Duben 2017

Happy Birthday Gal Gadot!

30. dubna 2017 v 12:00 | Merylka
Izraelská herečka Gal Gadot dnes slaví své 32.narozeniny a my jí za náš blog přejeme hodně zdraví, štěstí, lásky a spoustu skvělých filmových rolí! HAPPY BIRTHDAY!


Chris Pratt - "Guardians Of The Galaxy - Vol. 2" Premiere in London | 24.4. 2017

28. dubna 2017 v 15:35 | Katie* |  Chris Pratt - Appearances 2017

Dneska se vám tu hlásím pouze s jedním článkem, víc toho asi přidat nestihnu :D Jak to tak vypadá, propagace "Strážců galaxie 2" už je asi u konce. Film půjde příští týden do kin a většinou někdy v tomhle období ta press tour končí. Poslední premiéra se teda uskutečnila 24.dubna v Londýně. Objevili se zde myslím všichni hlavní herci a režisér James Gunn. Na premiéře samozřejmě nemohl chybět i Chis, který ve Strážcích hraje hlavní roli. Chris měl i tentokrát na sobě velice pěkný a elegantní oblek. Hodně se mi taky líbí, že i na tuhle premiéru byla jeho doprovodem manželka Anna Faris, která opět vypadala fantasticky! Ty její fialové šaty se mi moc líbí a Anně perfektně sedly! Mám tu pro vás 27 fotek v HQ kvalitě z modrého koberce. Nejvíc mě pobavily fotky, které zachycují moment, kdy Anna pleskla Chrise po zadku :D

QYF7B9vb22casgm0sGHIwfTNpZm6VNx41fMOzr1W

Zoe Saldana - "Guardians Of The Galaxy - Vol. 2" Premiere in London | 24.4. 2017

27. dubna 2017 v 16:13 | Katie* |  Zoe Saldana - Appearances 2017

Jak se dalo předpokládat, propagace "Strážců Galaxie 2" se z USA přesunula do Evropy, konkrétně teda do UK. 24.dubna v Londýně proběhla slavnostní premiéra, které se zúčastnila většina hlavních herců a režisér James Gunn. Zoe zde samozřejmě taky nemohla chybět, když hraje jednu z hlavních rolí. Byla jsem teda dost zvědavá, jaké šaty zvolí. U fotek z premiéry v LA jsem vám psala, že mě její volba docela zklamala. Když jsem tyhle fotky viděla poprvé, tak jsem si říkala, že tu Zoe vypadá o dost lépe, ale její šaty mi tehdy nepřišly nějak extrémně úžasné. Teď při druhém pohledu musím říct, že se mi docela líbí. Sice to není úplně 100% láska, ale jsou pěkné, rozhodně mají zajímavý střih. Šaty jsou od značky Ulyana Sergeenko a Zoe je doplnila jednoduchými černými páskovými boty na podpatku značky Gianvito Rossi.

OFtmuKTFWlJ5Dv3aEoI7CTPjneQou0Kk5nOQGaHj

2017 Tribeca Film Festival | 21.4. 2017

27. dubna 2017 v 15:55 | Katie* |  Scarlett Johansson - Appearences 2017

Scarlett se nám objevila na další akci! Ale opět nejde o nic velkého. 21.dubna se v rámci probíhajícího filmového setivalu Tribeca v New Yorku zúčastnila tzv. "Tribeca Talks". V podstatě jde asi o nějaký rozhovor s hercem nebo režisérem v období zmiňovaného festivalu. Scar zde vyzpovídala Jona Favreaua. Jeho jméno vám asi nic moc neřekne, tak vyjmenuju pár filmů - Iron Man, Iron Man 2, Zathura: Vesmírné dobrodržuství, Kovbojové a vetřelci nebo teď nově Kniha džunglí. Tyhle všechny filmy (a další) Jon režíroval. Jon je ale taky herec. Celou jeho filmografii vám tady asi vyjmenovávat nebudu - pro zájemce odkaz tady. Scar se s Jonem zná už docela dlouho. Třeba právě v Iron Manovi 2 (který Jon režíroval, i v něm hrál) se nám poprvé představila jako Black Widow! Taky se objevila v jeho dalším filmu Šéf a v Knize džunglí namluvila postavu Kaa. Jinak vám už o téhle akci nic moc dalšího neřeknu. Na závěr asi jen podotknu, že to Scarlett moc slušelo! Vypadala velice elegantně a hezky.

Jm2zMazdo6yVnm2UVJxFLh1WsTWuyBfXniFmBNkV

Recenze | Rychle a zběsile 8

26. dubna 2017 v 21:14 | Merylka |  Recenze
posterOriginální název: The Fate of the Furious
Český název: Rychle a zběsile 8
Žánr: Akční / Krimi / Thriller
Země: USA / Francie / Kanada / Velká Británie / Samoa
Délka filmu: 136 minut
Budget: $250 millionů (Kolik stála výroba filmu)
Box Office: $910.8 millionů (Kolik film zatím vydělal)

Režie: F. Gary Gray
Scénář: Chris Morgan
Hrají: Vin Diesel, Dwayne Johnson, Jason Statham, Charlize Theron, Kurt Russell, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludacris, Nathalie Emmanuel, Luke Evans, Helen Mirren

Popis:
Dominic Toretto (Vin Diesel) zradil svou rodinu. V jedné z nejúspěšnějších filmových sérií všech dob je sice možné cokoliv, ale tohle je víc než automobilové seskoky padákem, průlety aut mezi mrakodrapy, nebo tažení obřího trezoru ulicemi Ria. Rychle a zběsile 8 rozhodně nepojede na neutrál. Na stranu zla přetáhla Doma legendární kyber-teroristka přezdívaná Cipher (Charlize Theron), která je stejně krásná jako nebezpečná. Není tedy divu, že Toretto naprosto ztratil hlavu a vykašlal se nejen na Letty (Michelle Rodriguez), ale i na všechny staré kámoše. Že s ním má Cipher jiné plány, než jsou romantické večeře při svíčkách, je nabíledni. Kombinace její inteligence a jeho svalů a řidičských schopností z nich mohou udělat neporazitelný tandem. Aby svět zůstal v rovnováze, převezme otěže v osiřelé rodině Hobbs (Dwayne Johnson), který do ní proti své vůli přibere nového člena - Deckarda Shawa (Jason Statham), vysokooktanový záporák ze sedmého dílu, který měl původně shnít ve vězení. Společně s nimi se budeme přesouvat z divokého pobřeží exotické Kuby, přes ucpané ulice New Yorku až na pusté ledovce v Barentsově moři, abychom si užili další zábavnou a nezapomenutelnou jízdu. (CinemArt CZ)

Photoshoot | Men's Fitness - by The Riker Brothers

25. dubna 2017 v 16:03 | Katie* |  Chris Pratt - Photoshoots 2017

V rámci propagace svého nového filmu Chris taky nafotil nový photoshoot. Nejde o jiný časopis než Men's Fitness. Photoshoot nafotili The Riker Brothers a já musím říct, že jde o opravdu moc pěkné, letní a povedené fotky. Bohužel jenom první tři jsou v HQ kvalitě, což je docela škoda. Na youtube se taky objevilo video z focení a samozřejmě nesmím ani zapomenout na odkaz na interview. Chris zde mluví třeba o provádění kaskadérských kousků nebo svém snu.

nKiLvTqvgHOZMCVuGjpcr6vIOY4MQLIKE2CrPWhE

Chris Pratt Honored with Star on the Hollywood Walk of Fame | 21.4. 2017

25. dubna 2017 v 15:52 | Katie* |  Chris Pratt - Appearances 2017

Po menší pauze jsem tu opět s přidáváním aktuálních článků - pokud jde o novinky, tak těch mám stále na přidávání hodně a minimálně tak do srpna (počítám i s dalšími věcmi do budoucna) bude blog (z mé strany) aktivní. Dneska tu pro vás mám opět docela speciální článek. Chris Pratt totiž 21.dubna získal svou vlastní hvězdu na Chodníku slávy v Hollywoodu! Jo, těch hvězd je tam docela hodně, ale i tak je to vždycky velká událost, když k něčemu takovému dojde. Z ceremoniálu se objevilo asi milion fotek, já se snažila vybrat jen ty nejlepší a většina z nich je opravdu rozkošná ♥ Chrise sem samozřejmě přišla podpořit jeho rodina, včetně manželky Anny Faris a jejich syna Jacka (no není rozkošný? ♥), a herci ze Strážcu galaxie 2. Na youtube se objevil i celý záznam z ceremoniálu. Proslov zde měl James Gunn (režisér obou Strážců galaxie), Anna, pak nějaký týpek a nakonec přišla řada na samotného Chrise. Ve videu je obsaženo i focení u jeho hvězdy.

hgkgzPBvsGMzRXncr5j2fvWq1GN50f1pS9y8Y75m

'Colossal' - Los Angeles Premiere | 4.4.2017

22. dubna 2017 v 22:39 | Merylka |  Anne Hathaway - Appearances 2017

Netušila jsem, že film Colossal bude mít až tak velkou propagaci, jelikož se jedná spíše o festivalový film, ale vypadá to, že má úspěch. Měl totiž další premiéru a tentokrát ve slunném Los Angeles. Anne Hathaway dorazila v doprovodu svého manžela Adama a vypadala naprosto rebelsky a sexy. Zbožňuji, když zrovna ona má tmavší kouřové stíny, krásně jí to zvýrazňuje oči. Anne si na sebe oblékla vkusný černý overal značky Vivienne Westwood a určitě se všichni schodneme na tom, že jí to až neuvěřitelně moc slušelo. :)

image host image host image host image host image host

Helen Mirren | Photoshoot 0.2 | 2017

22. dubna 2017 v 22:32 | Merylka |  Helen Mirren - Photoshoots 2017

Druhý photoshoot, který Helen Mirren nafotila v tomto roce byl nafocený při propagaci jejího nového filmu Rychle a zběsile 8, ve kterém si zahrála malinkou ale důležitou roli. Na filmu jsem nedávno byla v kině, takže můžete brzy očekávat recenzi, kterou bych mohla napsat v úterý, nejdéle ve středu. :)

image host image host image host image host

Happy Birthday Amber Heard!

22. dubna 2017 v 12:00 | Merylka |  Amber Heard - News
Americká herečka Amber Heard dnes slaví své 31.narozeniny a my jí za náš blog přejeme hodně zdraví, štěstí, lásky a spoustu skvělých filmových rolí! HAPPY BIRTHDAY!