Květen 2017

"Wonder Woman" Premiere in Mexico City | 27.5. 2017

30. května 2017 v 16:07 | Katie*

Tak to vypadá, že propagace "Wonder Woman" nejspíš proběhla jenom v minulém týdnu. Nebylo toho teda moc - bohužel se teda zrušila veškerá propagace v UK - ale tak na pár dní jsme měli vystaráno. Samozřejmě je tedy možné, že se Gal třeba ještě objeví v nějaké talkshow, ale ta pravděpodobnost je docela malá. Takže zatím budu tedy předpokládat, že celá press tour skončila v Mexico City, kde se 27.května konala slavnostní premiéra. Kromě Gal na ni dorazili také Chris Pine, producent Charles Roven a režisérka Patty Jenkins. Gal tentokrát vsadila na takový temnější look, který jí, dle mého názoru, velice slušel. Moc se mi líbí to líčení - Gal tenhle tmavší odstín červené rtěnky hrozně moc sluší! Na sobě měla krásné a elegantní šaty značky Prada. Mně se teda líbí moc a přijde mi, že Gal seděly o něco víc než ty červené z premiéry v LA. Akorát mi tam trochu vadí ten náhrdelník - ještě teda uvažuju, že je to část šatů, ale spíše to vypadá na náhrdelník - který se mi tam moc nehodí. Jinak je to ale senzační look! Pokud jde o obuv, tak Gal měla i na této premiéře v podstatě plochou podrážku. Vzala si černé žabky s platformou (foto). Podrážka je plochá, ale Gal si přidala pár centimetrů. Nezapomeňte, že "Wonder Woman" zamíří do našich kin už ve čtvrtek 1.6. - já jdu s kamarádkou rovnou na premiéru a nemůžu se dočkat! "Wonder Woman" si kritici hodně chválí, tak doufám, že to skutečně bude senzační podívaná! Pokud na to nezapomenu, tak o víkendu nebo v pátek napíšu recenzi!

mQWE4g4guadnt9KSToQEyzHYPA4kKOjF5TzxmJjC

70th Annual Cannes Film Festival - Jury Photocall | 17.5. 2017

30. května 2017 v 15:25 | Katie* |  Jessica Chastain - Appearances 2017

Tak jo, je na čase spustit to šílenství! Asi už všichni víte (utéct se před tím snad ani nedalo), že před týdnem a několika dny proběhl Mezinárodní filmový festival v Cannes. Je to jeden z nejpreztižnějších festivalů na světě a kdo sem může jet, tak jede. Ať už se teda zúčastní filmových premiér nebo velkého množství večírků a jiných akcí. Nesmí zde chybět herci, herečky, režiséři, ale taky modelky - i letos zde byla třeba naše česká supermodelka Eva Herzigová! Jessice Chastain se letos dostalo té pocty, že mohla zasednout na jubilejním 70.ročníku v porotě. Jejím úkolem tedy bylo vidět všechny filmy, které se zúčastnily soutěže, a na konci festivalu se podílet na rozhodování o tom, kdo si odnese jakou cenu. V porotě se opět objevili lidé různých filmových profesí (herci, skladatelé, režiséři) z různých koutů světa. Kromě Jessicy jste určitě poznali i Willa Smithe a možná budete znát Fan Bingbing. V den zahájení festivalu, 17.května, se konal i oficiální photocall, na kterém spolu zapózovali všichni porotci. Já musím říct, že jsem opět absolutně nadšená z toho, jak Jessica vypadala. Červená jí hrozně moc sluší a proto jsem ráda, že zvolila jumpsuit v této barvě od značky Roksanda. Možná o chloupek víc se mi zalíbily její parádní botky Giuseppe Zanotti ♥ Vypadala prostě skvěle! Do následujících dnů se tedy můžete těšit na velký nával fotek plný úchvatných šatů!

f7C8vGIhXgOg3L5jZ17xtdQi4XZ4FmS5lDOMFYTw

Photoshoot | The Hollywood Reporter - by Ruven Afanador

29. května 2017 v 15:52 | Katie* |  Jessica Chastain - Appearances 2017

Těsně před zahájením letošního ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Cannes vyšlo speciální vydání časopisu The Hollywood Reporter, který se zaměřil právě na zmiňovaný festival. Jessica pro THR nafotila nový photoshoot spolu s herečkou Isabelle Huppert (určitě si pamatujete, že letos byla Isabelle nominovaná na Oscara za svůj herecký výkon ve filmu "Elle"), obě totiž v Cannes zasedly v porotě. V tomto článku pro vás mám 4 fotky z photoshootu, obálku časopisu a pak jeden scan, na kterém je fotka, která se bohužel neobjevila samostatně. Na internetu je k dispozici i celé interview, ve kterém vypráví, jak se seznámily (šlo o společné natáčení trilogie "Zmizení Eleanor Rigbyové"), Jess se zmíni, že Isabelle je jedna z jejich nejoblíblíbenějších hereček, pak samozřejmě mluví o samotném festivalu - jak vypadal, když se ho zúčastnily poprvé vs jak vypadá teď, co by na něm změnily nebo jaký je jejich nejhorší zážitek. Není to moc dlouhý rozhovor, tak pokud máte čas, určitě si ho přečtěte. Odkážu vás i na krátké video, které obsahuje záběry z focení + zde Jess a Isabelle odpovídají na pár otázek.

PzPkOwNJrOHRWoPPMdVERXno0ppPB9KkwpuuzwHc

The Graham Norton Show | 5.5. 2017

29. května 2017 v 15:27 | Katie* |  Jessica Chastain - Appearances 2017

Řeknu vám jednu věc - pokud si chcete založit blog o někom, kdo má pořád nějaké novinky, tak si vyberte Jessicu Chastain :D U ní jsem v takovém skluzu, že pokud se na několik měsíců nevytratí z povrchu zemského, tak to budu dohánět ještě příští rok! Sice se trochu předbíhám, ale Jess byla jednou z porodkyň na letošním Mezinárodním festivalu v Cannes a proto se musela zúčastnit všech velkých akcí a vidět všechny filmy, které byly letos v soutěži. Takže se můžete těšit na opravdový nával! Ještě předtím tu pro vás mám ale fotky z 5.května, kdy se Jess objevila v mé milované talkshow The Graham Norton Show. Jako vždy se celý záznam, který trvá necelých 40 minut, objevil na youtube a pokud jste tuto epizodu neviděli, tak já vám ji opět můžu jedině doporučit. Docela mě překvapilo, že sem Jess přišla (i po několika měsících) propagovat svůj film "Miss Sloane". Kromě Jessicy zde byli hosté i Diane Keaton, která byla opravdu velice vtipná a dokonce i v jeden moment všem přítomným dala pusu!, Kevin Bacon a později na červený gauč usedl i Michael Fassbender. Jessice to opět hrozně moc slušelo! Na sobě měla elegantní overál v bordó barvě - spolu s tím culíkem a jemným líčení vypadala Jess prostě skvěle!

XtLKczS0wpKwOgOGxsKKe7wtSlnlSjvtO7XrcJLm

"Wonder Woman" Los Angeles Premiere | 25.5. 2017

28. května 2017 v 16:20 | Katie*

Tak tu pro vás dneska mám onen slibovaný článek. Ve čtvrtek, 25.května, se v Los Angeles konala pořádná a velkolepá premiéra "Wonder Woman", ve které Gal hraje hlavní roli. Propagace filmu byla zatím největší v New Yorku, ale doufám, že se Gal objeví třeba i v show Jimmyho Kimmela nebo Jamese Cordena. Také připomínám, že kvůli nedávnému teroristickému útoku v Manchesteru byla zrušena veškerá propagace v UK. Nevím, jak moc sledujete informace o této smutné události, ale v UK teď zvýšili riziko bezpečnosti a v ulicích jsou nasazeni nejen policisté, ale také vojáci. Myslím si, že je škoda, že press tour nebude i v Británii, ale za těchto okolností je to naprosto pochopitelné. Ale zpět k něčemu veselejšímu. Na modrém koberci se sešli snad úplně všichni, co na filmu pracovali. Z herců se zde objevili Connie Nielsen, Danny Huston, Chris Pine, Robin Wright nebo Lucy Davis. Nesměla zde samozřejmě chybět také samotná režisérka filmu Patty Jenkins. Co mě docela dost potěšilo, bylo, že na premiéru dorazila i Lynda Carter, která jako vůbec první hrála Wonder Woman ve stejnojmenném seriálu ze 70.let. Gal má s Lyndou krásné a roztomilé fotky. Na některých můžete vidět, že se každá z nich té druhé uklonila. Je pěkné vidět, že Lynda přijala Gal jako novou tvář této ikonické postavy a přeje jí štěstí. Teď už ale k samotné Gal. Já byla hodně zvědavá, jaké šaty si na sebe vezme a hned den po premiéře jsem zjišťovala, jak vlastně vypadala. Musím říct, že v prvním okamžiku jsem si říkala, že její vybrané šaty jsou takové průměrné, ale postupem času se mi docela zalíbily. Její zajímavě řešené červené šaty jsou od značky Givenchy. Co všechny ale překvapilo (v milé slova smyslu), bylo zjištění, že k těmto v podstatě luxusním šatům si Gal nevzala boty na podpatku, ale obyčejné sandálky značky Aldo, které stojí 50 dolarů (na naše peníze je to něco přes 1200 korun, ale když si vezmete samotné šaty, tohle musí být jen zlomek z jejich ceny :D). Na obuv se jí zeptala i reportérka od časopisu Variety. Gal ale jednoduše odpověděla, že boty s plochou podrážkou jsou prostě pohodlnější (ať žije Wonder Woman!). Na druhou stranu, když si prohlédnete fotky, tak zjistítě, že Gal vlastně podpatky ani nepotřebuje, protože je dostatečně vysoká. Fotek tady pro vás mám 56 - na mé zdrojové stránce jich bylo uložených ale přes 1200 :D Na pár fotkách můžete vidět i manžela Gal Yarona. Závěrem bych chtěla ještě pochválit jednoduchý účes, ale hlavně jemné líčení! Gal je jednou z těch žen, co prostě make-up vůbec neptořebují :)

0c7qdBWJw3yTFWyxdxsMqcqc5DeXg9xYQtDVCePA

Tribeca Film Festival - 'Manifesto' Premiere | 26.4.2017

27. května 2017 v 21:41 | Merylka |  Cate Blanchett - Appearances 2017

Herečka Cate Blanchett se objevila na filmovém festivalu Tribeca, který se každý rok odehrává v New Yorku. Cate se na festivalu objevila kvůli světové premiéře jejího nového filmu Manifesto, kde si zahrála neuvěřitelných 12 různých rolí. Díky tomu se nedávno objevil i trailer k samotnému filmu, který na blog přidám co nejdříve (slibuji!). Cate si na premiéru oblékla dlouhé šaty značky Valnentino s růžovými lemy. Bohužel mě zrovna její outfit nijak nezaujal, ale v poslední době si takový styl nějak oblíbila, tak si na to budu muset asi zvyknout. :)

image host image host image host image host image host

Jennifer Aniston | Photoshoot 0.1 | 2017

27. května 2017 v 21:34 | Merylka |  Jennifer Aniston - Photoshoots 2017

Mám tu pro vás konečně první photoshoot z letošního roku s Jennifer Aniston. Jenn už je několik let tváří značky Smartwater, jedná se o vodu, která se získává pouze z přírodních zdrojů a není nijak chemicky závadná a kvůli nové kampani Jenn nafotila nové reklamní fotografie, které se vážně moc povedli. :)

image host image host image host image host

Celebration For The Release Of Kelly Oxford's Book | 24.4.2017

27. května 2017 v 21:30 | Merylka |  Anne Hathaway - Appearances 2017

Musím se moc omluvit. Chudáček Katie*, tady přidává vše co může a já jsem právě prožívala tzv. blogovou krizi. Nepřidávala jsem ani na tomhle blogu a ani na mém blogu o Meryl. Navíc k tomu jsem neměla čas, protože jsem byla pořád v práci. To víte Strážci Galaxie 2 a nový Piráti z Karibiku nám dávají v kině hodně zabrat! No nic, teď už k mým restům. Herečeka Anne Hathaway se v doprovodu svého manžela Adama zúčastnila křestu nové knihy spisovatelky Kelly Oxford. :)

image host image host image host image host image host

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon | 23.5. 2017

27. května 2017 v 16:07 | Katie*

Když už Gal byla toho 23.května v New Yorku, tak se samozřejmě nemohla zapomenout zastavit i v Tonight Show, kterou moderuje Jimmy Fallon. Kvůli jejím poraněným zádům opět rozhovor a následná hra proběhly ve stoje. Nejspíš mylně jsem tady psávala, že Gal kvůli těm zádům nosí boty s plochou podrážkou, ale asi je nosí kvůli pohodlí - což je naprosto pochopitelné, ale na druhou stranu je to v Hollywoodu taková vzácná výjimka (většina dam si nechá vnutit lodičky). Pro moje potěšení se objevil celý záznam z tamní účasti Gal na youtube a to v podobě dvou videí. To první je klasické interview, ve kterém se Gal představí a pak popisuje, jak vlastně získala roli Wonder Woman a že když dělala konkurz, tak ani nevěděla, že jej dělá pro tuto roli - vtipné je, když Gal řekne slovo "fuck", které se v USA vypípává :D Ve druhém videu už hrají známou hru Box Of Lies, kde teda Gal Jimmyho totálně převálcovala - takže určitě doporučuju aspoň na tohle kouknout. Gal to opět hrozně moc slušelo! Na sobě měla krásné a elegantní zlaté šaty Michael Kors. Zítra, pokud se nic nestane, bych už mohla přidat fotky z velké premiéry "Wonder Woman" v LA, která proběhla teď ve čtvrtek.

la5R2xsGTnHdaaRqutQXYSIqhQr5mHNXmpfGo1PX

Recenze | "Strážci Galaxie Vol. 2"

27. května 2017 v 12:01 | Katie* |  Recenze
Originální název: Guardians Of The Galaxy Vol. 2
Český název: Strážci Galaxie Vol. 2
Žánr: Akční, dobrodružný, sci-fi
Délka filmu: 136 minut

Hrají: Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel, Bradley Cooper, Kurt Russell, Michael Rooker, Karen Gillian, Pom Klementieff, ...
Režie: James Gunn

Popis: V rytmu zbrusu nových Nejlepších hitů #2 pokračují ve filmu od studia Marvel Strážci Galaxie Vol. 2 dobrodružství party superhrdinů, kteří se vydávají až na samé hranice kosmu. Strážci se musí naučit držet pohromadě a odhalit tajemství rodičů Petera Quilla. Staří nepřátelé se stávají spojenci a na pomoc našim super-hrdinům přicházejí i další oblíbené postavy z rozpínajícího se filmového vesmíru studia Marvel.

Recenze: Ke Strážcům Galaxie se mi váže taková nemilá věc. Když šel v roce 2014 do kin první díl, chtěla jsem na něj zajít do kina, ale bohužel jsem neměla s kým, takže jsem si musela počkat, až se objeví někde na netu a někdo k němu udělá titulky. Letos jsem byla na 100 % odhodlaná na druhé pokračování jít do kina. Domluvila jsem se s kamarádkou a říkala si "letos už mi to vyjde". Nevyšlo. Kamarádka studuje v Praze a doma má teď starosti týkající se rodiny a kdykoliv jsem se jí na kino ptala, odpověděla mi "domluvíme se pak". Po nějaké době už jsem si řekla, že to nemá cenu a návštěvu kina, už podruhé, tedy oželím. No musela jsem si počkat až do čtvrtka, kdy k filmu vyšly titulky a já se do něj mohla pustit. Možná už jsem to tady někdy psala, ale já první Strážce Galaxie úplně zbožňuju. Zařadili se mezi mé nejoblíbenější filmy vůbec a taky je to, aspoň za mě, nejlepší film od Marvelu. Na druhé pokračování jsem se tedy moc těšila, ale zároveň jsem se nevyhla obavám, jestli to pro mě nebude zklamání. Naštěstí na to nedošlo, ačkoliv dvojka podle mě byla o trochu slabší než jednička. A to hlavně dějem. Ve "Volume 2" se řeší hlavně vztah Petera Quilla s jeho taťkou. Ti dva se nikdy neviděli a už na konci jedničky jsme se dozvěděli, že Yondu měl malého Petera otci předat (proto ho unesl ze Země), ale rozhodl si ho nechat. Peter tedy poznává svého nového cool taťku a dozvídá se něco víc o svém původu. Do příběhu pak sem tam vstoupí namyšlení zlatí lidé, vedení kněžkou Ayeshou, kteří mají na Strážce pifku, protože jim ukradli pro ně cenné baterie. Dalo by se tedy říct, že v tomhle filmu už Strážci tak úplně nezachraňují galaxii, ale spíše se nám zde poodhalují různá tajemství a řeší se zde rodinné vztahy. Třeba i sesterský vztah mezi Gamorou a Nebulou. Já třeba ocenila, že nám ve filmu bylo prozrazeno něco z minulosti Yondu. Kdo byl, před tím než se stal zlodějem a hlavně - proč si vlastně Petera nechal. Ke konci filmu se dozvídáme, kdo byl po celou dobu hlavním záporákem a tohle odhalení je docela smutné - hlavně když dojde řeč na Peterovu matku. Dvojka Strážců je taky o dost barevnější než jednička a samozřejmě s pokračováním jsme se dočkali i několika nových postav. Kromě těch, co jsem už vyjmenovala, jsem ocenila přítomnost Sylvestra Stalloneho, jehož postava má společnou minulost s Yondu, a rozkošná byla i Mantis s těmi svými tykadélky ♥
Kdybych to měla tedy shrnout. Ve dvojce nám byly poskytnuty odpovědi na otázky z předchozího dílu. Také bych řekla, že film byl i vtipnější, já se teda smála každou chvíli. Nejvtipnější mi zde přišel Drax, jeho hlody bez jakékoliv špetky emocí to prostě zabíjely, a potom Baby Groot, nad jehož nedostatkem komunikativních schopností jsem skoro umírala smíchy. Zazní tu taky třeba nejedna skvělá hláška. Možná už jste na internetu zaznamenali: "I'm Mary Poppins, y'all", kterou pronesl Yondu. Jooo, já myslím, že tahle věta se jen tak neztratí. Trošku zklamaná jsem byla taky ze soundtracku. Ten se sice do filmu hodil skvěle, ale jsou to písničky, které neznám (a to už je co říct!). U prvního filmu tvořily soundtrack songy, které jsem znala a mohla jsem si pozpěvovat (ať už to bylo Come And Get Your Love nebo Hooked On A Feeling ♥), tady to bohužel nešlo. Jde ale o velice solidní a dobře natočené pokračování, které rozhodně nezklame. Každý si zde dokáže něco najít. Za mě to ale ještě na jedničku úplně nestačilo. Sice bylo hezké, že se dvojka zaměřila spíše na rodinu, ale kvůli tomu pak vznikl o trošku slabší děj. I tak se ale jedná o jeden z těch lepších marveláckých filmů.