Leden 2017

Emily Blunt - 23rd Annual Screen Actors Guild Awards | 29.1. 2017

30. ledna 2017 v 16:20 | Katie*

To se tak jednou po dlouhé době objeví nové fotky s Emily Blunt a já jsem s ukládáním fotek k nezastavení! Ale hezky popořadě. Pro ty z vás, co to nevěděli - včera se uskutečnilo už 23.předávání cen Screen Actors Guild Awards (zkráceně SAG Awards), které také patří k jedněm z těch významnějších ceremoniálů v awards season. Nemohla tu samozřejmě chybět i kupa celebrit. Za náš blog se zde ale objevily jen Amy Adams a Emily Blunt - obě nominované ve stejné kategorii. Na fotky s Amy si budete muset počkat, ty má totiž na starost Merylka, ale já tu pro vás fotky s Emily mám už teď. Emily na předávání dorazila v doprovodu svého manžela Johna Krasinskiho. Oba se teď momentálně nacházejí v Londýně, kde již brzy začne natáčení pokračování slavné pohádky Mary Poppins - mimochodem právě tuhle postavu si Emily zahraje! Emily zde získala nominaci za svůj skvělý herecký výkon ve filmu The Girl On The Train. Cenu jí ovšem (zaslouženě!) vyfoukla Emma Stone, která byla nominovaná za La La Land. Pokud vás zajímá, čí šaty na sobě Em měla, jde o značku Roberto Cavalli. Já se teda přiznám, že jsem z jejich šatů moc na větvi nebyla (ony celkově mě letos přítomné dámy se svými róbami neoslnily), ale špatné nejsou a podle mě Emily slušely. Hodně se mi teda líbí to jejich zpracování na zádech. Emily na červeném koberci rozdávala úsměvy, pózovala spolu s Johnem a co mi přijde nejlepší - dělala si selfíčka s přítomnými fanoušky! V celém článku také najdete hned několik fotek ze samotné show. Emily tu má fotky s docela dost herci - např. Meryl Streep, Emmou Stone, Amy Adams nebo Jamesem Marsdenem.

XUnnhtWGEK54kVRloP2KvGAIP7mRPJh42KT6NtLi

The Ghostlight Project | 19.1.2017

28. ledna 2017 v 23:08 | Merylka |  Cate Blanchett - Appearances 2017

Tyhle fotky se stali pro mě zatím ty nejoblíbenějším v tomhle roce s Cate Blanchett a vsadím se, že vy si ty fotky zamilujete taky. Cate se totiž 19.ledna zúčastnila speciálního celosvětového projektu The Ghostlight, jednalo se o projekt, ve kterém si lidé po celém světě stoupli před divadla a nějakým způsobem vytvořili světlo (baterky, svíčky, lampiony, zapalovače,...), aby se namísto temných časů objevilo světlo, které by vytvořilo ochranu a soucit pro každého bez ohladu na rasu, náboženství, zemi původu nebo sexuální orientace. Myslím si, že se jednalo o něco mimořádného a co mi udělalo ještě větší radost bylo to, že Cate s sebou vzala svojí malou dcerku Edith, kterou společně se svým manželem Andrewem adoptovali v roce 2015 a já si říkám jestli to není ta nejkrásnější a nejroztomilejší holčička na světě?! :)

image host image host image host image host image host

People's Choice Awards | 18.1.2017

28. ledna 2017 v 23:00 | Merylka |  Johnny Depp - Appearances 2017

Johnny Depp se zúčastnil předávání People's Choice Awards, což jsou ceny, které nevybírá žádná komise, akademie nebo porota ale lidi jako jsme my po celém světě, tedy fanoušci. Johnny vyhrál cenu v kategorii Nejoblíbenější filmová ikona, kde byl nominovaný společně s herci jako Denzel Washington, Samuel L. Jackson, Tom Cruise a Tom Hanks. Johnny byl velmi dojatý a ve svém proslovu poděkoval fanouškům za podporu a důvěru, která mu v posledních měsících (během rozvodu s Amber Heard) pomohla. :)

image host image host image host image host image host

"An Uncanny Likeness" Exhibition Reception | 25.1. 2017

28. ledna 2017 v 16:14 | Katie* |  Scarlett Johansson - Appearences 2017

Před dvěma dny jsem psala o tom, že se má Scarlett rozvádět se svým manželem Romainem Dauriacem. Teď to ale vypadá, že se jednalo o pouhé fámy. Faktem je, že ani jeden z nich rozchod oficiálně nepotvrdil. Hned den poté (25.ledna), co se tyhle zprávy objevily na internetu, se Scarlett zúčastnila výstavy "An Uncanny Likeness" v New Yorku, jejíž spolu-organizátorem je právě její manžel. Navíc ji na fotkách můžete vidět s úsměvem i po boku Romaina. Na druhou stranu ale na prsteníčku levé ruky nemá snubní prsten. Z toho všeho mi vyplývá jediné - budeme si muset počkat, jak se to vyvine a co se nakonec ukáže být pravda.

gc4FRyBVzqMwZLhMjvcYj5YRZeD8a3QITLp9D7GD

Hollywood Walk Of Fame Star Ceremony | 11.1.2017

27. ledna 2017 v 17:59 | Merylka |  Amy Adams - Appearances 2017

Amy Adams se konečně dočkala své hvězdy na Hollywoodském chodníku slávy. Ceremoniál proběhl 11.ledna a Amy na odhalení její hvězdy doprovodil její manžel Darren Le Gallo, jejich jediná dcerka Aviana a také Amyina maminka Kathryn Adams. Musím říct, že jsem za tuhle akci byla nesmírně ráda, protože Amy je jedna z těch, kteří si hvězdu opravdu zaslouží, projev na její počest měl její herecký kolega z filmu Arrival (Příchozí) herec Jeremy Renner a režisér Denis Villeneuve. Oblékla si jednoduché černé šaty od Giorgio Armani, ale co se mi na ní líbí nejvíce jsou rozhodně ty kouzelné sandálky od Christiana Louboutina. Také si nemůžu odpustit poznámky, že Aviana je celá tatínek a Amy moc podobná není. :D

image host image host image host image host image host

Marie Claire's Image Maker Awards | 10.1.2017

27. ledna 2017 v 16:50 | Merylka |  Jennifer Aniston - Appearances 2017

Jennifer Aniston se letos také zúčastnila své první akce a to 2.ročníku předávání cen časopisu Marie Claire. Ocenění Image Maker Awards pomáhá proslavit neznámé umělce, kteří stojí za výrobou magazínů a pomáhájí při tvorbě rubrik o kráse a módě. Jennifer se tam objevila, aby předala cenu svému dlouholetému příteli Chrisu McMillanovi, který je jejím osobním kadeřníkem už několik let. :)

image host image host image host image host image host

73rd Venice Film Festival - "The Magnificent Seven" Premiere | 10.9. 2016

27. ledna 2017 v 11:44 | Katie* |  Chris Pratt - Appearances 2016

Jen dva dny po propagaci "Sedmi statečných" v Torontě se Chris přesunul do Benátek, kde vloni proběhl už 73.ročník filmového festivalu. Chris se zde objevil na photocallu a nesměl chybět ani na slavnostní premiéře. Spolu s ním se na červeném koberci objevil také Denzel Washington a režisér Antoine Fuqua. Na některých fotkách je vidět i krásný kůň, se kterým se herci velice ochotně nechali fotit.

O8ASmEivVmM5ARGKlYnz3PMERcHYSLAp2TeB4nwR


2016 Toronto International Film Festival - "The Magnificent Seven" Premiere | 8.9. 2016

27. ledna 2017 v 11:24 | Katie* |  Chris Pratt - Appearances 2016

I Chris se zúčastnil loňského ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Torontu (zkráceně TIFF). Hlavním důvodem byla propagace a pak premiéra jeho nového filmu "Sedm Statečných", jež se konala 8.září. Nejedná se ani o remake nebo reboot stejnojmenné kovbojky z roku 1960. Podle mého taťky, který viděl oba filmy, spolu nemají nic společného. Až na název a že je tam 7 kovbojů. Já jsem film viděla někdy v době, kdy vyšel a fakt se mi líbil. Nemusíte se bát toho, že jde o kovbojku. On je to spíše takový akční film zasazený na divokém západě. Kromě Chrise si tu zahráli třeba i Ethan Hawke nebo Denzel Washington, se kterým má Chris pár společných fotek.

A1ldjhozEiBtMGlIxvofdD7PX5Io6AlHqDYHLuWf

Comic Con 2016 - "Guardians Of The Galaxy 2" | 23.7. 2016

27. ledna 2017 v 11:10 | Katie* |  Chris Pratt - Appearances 2016

Tyhle fotky vám možná budou povědomé. Přidávala jsem je už na konci července. Tenkrát to bylo ale kvůli Zoe Saldana. Dneska tyhle fotky dopřidávám u Chrise. Tak jen tak stručně. 23.července, v rámci probíhajícího Comic Conu, se konal krátký panel k novému filmu od Marvelu "Strážci galaxie 2". Chris zde hraje hlavní roli Star Lorda, takže zde nemohl chybět, ale spolu s ním se objevili i další herci (můžete vidět v úvodním obrázku ↑) a režisér James Gunn.

V1pc8xmw8uGJOSyth5wD7bLZEYrUbQemjJckb2m2