Variety's Power of Women: New York | 21.4. 2017

12. května 2017 v 16:58 | Katie* |  Jessica Chastain - Appearances 2017

A už tu pro vás mám slibovaný článek s Jessicou, který obsahuje fotky a informace z jedné docela dost důležité akce. 21.dubna získaly Audra McDonald, Chelsea Clinton, Blake Lively, Gayle King, Shari Redstone a v neposlední řadě Jessica Chastain ocenění Power of Women od prestižního časopisu Variety. Všechny z jmenovaných získaly toto ocenění za jejich podporu důležitých a neziskových organizací a za ochotu mluvit o důležitých, někdy i bolestivých, tématech - například Blake Lively se rozhodla více mluvit o dětské pornografii. Jessica tuto cenu získala za svou aktivní podporu organizace Planned Parenthood. Tato organizace vzdělává mládež ohledně sexuálního života, ženy zde mohou navštěvovat gynekologa, nechat si zde předepsat antikoncepci, v případě nechtěného otěhotnění zde provádí i potraty nebo si nechat udělat vyšetření děložního čípku či prs, aby se případně včas zjistilo, zda nedochází k rakovinovému bujení. Ve zkratce by se dalo říct, že jde o zdravotní organizaci, kam si mohou zajít lidé, co si nemůžou dovolit zaplatit takové služby v normální nemocnici (buď proto, že nemají peníze nebo nemají pojištění). Smutné je, že Planned Parenthood hodně leží v žaludku prezidentu Trumpovi, který se dle mého názoru bude nejspíš snažit tuto organizaci nějakým způsobem zrušit. Částečně na podporu Planned Parenthood se vlastně konal i ten lednový pochod, kterého se zúčastnilo spoustu celebrit i naše Jessica.
Na youtube se objevil i celý její proslov, který má necelých 8 minut. Můžete zde vidět, že jí cenu předala Lena Dunham. Jess zde teda hlavně mluví o Planned Parenthood. Říká, co všechno tato organizace tedy zajišťuje a proč je důležitá. A taky se podělila o své vlastní zkušenosti s touto organizací. Dále hovoří o feminismu. Její řeč byla opravdu pěkná, důrazná a stručná. Takže opravdu doporučuji, abyste na video koukli. Jinak teda musím říct, že Jess opět vypadala skvěle a velice elegantně! Na sobě měla krásné bílé šaty se zdobením Carolina Herrera doplněné stříbrnými lodičkami Stella Luna. Moc se mi líbí i jemné líčení a jednodušší účes.

mUXf2ErUcNytCYQlHodq6ZMlMvPoSLdA822rHBa4

hxBQaGT7rVRl1ZREeVWtClMRWB7YX8zAIKCshYbd
DARjq3iJwVMicNsDbR6Tpt03

INSIDE

J5vqjmFWnHOyxhfVBfaoPNiT3JuYCLLcxNETHj68
c3OyqPFkmudL0IFHF87KJ00DTaO807EL2RPIYrJj
jSHG7DqI2HLl1jp41Je3spMsgIaDPVf5hURnvRNH
cBBChvQqGiiWEcxs320fBhAYQ7TRX8rViN8eA1Of
FEc4AUwt

PORTRAIT

kO6ZxiAa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Svatá celebrita Svatá celebrita | E-mail | Web | 12. května 2017 v 17:02 | Reagovat

Problém s padělky není nový, je zde už dlouho, internet je pro padělatele ideálním prostředím a tak je zaplaven padělky, které vypadají jako originály, mnozí lidé si na internetu padělají i virtuální profil a vystupují po nějakým hodnotným originálem. Jelikož jsou lidi hloupí rozmazlení pubertální mamánci, tak jsem se stal pro tyto rozmazlené pubertální mamánky svatou celebritou, která jim pomůže k tomu, aby už nebyli rozmazlenými pubertálními mamánky, z tohoto díla je spatřena svatá celebrita.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama