depp - Appearances 2017

Další premiéra filmu Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta proběhla ve slunném Los Angeles. Opět se zde objevili všichni hlavní postavy Johnny Depp, Geoffry Rush, Javier Bardem, Orlando Bloom, Brenton Thwaites a jediná ženská hvězda Kaya Scodelario. Johnny se sladil do černé barvy, kterou doplnil světlejším sakem, to si ale nakonec i sundal, zřejmě kvůlu horku. :)

image host image host image host image host image host

'Pirates of the Caribbean 5' - Paris Premiere | 14.5.2017

29. června 2017 v 20:19 | Merylka |  Johnny Depp - Appearances 2017

Propagace nových Pirátů z Karibiku, který nesou název Salazarova pomsta se přesunula ze Šanghaje do kouzelné Paříže. Premiéra filmu totiž neproběhla ve standatních prostorách nýbrž v samotém Disneylandu. Premiéru filmu se tentokrát zúčastnili všichni hlavní protagonisté Johnny Depp, Geoffrey Rush, Javier Bardem, Orlando Bloom a dva nováčci Brenton Thwaites a Kaya Scodelario. Nebudu vám lhát, malinko mě to naštvalo, jelikož jsem zrovna v Disneylandu v Paříži byla akorát o měsíc dříve, vědět tohle, tak přijedu na premiéru, abych Johnnyho mohla vidět, ale co :D

image host image host image host image host image host

University Of Southern California Commencement | 12.5.2017

27. června 2017 v 20:01 | Merylka |  Helen Mirren - Appearances 2017

Helen Mirren se ve slunné Kalifornii zdržela pár dní, ještě se stihla zúčastnit slavnostní promoce na Univerzitě Jížní Kalifornie, kde získala diplom a pronesla řeč studentům, teří ten den promovali. Společně s Helen se na slavnostni objevil třeba i komik Will Ferrell, který také ke studentům mluvil. :)

image host image host image host image host image host

'Pirates of the Caribbean 5' - Shanghai Premiere | 11.5.2017

27. června 2017 v 19:57 | Merylka |  Johnny Depp - Appearances 2017

Johnny Depp měl v květnu docela dost napilno, jelikož se plně věnoval propagaci svého nového filmu Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta. Mimochodem už jste je viděli? Já už ano a chystám se na ně napsat recenzi, takže se máte na co těšit. U nás v kině jsou Piráti hodně navštěvovaní, dokonce víc než samotná Auta 3. Propagace filmu začala netradičně v Šangaji, myslím, že již dříve Katie* psala, že teď premiéry začínají vždycky v Asii a stejně jako jí by mě zajímalo, čím to je? No, myslím si, že Johnny nikdy nevypadal lépe, je z něj opět ten fešák, na jakého jsme zvyklí a vypadal dokonale! ♥

image host image host image host image host image host

'Winchester' Photocall - Los Angeles | 5.5.2017

27. června 2017 v 19:52 | Merylka |  Helen Mirren - Appearances 2017

Britská herečka Helen Mirren se objeví v novém filmu zvaném Winchester, bude se jednat o mysteriózní horor, ve kterém si Helen zahrála hlavní roli a docela mě překvapuje, že již teď má film menší propagaci. Například začátkem května se Helen zúčastnila oficiálního focení v samotném Los Angeles. Měla na sobě krásně květované šaty, ve kterých vypadala úžasně :)

image host image host image host image host image host

"Rough Night" New York Premiere | 12.6. 2017

27. června 2017 v 15:52 | Katie* |  Scarlett Johansson - Appearences 2017

Po několika denní odmlce jsem tu zpět s novým článkem a konečně vám můžu napsat o tom, co jsem chtěla. 12.června se Scarlett objevila na slavnostní celosvětové premiéře svého nového filmu "Rough Night". Já teda myslela, že bude ještě nějaká premiéra minimálně v LA, ale na tu teda nedošlo - celkově měl tenhle film takovou menší propagaci. U nás jste si na tuhle komedii mohli zajít do kina pod názvem "Holky na tahu", ale jak se dalo předpokládat, je to zase jedna z těch trapnějších amerických komedií. Na ČSFD má zatím hodnocení 53 %, což asi mluví za vše. Na premiéru dorazili samozřejmě i všichni herci a samotná režisérka Lucia Aniello. Scar se zde objevila v doprovodu takové postarší blonďaté paní, která se jmenuje Geraldine Dodd. Není to žádná Scarlettina příbuzná. Je to jen taková paní, která za mlada vypadala úplně jako Scarlett - víc si můžete přečíst zde. Scar mě zde opět svým výběrem šatů moc potěšila! Na sobě měla stříbrné šaty Michael Kors, díky kterým byla určitě celý večer nepřehlédnutelná! Moc se mi líbí i líčení a kupodivu i ten ulízaný účes.

Image00009 Image00014 Image00020

Happy Birthday Chris Pratt!

21. června 2017 v 12:00 | Merylka |  Chris Pratt - News
Americký herec Chris Pratt dnes slaví své 38.narozeniny a my mu za náš blog přejeme hodně zdraví, štěstí, lásky a spoustu skvělých filmových rolí! HAPPY BIRTHDAY!


71st Annual Tony Awards | 11.6. 2017

20. června 2017 v 12:00 | Katie* |  Scarlett Johansson - Appearences 2017

Myslela jsem si, že vám sem už přidám fotky z premiéry Scarlettina nového filmu "Rough Night", ale zapomněla jsem, že ještě předtím se objevila na jedné významné akci. Scar se 11.června zúčastnila slavnostního předávání Tony Awards. Tony Awards jsou takoví "Oscaři" ve světě divadla. Samotná Scarlett je rovněž držitelkou tohoto prestižního ocenění. Cenu Tony získala v roce 2010 za hru "A View From The Bridge". Letos tedy nebyla nominovaná, ale přišla předat cenu v kategorii Nejlepší herecký výkon ve vedlejší roli, kterou získal Michael Aronov za hru "Oslo". Předávání se jako každý rok konalo v Radio City Music Hall v New Yorku a moderování se ujal herec Kevin Spacey. Scar se na červeném koberci objevila v zajímavých šatech Michael Kors. Mně se teda líbí moc a přijde mi, že Scar skvěle sedly a vypadala v nich velice elegantně! Líčení měla laděné do růžové a účes mě tentokrát absolutně nadchnul ♥ Myslím si, že něco takového Scarlett s vlasy ještě neudělali a takhle jí to fakt hrozně moc sluší!

Image00002b Image00008 Image00009

70th Annual Cannes Film Festival - "The Meyerowitz Stories" Premiere | 21.5. 2017

19. června 2017 v 13:33 | Katie* |  Jessica Chastain - Appearances 2017

Omlouvám se, že jsem tu opět pár dní nebyla, ale momentálně dělám rekonstrukci na svém hlavním blogu (justa.blog.cz) a protože to chci mít co nejdříve hotové, tak jsem hlavně tam. Pak jsem taky neměla čas, protože v sobotu jsem jela tetě na svatbu a zbytek víkendu jsem ještě uklízela, protože moje mamka je až do dnešního večera v Praze. V následujících pár dnech se tady taky neobjevím, protože dneska zavezu notebook na čištění a předpokládám, že mi ho vrátí až někdy ve středu. Na zítra teda předpřipravím jeden článek a pak uvidím, jak moc tady budu. Každopádně chci ještě dneska stihnout oběhnout zbytek affs - včera jsem to stihla jen u pár z vás. Co tu pro vás mám dneska? S Jessicou Chastain jsem stále ještě pozadu (naštěstí teď si po té svatbě dává od všech akcí pokoj!) a tak pokračujeme v sérii fotek z letošního ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Cannes! 21.května se Jess objevila na slavnostní premiéře filmu "The Meyerowitz Stories". Na sebe si tentokrát vzala zelené šaty značky Dior, které jsou dělané do takového toho kabátového stylu. Přiznám se, že tyhle šaty mě teda úplně nenadchly. Špatné nejsou, ale moc se mi nelíbí. Naopak mě zaujaly její zlaté páskové boty značky Giuseppe Zanotti. Líčení měla Jess opět velice jemné a jako účes zvolila něco mezi culíkem a copánkem. K článku přidávám ještě pár fotek z večírku na oslav žen ve filmu, který se konal ve stejný den.

JCN_Meyerowitz_Stories_001 JCN_Meyerowitz_Stories_005 JCN_Meyerowitz_Stories_006