Březen 2017

"Wonder Woman" Origin Trailer

30. března 2017 v 15:43 | Katie*

Původně jsem chtěla zveřejnit aspoň tři články, ale jedu dneska do školy na druhý pokus mid-term testu, tak se tady nechci zbytečně zdržovat. Jedny z věcí, co jsem nestihla přidat, jsou i trailery k filmům - celkem jsou asi tři, které chci do budoucna zveřejnit (pokud to stihnu :D). Tím čtvrtým, co tu pro vás mám, je druhý zveřejněný trailer k sólovce Wonder Woman, který se tentokrát více zaměřuje na její původ. Wonder Woman tedy hraje Gal Gadot a poprvé se nám v této roli představila v loňském roce ve filmu Batman Vs Superman, kde ovšem byla asi jen 15 nebo 20 minut z celkové délky filmu. Pro potěšení fanoušků se ale už 1.června v českých a slovenských kinech dočkáme právě její sólovky. V novém traileru, který už obsahuje české titulky, se tedy dozvídáme něco víc z její minulosti. Wonder Woman je vlastně amazonská princezna a její jménoje je Diana. Žije spolu s ostatními Amazonkami na opuštěném ostrově, kde všechny ženy procházejí bojovým výcvikem. Na ostrově ovšem havaruje letadlo s pilotem Stevem Trevorem. Steve odvede Dianu do "našeho" světa zrovna v momentě, kdy probíhá první světová válka. A Wonder Woman je samozřejmě ochotná pomoct a zachránit lidstvo nejen před zkázou, ale také před hlavním záporákem filmu - generálem Erichem Ludendorffem.

"Ghost In The Shell" Press Conference + Premiere in Seoul | 17.3. 2017

30. března 2017 v 15:30 | Katie* |  Scarlett Johansson - Appearences 2017

Vážně se moc těším, až se přestanou objevovat všechny ty novinky a já budu moct v klidu dopřidávat to, co jsem nestihla. Ale předpokládám, že takové období nastane až někdy v červenci, spíše v srpnu. Je toho opravdu hodně, tak mi prosím odpusťte, že většinu věcí přidám až zpětně a ne aktuálně. Ale nebudu už zdržovat a vrhneme se na tento článek. Scarlett je momentálně asi na konci propagace svého nového filmu "Ghost In The Shell", který myslím jde do našich kin už dneska! Já jsem teda na tenhle film hooodně zvědavá a pokud budu mít čas, můžete na něj očekávat i recenzi. 17.března se press tour přesunula z Tokya do Soulu, hlavního města Jižní Koreje. Jako první tu pro vás mám fotky z tiskovky. Přiznám se, že tady mě její outfit moc neoslovil. Líbí se mi ta košile - ta vypadá hezky a Scar sluší. Ale zbytek outfitu je za mě takový propadák. U bot se mi moc nelíbí ta barva a ty kalhoty mi svým střihem přijdou, jako by je Scarlett vzala své babičce. O dost lépe vypadala na samotné premiéře, která se konala v obchodním domě Lotte World Tower Mall. Scar je zde vyfocena hlavně, jak se věnuje fanouškům - píše autogramy a pořizuje selfíčka. Na sobě měla velice pěkné a elegantní šaty značky Alaia. Scarlett během propagace v Soulu doprovodili i herečtí kolegové Michael Carmen Pitt a Juliette Binoche a režisér Rupert Sanders.

PRESS CONFERENCE

p72lUBz2KVSozjQyUpsYJHfk4DaUi8arl3H9NKlC

Benedict Cumberbatch a Sophie Hunter přivítali druhého potomka!

29. března 2017 v 20:06 | Katie* |  Benedict Cumberbatch - News

Nebudu vám vůbec nic nalhávat - času je málo a novinek opravdu hodně! Momentálně mě nejvíc zatěžuje škola. Minulý týden jsem šla na první pokus mid-termu, který mi bohužel nevyšel o necelá 2 % (asi si dovedete představit, jak naštvaná jsem byla!). Takže zítra jdu na druhý pokus. Do toho se ještě snažím trochu připravovat na přijímačky, co mě čekají v půlce června. No a pak tu mám ještě svůj hlavní blog o Jennifer Lawrence, která teď sice nemá moc novinek, ale i tak. Tady jsem se svými herci v opravdu nehezkém skluzu, ale zítra se to pokusím aspoň kouskem dohnat a oběhnout vás!

Ale teď už k podstatě dnešního článku! Tuším, že nějak před dvěma nebo třemi dny se na internetu objevila zpráva o tom, že se Benedictovi a jeho manželce Sophie narodilo druhé mimčo! To, že je Sophie těhotná Ben prozradil vloni na podzim během propagace Doctora Strange. Protože si oba docela dost hlídají své soukromí o narození jsme se dozvěděli po skoro měsíci. Podle některých stránek měl 3.března na svět přijít druhý syn Bena a Sophie, který dostal takové zvláštní a lehce umělecké jméno - Hal Auden Cumberbatch. Nevím, kde přišli ke jménu Auden, ale Hal byla přezdívka Jindřicha V. ve hře od Williama Shakespeara. Benedict je velkým fanouškem Shakespeara - na divadelních prknech si třeba nedávno zahrál Hamleta a objevil se i v minisérii "V kruhu koruny", která vychází právě s Shakespearových her. Ben a Sophie jsou už rodiče téměř dvouletého Christophera.

Amanda Seyfried porodila holčičku

25. března 2017 v 21:56 | Merylka |  Amanda Seyfried - News

24.března minulého roku se herečce Anne Hathaway narodil syn Jonathan. Včera se naší milované Amandě Seyfried narodila dcera, jejíž jméno zatím neznáme. Jaká je vůbec pravděpodobnost, že se tohle stane? :D Přesně po roce má další z našich hereček první přírůstek do rodiny a já mám z toho opravdu velkou radost.
Amanda Seyfried a Thomas Sadoski se před půl rokem zasnoubili a teprve před 2 týdny se tajně vzali a včera přivítali na svět svého prvního potomka. Jsem vážně moc zvědavá na jméno a doufám, že se objeví, co nejdříve nebo, že se s námi Amanda na instagramu podělí o fotku své dcerky. Přeji jim hlavně zdraví a vážně velká gratulace! :)

Cate Blanchett and Richard Roxburgh Sardi's caricature unveiling | 14.3.2017

25. března 2017 v 20:50 | Merylka |  Cate Blanchett - Appearances 2017

Australská herečka Cate Blanchett a herec Richard Roxburg společně hrají v nové divadlení hře The Present, která se stala na Broadwayi docela dost velkým hitem. Hru přepsal Catein manžel Andrew Upton. Společně tak získali karikaturu ve slavné Sardiho restauraci v New Yorku, kde zdi zdobí karikatury nejznámějších celebrit. Cate a Richard byli osobně u zveřejnění svých protrétů, které i následně podepsali. Dle mého názoru se Cateina karikatura vážně moc povedla, je si opravdu podobná. :)

image host image host image host image host image host

UN Women for Peace Association March In March Awards Luncheon | 10.3.2017

25. března 2017 v 20:43 | Merylka |  Cate Blanchett - Appearances 2017

Cate Blanchett se zúčastnila když to tak řeknu akce za boj proti práv žen, která byla nazvaná March in March, což v překladu znamená Pochod v březnu. Nevím jestli jste zaregistrovali, že na den MDŽ pokud jste si oblékli něco červeného, tak podporujete právě práva žen, tahle akce se udála dva dny po svátku, ale vypadá to, že to přesně tak vzala. Dorazila společně s manželkou herce Hugh Jackmana Deborrou-Lee Furness. :)

image host image host image host image host image host

"Ghost In The Shell" Photocall + World Premiere in Tokyo | 16.3. 2017

24. března 2017 v 16:04 | Katie* |  Scarlett Johansson - Appearences 2017

Spolu s novinkami u Jessicy se pokusím souběžně přidávat i ty u Scarlett, protože se bohužel stalo, že tyhle dvě propagují své nové filmy zároveň! Tak uvidím, jak mi to půjde. Scar tedy začala propagace jejího nového sci-fi filmu "Ghost In The Shell" 16.března v Tokyu, kde proběhli photocall a rovnou i celosvětová premiéra. "Ghost In The Shell" je založený na slavné (nejspíš) japonské manze, takže není divu, že propagace začala právě tam. Jako první mám tedy pár kvalitních fotek z photocallu. Tady na sobě Scar měla komplet značky Haney, který na mě působí spíše jako pyžamo. Nějaká velká hrůza to není, ale ani nic extra. Každopádně se mi líbí ty rozparky na bocích obou nohavic a zamilovala jsem se do těch bot ♥
O něčem jiném už je pak samotná celosvětová premiéra. Té se kromě Scarlett zúčastnili i její herečtí kolegové Takeshi Kitano, Michael Carmen Pitt, Juliette Binoche nebo samotný režisér Rupert Sanders. Tady na sobě Scar měla něco, o čem jsem si původně myslela, že jsou to šaty a nakonec z toho vylezl takový zajímavý modrý komplet značky Balmain. Mně teda tenhle outfit přijde docela originální a stylový. Taky se mi moc líbí líčení a účes!

PHOTOCALL

2qy5mLKtOq3xxf4xuAGezXaHUaAhLOV3Pu2N5uuF

Today Show | 20.3. 2017

24. března 2017 v 15:28 | Katie* |  Jessica Chastain - Appearances 2017

Jak už jsem psala v předchozím článku, Jess se teď momentálně pilně věnuje propagaci svého nového filmu "The Zookeeper's Wife", který u nás vstoupí do kin pod názvem "Úkryt v zoo" 30.března (stejné datum platí i pro Slovensko). Připomínám, že film je natočený podle skutečního příběhu manželů Zabinských, kteří během 2.světové války pomáhali ukrýt nežádoucí lidi před nacisty v jejich zoo ve Varšavě. Většina filmu pak byla natočena u nás v ČR, hlavně v okolí Prahy. Jess se také stihla objevit i v pár talkshows. Tou první je ranní show Today, kde se objevila jako host 20.března. Jessica na sobě měla velice pěkné smaragdové šaty značky Carl Kapp, které jí opravdu moc slušely. Jen škoda, že ty fotky nejsou úplně nejlepší - trochu vypadají jako by byly focené přes okno. Celé interview, která má necelých 5 minut, se objevilo i na youtube. Baví se tu hlavně o "The Zookeeper's Wife", zmíní se, že Jess je i výkonnou producentkou filmu a že o tomhle příběhu (asi jako většina z nás) nikdy neslyšela. Přijde řeč i na to, že se Jess setkala s dcerou Antoniny Zabinské Teresou a jak jí to pomohlo v zobrazení Antoniny na plátně. Je to opravdu pěkný rozhovor, tak pokud máte zrovna čas, určitě na něj mrkněte ;).

Jinak se teda musím také zmínit o tom, že dneska Jessica slaví své 40.narozeniny! No poznali byste na ní, že už jí je 40? Mně pořád přijde, že vypadá maximálně tak na 35 let - to budou dobré geny :D Jessice tedy taky přeju všechno nejlepší, hlavně hodně úspěchů v kariérním i osobním životě!
A nesmím vám zapomenout říct i tuhle skvělou novinku. 21.dubna bude Jessica časopisem Variety oceněna cenou Power of Women za svou spolupráci s organizací Planned Parenthood a za obhajobu dostupné zdravotní péče pro ženy, muže a mládež. 18.dubna pak vyjde speciální číslo Variety, kde se na obálkách objeví některé z nominovaných dam.

dhWPkrEENyVkFj2r3E4AZ9Oe8x5eg7jZZX2GCt0a

"The Zookeeper's Wife" Special Screening in New York | 19.3. 2017

24. března 2017 v 15:01 | Katie* |  Jessica Chastain - Appearances 2017

Dneska mám opět trochu toho volného času a protože se mi nic do školy dělat nechce (tipický stav studenta :D), tak jsem si říkala, že budu pokračovat v přidávání článků. A zůstaneme u Jessicy, které se teď v posledních dnech docela rozjela propagace jejího nového filmu "The Zookeeper's Wife" v USA. Už 19.března se zúčastnila speciálního promítání v New Yorku, po kterém následovala menší beseda. Kromě ní tam byly i režisérka Niki Caro a scénáristka Angela Workman - zajímavé na tomhle filmu je, že za kamerou pracovaly zejména ženy, což se moc často nestává. Určitě jste slyšeli o tom, že i herečky dostávají mnohokrát zaplaceno méně než herci nebo třeba dochází k přepsání scénářů, kdy hlavní ženská postava se změní na mužskou. Takže by se dalo říct, že "The Zookeeper's Wife" je takový menší unikát. Fotek z promítání se objevilo docela dost. Jess na sobě měla šaty značky Prada, které mě osobně tentokrát moc nezaujaly. Špatné nejsou, ale nic extra to taky není. Šaty pak doplnila zajímavými lodičkami Christian Louboutin.

JPC1UHP2hqwE2DkWVEMeKPJLRmYAn1QHxvFey6xz

Happy Birthday Jessica Chastain!

24. března 2017 v 12:00 | Merylka |  Jessica Chastain - News
Americká herečka Jessica Chastain dnes slaví své neuvěřitelné 40.narozeniny a my jí za náš blog přejeme hodně zdraví, štěstí, lásky a spoustu skvělých filmových rolí! HAPPY BIRTHDAY!