Září 2016

'The Hollywood Reporter' Magazine

29. září 2016 v 15:48 | Katie*

Dneska ráno jsem zavítala na Instagram a vybafla na mě tahle úžasná novinka! Emily Blunt nafotila nový photoshoot! Emily se v rámci propagace svého nového filmu Dívka ve vlaku (v českých a slovenských kinech už od 6.10.!) objevila na obálce nejnovějšího vydání časopisu The Hollywood Reporter. Spolu s ní zdobí obálku také autorka knižní předlohy Paula Hawkins. Já teda musím říct, že jsem z tohoto photoshootu fakt nadšená! Hrozně se mi líbí - je jen škoda, že se objevily 4 fotky, ale to už tak u THR bývá :D Kromě fotek se na oficiálním youtube kanále časopisu objevilo také krátké video, jež obsahuje komentář Emily, Pauly a pár záběrů z focení. Obě samozřejmě poskytly i rozhovor, který si můžete přečíst tady. Níže si můžete přečíst asi ty nejzajímavější citace :)

O ženách v Hollywoodu: Ženy jsou vedeny k tomu, aby vypadaly tak, co muž považuje za ženský ideál. Musíte být krásná. Musíte být "sympatická", což je moje nejméně oblíbené zatracené slovo. Rachel není "sympatická". Co to slovo vůbec znamená? Že musíte být zábavná, krásná, nesesypat se pod tíhou emocí a vždy tu být pro chlapa? A on může v klidu být za totálního blba?

O její postavě v Dívce ve vlaku: Ukázalo se, že tahle role byla fyzicky náročnější, než jsem očekávala. Rachel se několikrát popere a je zbita dalšími postavami. Justin to uhádl, protože jsme velice dobří přátelé. Natáčeli jsme poslední scénu a mně se moc nechtěly dělat některé kaskadérské kousky. Vzal si mě stranou a zeptal se: "Co to s tebou je? Jsi těhotná?" A já prostě řekla: "Ano."

O přesudcích vučí ženám: Žena je ožrala a kurva, zatímco muž je pařič a hráč. Byla jsem v přítomnosti opilých žen i opilých mužů a u chlapů je to stejně tak nechutné jako u žen. Šílím z toho. Nemyslím si, že by ženy měly být, oproti mužům, považovány za méně sexuální. Možná se nechce usadit a to je v pořádku. Možná nechce mít děti a to je v pořádku. Je prostě šťastná tak, jak je. Ženy jsou neustále souzeny.

Paula o tom, že Emily hraje Rachel: Lidé říkají: "Je moc hezká na to, aby hrála Rachel". Ale na tom nezáleží. Na Rachel je nejdůležitější její sebepohrdání, co sama k sobě cítí a Emily se tohle podařilo ukázat. Všechno to poškození je viditelné.

G96laXdbtIhJ4HtzHI3aGEmQibsmtuAo

'Bridget Jones's Baby' Premiere - New York | 12.9.2016

28. září 2016 v 23:10 | Merylka

Zatímco Amy Adams byla propagovat své dva filmy v Torontu, tak herec Colin Firth z festivalu odletěl přímo do New Yorku na premiéru svého nového filmu Bridget Jones's Baby (Dítě Bridget Jonesové), ve kterém si opět zahrál postavu Marka Darcyho. Vypadal jako vždy velmi elegantně, moc se mi líbí, jak to doplnil těmi brýlemi. Mimochodem film vám opravdu doporučuji, byla jsem z něj nadšená a většina diváků u nás v kině si ho chválí také. :)

image host image host image host image host image host

Toronto International Film Festival - 'Arrival' Press Conference & Premiere | 12.9.2016

28. září 2016 v 23:06 | Merylka |  Amy Adams - Appearances 2016

Poslední akce, kterých se Amy Adams na filmovém festivalu v Torontu zúčastnila byla tisková konference a večerní premiéra jejího nového sci-fi filmu Arrival, ve kterém hraje hlavní roli vědkyně, která příjde na to, jak se dorozumět s mimozemšťany a tím zjistit, co na Zemi dělají. Ve filmu si s ní zahrál herec Jeremy Renner a na fotkách je vidět, že se z nich při natáčení stali opravdu velcí přátelé a že si krásně rozumí. Navíc se mezi kritiky říká, že snímek Arrival je velkým kandidátem na nominace na Oscara, tak jsem na film docela zvědavá. Premiéru má u nás film už 10.listopadu 2016. :)

image host image host image host image host image host

Toronto International Film Festival - 'Nocturnal Animals' Variety Studio & Premiere | 11.9.2016

26. září 2016 v 22:13 | Merylka |  Amy Adams - Appearances 2016

Další rozhovor, který ten den proběhl byl k filmu Nocturnal Animals, kde se Amy Adams objevila po boku herců Michaela Shannona a Aarona Taylor-Johnsona, který si s ní ve filmu zahráli. Dokonce se Amy po prvním rozhovoru převlékla do jiných šatů, čímž mě docela překvapila. Hned ten večer se konala i premiéra filmu Nocturnal Animals a Amy si oblékla nádherné bílé šaty, které nepochází od nikoho jiného než od módního návrháře Toma Forda, který je sám i režiserem filmu. Opravdu moc se mi líbí jak má vlasy hozené na jednu stranu a má je vlnité, krásně pak vyniká ta stříbrná náušnice. :)

image host image host image host image host image host

TIFF Variety Studio - 'Arrival' | 11.9.2016

26. září 2016 v 22:02 | Merylka |  Amy Adams - Appearances 2016

Využiji toho, že mě z práce pustili dříve a přidám pár restů, které mi chybí. Jak jsem již dříve psala, tak se herečka Amy Adams zúčastnila dalšího filmového festivalu, tentokrát v Torontu v Kanadě, kde opět propagovala své dva nové filmy Arrival a Nocturnal Animals. Nejdříve proběhli rozhovory k filmům pro festival a jako prvním byl na řadě Arrival, kde se objevila naše Amy Adams společně s hercem Jeremym Rennerem, který s ní ve filmu hraje. Jejich společně fotky jsou úplně úžasné, je vidět, že se při natáčení spolu hodně sblížili a doslova si to užívají. :)

image host image host image host image host image host

Scarlett Johansson představuje svou novou kapelu

26. září 2016 v 19:45 | Katie* |  Scarlett Johansson - News

Tuhle novinku už chci pár dní zveřejnit, protože já osobně jsem z ní teda naprosto nadšená! Ale než se k ní dostanu, tak začnu asi fakty. Všichni víme, že Scarlett je herečka, ale možná už někteří z vás neví, že Scar i zpívá! Nazpívala nějaké písničky k soundtrackům k různým filmům a na svém kontě má tři studiová alba (poslední vyšlo v roce 2009)! Zpěv je pro ni spíše takový koníček než povinnost - hlavní je pro ni hraní. Proto mě docela překvapilo, když jsem zjistila, že se ke zpívání opět vrátila a vystupuje s kapelou Sugar For Sugar, která je tvořená jen ženami. Sugar For Sugar se objevily na novém benefičním albu The Time Is Now, který 7.října vydá společnost amfAR, jež se zabývá výzkumem v boji proti AIDS. Holky ze Sugar For Sugar přezpívaly docela známou písničku Bizarre Love Triangle od skupiny New Order (původní verzi si můžete pustit tady). Určitě si ji pusťte. Já jsem se do ní okamžitě zamilovala a poslouchala jsem ji asi milionkrát! :D

Tady se můžete podívat na seznam všech interpretů - je tam vždycky název písně, kdo ji původně zpívá a kdo ji přezpíval ;)

AOL's BUILD Series London - "The Girl On The Train" | 21.9. 2016

25. září 2016 v 15:53 | Katie*

Nevím, jestli vám něco řeknou slova AOL Build? Pokud ne, tak AOL Build jsou rozhovory, z nichž se většinou na youtube objeví tak 30 minutový záznam. Rozhovory vede reportér, ale na konci dostanou možnost se ptát i lidé z publika. AOL Build se natáčí hlavně v New Yorku, ale v tomhle případě se toto interview natočilo v Londýně - zatím teda čekám, jestli se video objeví, protože já bych ho třeba ráda viděla :D Na tuhle mini akci, která se konala den po premiéře, se dostavili herci (pochopitelně) Emily Blunt, Luka Evans, Haley Bennett a režisér Tate Taylor, aby nám něco prozradili o svém novém filmu Dívka ve vlaku, u rozhovoru byla přítomna i autorka knižní předlohy Paula Hawkins. Interview vedla Edith Bowman. Jméno vám asi nic moc neřekne, ale pokud jste někdy sledovali přímý přenos premiéry nějakého filmu založeném na knižní předloze (např. Hunger Games nebo Twilight) v Londýně, tak Edith to tam většinou vede. A nechyběla ani na premiéře tohoto filmu. Dokonce se někdy objeví i na tiskovkách v Londýně jako taková ta moderátorka. Tolik asi k informacím. Teď už k Emily. Já teda s potěšením můžu říct, že oproti šatům ze slavnostní premiéry, mě tady tímto svým outfitem naprosto nadchla! Hrozně moc se mi líbí ta kombinace černé průsvitné blůzy (Burberry) a té parádní sukně (Sachin & Babi Noir) ♥ K outfitu si vzala i velice pěkné botičky Christian Louboutin, které mají klasický vražedný podpatek! Kromě oficiálních fotek z rozhovoru tu pro vás mám i pár paparazzi fotek, na kterých jde lépe vidět celý look Emily :)

OKmAyrcduhAHXJyAx1cbJVKCLTX1gDLLEx9G5Xlz

"The Girl On the Train" London Premiere | 20.9. 2016

24. září 2016 v 15:53 | Katie*

Krásné odpoledne všem! Jaký jste měli tento týden? Mě v pondělí čekal první den školy. Momentálně chodím na vysokou a studuju obor anglická filologie. Přiznám se, že zatím mě moc nezaujaly dva předměty, ale jinak se mi tam líbí. Dokonce se bavím i s pár lidma - hlavně s jednou holčinou ze Slovenska :) No, chtěla jsem vám hlavně říct, že mi asi chvíli potrvá než se zažiju do toho školního režimu a toho času zase tolik taky nebude, ačkoliv ve čtvrtek mám celý den volno, tak uvidíme ;) Dneska se k novinkovému dnu přidám i já s tímto článkem. V úterý 20.září proběhla v Londýně slavnostní celosvětová premiéra filmu "Dívka ve vlaku", který je natočený podle stejnojmenné knihy. Přiznám se bez mučení, že jsem vůbec netušila, že tento týden už má začít propagace! Zjistila jsem to až díky Instagramu :D Takže v následujících dnech můžete očekávat novinky hlavně kolem Emily. Em si na premiéru svého nového filmu, ve kterém hraje hlavní postavu Rachel Watson, oblékla šaty Alexander McQueen. Já se teda přiznám, že mně se zase až tolik nelíbí. Střih mají dobrý, ale ten vzor... přijde mi to takové přeplácané. Naopak líčení a hlavně účes se mi zalíbily na první pohled! Na londýnskou premiéru dorazili i další herci - Luke Evans, se kterým má Emily několik společných fotek (a taky jde vidět, že se během natáčení zkamarádili ;)), Haley Bennett, Rebecca Ferguson a dokonce dorazila i samotná autorka knižní předlohy, Paula Hawkins.

UBrEmYiV7OVsWyGd3niIfogKlkF2jskwfffMQ22s

Toronto International Film Festival - 'Loving' Premiere | 11.9.2016

23. září 2016 v 22:09 | Merylka

Musím tedy říct, že mě nešetří ani Colin Firth, co se novinek týká. Ten se momentálně věnuje propagaci nového filmu Dítě Bridget Jonesové, ve kterém opět ztvárnil roli Marka Darcyho. Na festivalu v Torontu se ale objevil kvůli jinému snímku a to kvůli filmu Loving. Příběh vypráví o Mildred Jeterové, ženy afroamerického původu a bílého muže Richarda Lovinga, kteří jsou v roce 1958 zatčeni a posláni do vězení ve Virginii, protože jejich manželství porušuje rasové zákony. Věnuje se to docela silnému tématu a Colin Firth se na premiéře objevil, jelikož je hlavním producentem filmu. :)

image host image host image host image host image host

Toronto International Film Festival - InStyle HFPA Party | 10.9.2016

23. září 2016 v 22:04 | Merylka |  Amy Adams - Appearances 2016

Anne Hathaway nebyla jediná, která se zúčastnila akce jménem "Evening of Indulgence", dorazila tam i naše Amy Adams, která mě vážně vůbec nešetří a bombarudje mě novinkami z každé strany :D Ale co, před měsícem jsem si stěžovala, že nic není a najednou si stěžuji, že toho mám hodně, asi vážně nevím, co chci :D Amy do Toronta přijela kvůli propagaci dvou nových filmů, ve kterých hraje hlavní role. Jelikož akci letos sponzorovala módní značka Max Mara, které je Amy už pár let tváří, tak si na sebe nevzala nic jiného než šaty právě z dílny Max Mara a vypadala opravdu nádherně :)

image host image host image host image host image host