Říjen 2016

The Graham Norton Show | 28.10. 2016

30. října 2016 v 15:57 | Katie* |  Benedict Cumberbatch - Appearances 2016

Tak novinky teď v mém případě pomalu ubývají (vlastně ještě musím přidat nové fotky se Zoe Saldana, ale to až někdy jindy), což mi vyhovuje, protože musím teď věnovat čas hlavně škole. Benovi už asi propagace Doctora Strangea končí - už jen 5.11. by měl moderovat epizodu Saturday Night Live a pak by mělo být v jeho případě zase novinkové ticho. Ale to neplatí pro dnešek. Dneska tu pro vás totiž mám fotky z Benovy již páté návštěvy populární britské talkshow Grahama Nortona. Spolu s ním se tam objevil ještě jeho kamarád (a můj miláček ♥ :D) Eddie Redmayne, který přišel propagovat Fantastická zvířata (ještě někdo se na tenhle film tak moc těší?!) a americký herec Bryan Cranston, ten si přišel propagovat svou novou knihu - z té knihy tam vykládal asi tři historky a byl to teda mazec! Já pro vás mám opět odkaz na celý záznam. Tuhle epizodu vám všem opravdu moc doporučuju, protože jsem se u ní hrozně moc nasmála :D Kromě Bryanových historek tu Eddie udělal jeden kouzelnický trik a dokonce ještě všichni tři dělali takový ten vzkaz, co se dříve natáčel na kazety v seznamkách (tady u té části jsem málem brečela smíchy!).

MOfS6Hp3BVEsVPEaWfwUfAuxEe861IGNA4TIjP43

60th BFI London Film Festival - 'Nocturnal Animals' - Premiere | 14.10.2016

28. října 2016 v 21:56 | Merylka |  Amy Adams - Appearances 2016

Vzpomínáte si na ty staré Disneyovky, když se nějaká postava zamilovala, jak jim z očí vyskočila srdce a začali slintat? Tak takhle nějak jsem vypadala když jsem spatřila Amy na těhle fotkách! Ty šaty, jak byla nalíčená a učesaná! Pro mě top outfit a myslím si, že nikdy za celý tenhle rok nevypadala lépe než zrovna na premiéře svého nového filmu Nocturnal Animals na filmovém festivalu v Londýně! Ná-dher-ná! Může se vám zdát, že trochu přeháním, ale prostě u mě naprosto zabodovala! :D Akorát mě mrzí, že se zrovna z téhle premiéry objevilo tak málo fotek, chtěla bych jich víc! Na premiéře se objevili skoro všichni herci z filmu, kromě hlavního herce Jake Gyllenhalla a Michaela Shannona. Režisér filmu Tom Ford tam samozřejmě nemohl chybět. Film, který je pod českým názvem vedený jako Noční zvířata má u nás premiéru už 24.listopadu! :)

image host image host image host image host image host

Kate Winslet

28. října 2016 v 16:21 | Katie*
Kate Elizabeth Winslet se narodila 5.října 1975 ve města Reading, UK. Má dvě sestry, Beth a Annu, a jednoho bratra, Josse. Kate se začala věnovat hraní už jako malá holčička - v sedmi letech se objevila v reklamě na cereálie. Od 11 let začala navštěvovat Redroofs Theatre School, kde studovala hraní. Během dospívání se objevila v 20 různých představení včetně muzikálu Annie nebo Knize džunglí.
V roce 1994 na sebe upoutala pozornost filmem Nebeská stvoření, který režíroval Peter Jackson (trilogie Pán Prstenů a trilogie Hobbit). Po tomto úspěchu se v roce 1995 objevila ve filmu Rozum a cit, kde si zahrála po boku Emmy Thompson, Hugh Granta a Alana Rickmana. Za svůj herecký výkon dokonce získala svou první nominaci na Oscara v kategorii vedlejší herečka a získala svou první sošku na předávání cen BAFTA. Pak přišel rok 1997 a s ním role Rose DeWitt v komerčním i ceněném trháku Titanic. Kate získala svou další nominaci na Oscara a během natáčení se zkamarádila se svým herecký kolegou Leonardem DiCapriem (přátelé jsou dodnes a v roce 2008 spolu natočili druhý společný film Nouzový východ).
Kate má na svém kontě hned 7 nominací na Oscara. Za svou dosavadní kariéru se objevila hned v několika úspěšných filmech: Iris, Věčný svit neposkvrněné mysli, Hledání Země - Nezemě, Prázdniny, Jako malé děti a svůj hlas propůjčila i animované postavičce jménem Rita ve filmu Spláchnutej.
V roce 2008 vyšel kritiky chválený film Předčítač, ve kterém Kate hraje roli Němky, která se zaplete s 15-letým chlapcem. O několik let později se opět setkávají během soudu, kde se chlapec, nyní už dospělý muž, dozvídá, že jeho bývalá milenka byla dozorkyní v koncentračním táboře a nyní má být za své činy potrestána. Kate za svůj bravurní herecký výkon získala cenu BAFTA, Zlatý glob a svého prvního Oscara!
V roce 2011 si zahrála v televizní mini sérii Mildred Pierceová, která jí vynesla další Zlatý glob a první cenu Emmy. Mezi její novější filmy patří např. Steve Jobs, Švadlena, Divergence a Rezistence (v těchto filmech si zahrála postavu Jeanine).
Kate byla 3x vdaná. Jejím prvním mužem (1997 - 2003) byl Jim Threapleton, spolu mají 17-letou dceru Miu Honey Threapleton. V letech 2003 - 2010 byla vdaná za režiséra Sama Mendese. Mají spolu 13-letého syna Joe Alfie Winslet Mendese. Od roku 2012 je Kate vdaná za Neda Rocknrolla a mají spolu 3-letého syna Beara Winsleta.

"Doctor Strange" - Press Conference + Premiere in Berlin | 26.10. 2016

28. října 2016 v 15:45 | Katie* |  Benedict Cumberbatch - Appearances 2016

26.října (tedy ve středu) se uskutečnila slavnostní premiéra filmu Doctor Strange i v Berlíně (předcházela jí ještě tiskovka, ze které tu pro vás mám taky fotky). Bohužel z berlínské premiéry se moc fotek neobjevilo. Každopádně mi teda přijde, že Ben tentokrát zvolil docela zajímavý oblek. Přijde mi jako by zrovna vylezl z nějaké pohádky, ani nevím proč :D Zajímavý outfit měla i Tilda - i když ten bych spíše zvolila na těch premiérách v Asii. Nicméně měla teda zabijácké boty, to musíte uznat i vy! Na závěr tu mám dobrou zprávu pro milovníky seriálu Sherlock: 4. (a možná i poslední) řada bude mít premiéru už 1.1. 2017! :)

mtRY6DG1gUMXrIUuNjlS2e42L77HgS6OBXhawWb4

"Doctor Strange" London Premiere | 24.10. 2016

28. října 2016 v 15:32 | Katie* |  Benedict Cumberbatch - Appearances 2016

Je na čase opět se vrátit k Benedictovi. Ten se teď plně věnuje propagaci svého nového filmu Doctor Strange, který je také jeho marvelovský debutem. Ben už se objevil na premiérách v Hong Kongu, Šanghaji a Los Angeles. 24.října Doctora Strangea přivedl do UK, kde se konala slavnostní premiéra v Londýně. Na tu kromě Bena dorazili také Rachel McAdams, Tilda Swinton, Benedict Wong, Mads Mikkelson a nemohl chybět ani režisér. Bena na tuhle premiéru opět doprovodila manželka Sophie, se kterou teď čekají druhého potomka :) Musím teda říct, že tentokrát se mi Sophiiny šaty vůbec nelíbí. Přijde mi to jako takový fialovo-růžový přehoz. Naopak se mi ale moc líbily šaty Rachel ♥ Elie Saab prostě nezklame!

GmfG2xUx52XSENxKlGa9pU5FeGmiAFkACzMeAP8t

Scarlett Johansson Opens New Store Yummy Pop in Paris | 22.10. 2016

27. října 2016 v 17:02 | Katie* |  Scarlett Johansson - Appearances 2016

Další článek bude věnovaný Scarlett, která se po cca týdnu objevila na další akci. A bude to docela zajímavé! Scar se společně se svým manželem Romainem Dauriacem objevila na slavnostním otevření jejich vlastní prodejny s popcornem, která dostala super názvem "Yummy Pop". Prodejnu najdete ve čtvrti Le Marais v Paříži a můžete si vybrat z 6 různých příchutí (jsou jak slané tak skladké). A proč se Scarlett rozhodla prodávat právě popcorn? Na to odpověděla jednomu z přítomných novinářů: "Už spoustu let bylo mým snem i snem mé rodiny přinést naši oblíbenou americkou pochoutku do našeho oblíbeného evropského města! Jsem nadšená, že můžu lidem představit Yummy Pop, který představuje směs práce s láskou a labužnického nadšení. Mým cílem je, aby se Yummy Pop stal pařížskou svačinářskou základnou a symbolem přátelství mezi mými dvěma nejmilovanějšími městy - Paříží a New Yorkem." Scar vlastně pochází z New Yorku a její manžel Romain je Francouz. Takže celá rodinka pendluje mezi Paříží a New Yorkem :D
Mám tu pro vás 29 kvalitních fotek, na kterých můžete Scarlett vidět pozovat s popcornem nebo dokonce vidět, jak ho i prodává! Scar se po celou dobu usmívala, je vidět, že tenhle obchůdek otevřela se skutečným nadšením, a ochotně se fotila i s přítomnými fanoušky.

2u3B3gAk8kErPazVN6wdAKAYQdT2A83gudPM7Hbh

2016 TWO x TWO For AIDS and Art Event | 22.10. 2016

27. října 2016 v 15:47 | Katie* |  Zoe Saldana - Appearances 2016

Řeknu vám, chvíli tady nejsem a už jsem zase v menším novinkovém skluzu. Proč se celebrity, co tu máme na blogu, rozhodly, že se všech akcí zúčastní koncem roku? Tipický blogger - když nejsou novinky, není spokojený, když je hodně novinek, tak taky není spokojený. Co se dá dělat. Aspoň máme o novinky v následujících dnech postaráno.
Dneska jsem si pro vás přichystala dva články. Ten první se týká Zoe Saldana, která se po delší době opět objevila na nějaké akci. Šlo o benefiční akci TWO x TWO For AIDS and Art Event, kde se sbírali peníze na léčbu onemocnění AIDS (zatím získali 60 milionů dolarů!). Zoe si pro tuhle přiležitost oblékla naprosto nádherné šaty Elie Saab, do kterých jsem se okamžitě zamilovala ♥ Taky se mi líbí, že v líčení vsadila na výraznou rtěnku. Zoe se zde objevila po boku svého manžela Marca. Přestože se jedná o opravdu pěkné fotky, tak jich tu pro vás bohužel mám jen 10 :(

ngY7dKemrS62aiYdcdNrGewO0LIFTzf8zPExaYCb

The Graham Norton Show | 14.10.2016

26. října 2016 v 23:31 | Merylka |  Amy Adams - Appearances 2016

Vzhledem k tomu, že se Amy Adams společně s hercem Jeremym Rennerem objevili na filmovém festivalu v Londýně, aby propagovali svůj nový film Arrival, ve kterém si oba zahráli, tak se objevili i v oblíbené britské show Grahama Nortona. Vážně, pokud toho člověka nebo tu show neznáte, tak opravdu doporočuji, nikdy si nenechám ujít jediný díl a vždycky se u toho nasměji. Společně s Amy a Jeremym byl hostem také herec a komik Chris O'Dowd a zpěvák skupiny One Direction Niall Horan. Na epizodu ze show se můžete podívat tady, Amy tam například mluví o své dceři, která nijak zvlášť nebere v potaz to, že má slavnou maminku a nebo tam také mluví o svém dalším filmu Nocturnal Animals. :)

image host image host image host image host image host

60th BFI London Film Festival - 'Arrival' - Photocall | 11.10.2016

26. října 2016 v 23:25 | Merylka |  Amy Adams - Appearances 2016

Musím říct, že Amy mě letos opravdu šíleně vyčerpává a sama se divím, jak to dělá, že ona není vyčerpaná ze všech těch festivalů a premiér, kterých se zúčastnila. Momentálně mám v novinkách opět trochu skluz a to jak na tomhle blogu, tak i na to druhém, i když bych si vždycky myslela, že to bude kvůli vysoké škole, tak je to nakonec kvůli práci, ve které si vyskytuji od rána do noci už 5 dní vkuse a určitě pak chápete, že nemám náladu na přidávání článků, ale dnes jsem si na to chvilku našla. Už v dřívějším článku jsem vás informovala o tom, že se Amy Adams zúčastnila filmového festivalu v Londýně, kam přijela propagovat své dva nové filmy - Arrival a Nocturnal Animals, oba filmy mají u nás premiéru již tenhle listopad. Mám tu pro vás fotky z oficiálního focení k filmu Arrival, kam dorazila společně s hercem Jeremym Rennerem. :)

image host image host image host image host image host

Hillary Clinton‘s Broadway Fundraiser “Stronger Together” | 17.10. 2016

23. října 2016 v 12:31 | Katie*

Všechny novinky se mi nějakým záhadným způsobem podařilo dopřidávat, tak snad budu mít na chvíli od blogu pokoj (i když o tom teda pochybuju). Je tu však jedna věc, kterou jsem nepřidala hned, když se objevila a nechala jsem si ji až na dnešek. A tou je tento článek, který se zase pro změnu týká Emily. Em už skončila propagace Dívky ve vlaku, tak jsem moc nečekala, že by se hned tak někde objevila. Proto pro mě bylo velkým překvapením, když se 17.října zúčastnila benefiční akce "Stronger Together", která je součástí kampaně Hillary Clintonové a uskutečnila se na Broadwayi. Hillary přišly podpořit i další celebrity jako Anne Hathaway, Sienna Miller nebo Sarah Jessica Parker. Já tu pro vás mám bohužel jen pět fotek, které nejsou nijak moc kvalitní. Každopádně Emily to opět moc sušelo. Na sobě měla naprosto parádní tričko s nápisem: "Women's Rights Are Human's Rights" ("ženská práva jsou lidská práva"). Fakt, že se neobjevilo moc fotek, nám ovšem vykompenzuje tohle 1:20 dlouhé video z vystoupení Emily. Em přišla zazpívat písničku No One Is Alone z muzikálu Into The Woods - tuhle písničku zpívala i na konci samotného filmu. Já teda vůbec nechápu, proč Em nerada zpívá před lidmi, když má tak nádherný hlas ♥ Já osobně jsem měla při koukání na tohle video husinu! "V posledních 10 dnech jsme slyšeli kupu neslušných řečí. Nesmíme zapomenout, že naše děti poslouchají."

UmAeFRk1UyALFJLrDnjfUIGgIaXTpn99DEbmy4ue