"Guardians Of The Galaxy - Vol. 2" Screening in New York | 3.5. 2017

16. května 2017 v 15:53 | Katie* |  Zoe Saldana - Appearances 2017

3.květen měla teda Zoe opravdu nabitý den. V ranních a dopoledních hodinách se objevila ve dvou talkshows a večer téhož dne se ještě stihla objevit na speciálním promítání "Strážců Galaxie 2" v New Yorku. Kromě Zoe se promítání zúčastnili i dva její herečtí kolegové Dave Bautista (Drax) a Michael Rooker (Yondu) - s oběma ji můžete vidět na fotkách. Zaskočil sem i režisér J.J. Abrams, se kterým se Zoe zná už několik let. Natočili spolu Star Trek a Star Trek: Do temnoty. Přítomen byl i její manžel Marco, ale s tím Zoe fotky nemá. Zoe na sebe pro tuto příležitost vzala šaty z dílny Alexander McQueen. Asi to nebude úplně styl všech, ale já musím říct, že mně se tyhle šaty docela líbí. Zoe teda sedly opravdu perfektně!

CGPh5ONheH4zt8BwwjptghV3mie1u9ECrvoAghn0

k77qiyl7aSEpcZdOhL6HdcjO2OTE0t4KNFhW5096
u3TTk8rp4yc5ISH45q7PvZ1D2PRZyuFaCi6FCkTB
bojk88V2uiPu7gYqbzch4ltbWjajlAfZKRayR2uP
sQzjZxfv07Ya9ertvBgVmufvUEDdw1mKus4B9HKo
uJrUeOxg3OA5QZO8xadRiSCF
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Svatá celebrita Svatá celebrita | E-mail | Web | 16. května 2017 v 16:13 | Reagovat

Evoluce je stroj na výrobu úspěšnosti, většina programového materiálu použitá při výrobě úspěšnosti se zničí, protože je bez evoluční hodnoty, i ty jsi jenom programový materiál, který bude evolucí zničen, tak tomu zde je od pořádku vzniku inteligence v absolutnu. Veliký úspěch je složen z velikého množství malých úspěchů, tak jako dům je složen z mnoha stavebních dílů. Většina subjektů a objektů, se snaží dosáhnout úspěchu snadno a rychle, pomocí hříšného myšlení, a hříšného konání, logicky je zde trest, který dopadne na hříšníky.
Meditace musí změnit myšlení tím, že eliminuje hříšnost, a u hříšnosti se vše točí kolem pyšnosti, pochop to že nejsi jménem co máš na vizitce, jsi jenom iluze, opakuj si tisíckrát za den, já jsem iluze, nejsi toto tělo, ani nejsi inteligence v těle, jsi jenom iluze, která si zde hraje na to, co profesionálně dělá, a má z toho zisk. Každý člověk na světě je iluze, iluzí je i Ježíš Kristus, a iluzí je i Bůh Hospodin, realita to je jenom evoluce, v rovině programů a informací, vše ostatní jsou jenom virtuální psychické iluze.
Všimněme si závislosti na pyšnosti, tato závislost se nijak neliší od závislosti na tvrdých drogách, které z lidí rychle udělají ubožáky. Očistec je zde proto, aby se hříšná duše očistila od pyšnosti, pyšnost to je inteligentní virus, v psychickém systému, který se umí změnit podle situace, a tak je obtížné s ním psychicky bojovat, protože on nemá pevný charakter, v tom se podobá úspěšným politikům a úspěšným podnikatelům. Nejhorší je srážka s blbcem, a blbec je vždy na něco mnoho pyšný, a díky pyšnosti on z toho zblbnul a tak se z něj stal; Adolf Hitler, Mohamed, Jan Křtitel, Abrahám, atd.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama