Únor 2017

The BAFTAS Nominees Party | 11.2. 2017

28. února 2017 v 15:46 | Katie* |  Amy Adams - Appearances 2017

Tak v neděli se konečně uskutečnilo předávání Oscarů! Já o Oscarech místo Merylky napíšu nějaký větší článek snad zítra (pokud to stihnu) - víte, že ona vždycky vypisuje nominace a potom výherce. Jak jsem psala, Merylce teď nefunguje blog.cz + začátkem března odjíždí do Londýna, takže za ni na nějakou dobu zaskočím. Bohužel než se dostanu k Oscarům, bude to chvilku trvat, protože jsme s pár věcmi docela pozadu. Proto se rovnou pustím do dnešního článku! V sobotu 11.února se Amy objevila na večírku oslavujícím všechny, co získali nominaci na letošním předávání cen BAFTA. Amy samozřejmě získala nominaci za svůj herecký výkon ve filmu "Arrival". Amy na sobě měla moc pěkné a elegantní bilé krajkové šaty. Podle mého názoru to Amy opět moc slušelo, ačkoliv mně by vůbec nevadilo, kdyby šaty byly trochu kratší, třeba jen po kolena. Kromě fotek z červeného koberce tu opět mám i fotky ze samotné akce.

Xq5I0bGte0C67mI8nLMiupethIMyHCZchXzpek0D

Amy Adams - 69th Annual Directors Guild Of America Awards | 4.2. 2017

26. února 2017 v 16:04 | Katie* |  Amy Adams - Appearances 2017

Ano, opět se vám tu s novinkou ozývám já Katie*. Včera večer mi totiž Merylka psala, jestli se mi jde přihlásit na blog a psát komentáře na ostatní blogy. Jí to jaksi blbne - nevím, proč jí to nejde a mně jo. Asi chybu v Matrixu, že jo? :D No doufám, že se jí to brzy nějak srovná, aby mohla psát články. Kvůli tomu mě poprosila, jestli bych mohla dopřidávat fotky z akcí u jejich hereček. Já jsem si řekla, že začnu u mé milované Amy Adams. U ní je totiž Merylka trochu ve zkluzu a určitě můžeme počítat s její účastí na dnešním předávání Oscarů, byť nezískala žádnou nominaci za svůj herecký výkon ve filmu "Arrival" - tohle doteď nechápu, ale co se dá dělat. Oscaři nejsou vždycky spravedliví!

4.února se Amy objevila na předávání Directors Guild Of America, které se konalo v hotelu Beverly Hilton, aby zde podpořila režiséra svého nejnovějšího filmu Denise Villeneuvea. Konkrétně mu sem tedy přišla předat ocenění za jeho režisérský um! Během této akce se samotný Denis rozpovídal o tom, že je mu líto, že Amy nezískala nominaci, protože byla hlavním tahounem filmu. Na druhou stranu uvedl, že si váží všech získaných nominací pro "Arrival". Na otázku, zda byla zklamaná i Amy, odpověděl Denis takto: "Ano, ano, ano, ale tu zprávu přijala s důstojností. Je to ta nejvelkorysejší a nejskromnější herečka co znám a byla šťastná za úspěch filmu."
Amy se na předávání objevila v krásných a jemný šatech značky Ulyana Sergeenko. Taky vám přišlo, že vypadala jako princezna? Já jsem tedy s výběrem šatů moc spokojená. Na nohou pak měla zlaté boty Jimmy Choo, do kterých jsem se hned zamilovala ♥ Jen nevím, jak bych to zvládla na tom podpatku :D

bQhlQrNyiNlMnrSf1wTVpocaxhxei2D5c15pvWVk

Cadillac Oscar Week Celebration | 23.2. 2017

25. února 2017 v 11:59 | Katie* |  Zoe Saldana - Appearances 2017

Ukládat tyhle fotky mi opět dělalo velkou radost, protože je na ně prostě krása pohledět! 23.února se Zoe objevila na akci, kterou pořádala společnost Cadillac v rámci oslav blížícího se předávání Oscarů - to proběhne už zítra a moderování se ujme úžasný Jimmy Kimmel! Zda se Zoe objeví na Oscarech to zatím nevím. Oficiálně oznámená nebyla, ale je možné, že si Akademie některá jména nechala jako překvapení. No vždycky se může objevit na nějaké after párty. Ale to jsem odbočila. Akce proběhla v Chateau Marmont v Los Angeles a kromě Zoe se zde objevili třeba Naomi Watts, Patricia Arquette, Christoph Waltz nebo Mamie Gummer. Zoe na sobě tentokrát měla velice pěkné a elegantní šaty Jonathan Simkhai, které mají opravdu zajímavě udělané rukávy. Mně se teda zalíbily na první pohled a přišlo mi, že byly dělané přímo pro Zoe! Tohle je prostě její styl. Také jsem nadšená z účesu a hlavně líčení.

ARa5zjUpOnO7oaI1T99ILMrQpgYm8IfwdwVhYQog

Scarlett bude hostitelkou Saturday Night Live

25. února 2017 v 11:41 | Katie* |  Scarlett Johansson - News
Všem přeju hezké dopoledne! Omlouvám se, že to tu zase pár dní stálo, ale bohužel jsem byla zaneprázdněná se školou + se mi ve čtvrtek naskytla nabídka na brigádu, kterou možná přijmu + nebyly žádné novinky, což se změnilo v posledních pár dnech. Začnu asi zprávou, která se týká Scarlett. Tenhle týden totiž bylo oznámeno, že po dvou letech se Scar opět vrátí k moderování zábavného pořadu Saturday Night Live (který já teda naprosto zbožňuju ♥)! Scarlett se v SNL objeví v rámci propagace svého nového filmu "Ghost In The Shell" a bude to pro ni už po páté, co se ujme role hostitelky. Naposledy se zde objevila tedy v květnu 2015 díky propagaci "Avengers: Age of Ultron" (fotky z epizody / promo fotky). Do kalendářů si poznačte datum 11.března, v tento sobotní večer totiž bude odvysílána epizoda v USA. Hudebním hostem pak bude zpěvačka Lorde.

Zoe Saldana přivítala nového člena rodiny!

20. února 2017 v 15:58 | Katie* |  Zoe Saldana - New

Dneska už přicházím s tou druhou, zajímavější novinkou, co se objevila kolem Zoe. Ta totiž v sobotu na svém Instagramu uveřejnila novou fotku, jejímž prostřednictvím také veřejnosti oznámila, že do rodiny Perego-Saldana přibyl další člen. "Marco a já vám s radostí oznamujeme, že se nám narodil třetí chlapeček, který dostal jméno Zen. Cítíme se velmi požehnáni, že do naší rodiny můžeme přivítat další přírůstek." Zoe a Marco už jsou rodiči dvojčat Cye a Bowieho, kteří se jim narodili v roce 2014. Já jsem si o téhle novince psala s Merylkou (ona mě o tom vlastně informovala jako první!) a došly jsme k závěru, že si buď Zena adoptovali nebo ho odnosila náhradní matka, protože Zoe v předchozích měsících těhotná nebyla. Sama za sebe se přiznám, že mě tahle zpráva dost překvapila, protože nedávno si Zoe v The Late Late Show Jamese Cordena stěžovala, jak je těžké mít dvojčata. Nicméně Zoe a Marcovi moc gratulujeme :)

8AA3343s

Los Angeles Confidential Celebrates Winter Issue With Cover Star Zoe Saldana | 16.2. 2017

19. února 2017 v 16:05 | Katie* |  Zoe Saldana - Appearances 2017

I u Zoe se teď objevily dvě novinky - tu zajímavější si ale nechám až na zítra, protože ji dneska už nestihnu přidat. Zoe se 16.února objevila na akci, která byla uspořádala ku příležitosti oslavy zimního vydání časopisu Los Angeles Confidential, jehož obálku zdobí právě Zoe. Bohužel pro tento časopis nenafotila nový photoshoot, ale byl použit ten z loňského roku pro španělskou verzi časopisu People. Zoe to na akci moc slušelo, byla oblečena velice elegantně. Na sobě měla šaty značky Fendi doplněné černými páskovými boty od Jimmy Choo. Líbí se mi taky, že měla Zoe jen takový jednoduchý účes a v líčení vsadila na výraznou rtěnku.

rM363jbVJaK9gQICRLxBYVUJemEFWDddApCFX0Ef

Photoshoot | Playboy - by Jake Chessum

19. února 2017 v 11:48 | Katie* |  Scarlett Johansson - Photoshoots 2017

Scarlett i nadále pokračuje v tom, že mi dělá radost! Objevuje se na různých akcích (připomínám, že se objeví jako presenter na letošních Oscarech, které se budou konat přesně za týden!) a nafotila i nové photoshooty! Ten poslední je pro časopis Playboy - jo, taky jsem z toho byla trochu překvapená. Fotografem je Jake Chessum a já si myslím, že jde o super photoshoot. Je takový jednodušší, ale to podle mě vůbec nevadí. Prozatím se objevilo 7 fotek v HQ kvalitě. Mně se nejvíc líbí asi ta poslední. Je focená ze super úhlu a navíc si můžete všimnout, že zde má Scar řetízek se jmeném své dcery "Rose". Kromě fotek se objevil také celý rozhovor, který je výjimečně dělaný ve stylu otázka/odpověď. Mluví zde třeba o svém dětství, mateřství, svém novém filmu "Ghost In The Shell", hudbě nebo o vztazích. A nesmí také chybět povedené video z focení, ve kterém také Scarlett mluví o pár zajímavých tématech.

Cn7suzWoon3PXHwgSXCWMSHyjz7K2qn9DYcCIwf4

Helen Mirren - 69th Annual Directors Guild Of America Awards | 4.2.2017

18. února 2017 v 15:55 | Merylka |  Helen Mirren - Appearances 2017

Helen se také zúčastnila slavnostního předávání cen pro režiséry. Vzhledem k tomu, že její manžel je oscarový režisér Taylor Hackford, tak na téhle akci Helen nemohla chybět, navíc přišli oba dva. Helen se totiž na předávání objevila jako presenter, když předávala cenu za Outstanding Directorial Achievement in Dramatic Series (Nejlepšá režii dramatického seriálu), cenu si odnesl režisér Miguel Sapochnik za epizodu “The Battle of the Bastards” za seriál Game Of Thrones. :)

image host image host image host image host image host

'The Comedian' Cinema Society Screening | 31.1.2017

18. února 2017 v 15:49 | Merylka |  Helen Mirren - Appearances 2017

Helen Mirren se zúčastnila slavnostního promítání filmu The Comedian, který vypráví příběh o muži, který se v mládí živil stand-up komedií a chce se opět vrátit do práce, potká mladou ženu, mezi nimi se vytvoří románek a ona ho plně podporuje v tom, co chce opět dělat. Film režíroval Helenin manžel oscarový režisér Taylor Hackford a v samotném filmu si zahráli opravdové komediální špičky například Robert De Niro, Danny DeVito nebo Harvey Keitel. :)

image host image host image host image host image host

Warby Parker x Amanda de Cadenet Collaboration Dinner | 31.1.2017

18. února 2017 v 15:41 | Merylka |  Amber Heard - Appearances 2017

Herečka Amber Heard se zúčastnila slavnostní večeře, kterou pořádala módní fotografka, spisovatelka, režisérka a podnikatelka Amanda de Cadenet na oslavu začínající spolupráce s módní značkou Warby Parker, která navrhuje sluneční brýle. Amanda také založila takzvaný #girlgaze projekt, ve kterém velkou roli hraje i naše Amber Heard, jedná se o multimediální komunitu, která poskytuje ženám vyprávět své příběhy za kamerou i před ní. :)

image host image host image host image host image host