Červenec 2016

Comic Con 2016 - "Sherlock" | 24.7. 2016

27. července 2016 v 15:34 | Katie* |  Benedict Cumberbatch - Appearances 2016

Dneska tu pro vás mám poslední novinku z letošního Comic Conu a zároveň doufám, že se tu mezi vámi najdou fanoušci britského seriálu Sherlock, ve kterém hlavní roli asi nejslavnějšího detektiva všech dob hraje právě Benedict. Kromě Bena se na panelu k Sherlockovi objevili také herci Mark Gatiss, jež hraje Sherlockova bratra Mycrofta, a Amanda Abbington, která hraje Watsonovu manželku Mary. A zbylými členy jsou producentka Sue Vertue a scénárista Steven Moffat. Pokud se tedy o seriál zajímáte, určitě koukněte i na záznam z panelu, který má něco málo přes 30 minut. V celém článku pak najdete ještě přeložený teaser trailer ke čtvrté řadě, která se začne vysílat začátkem roku 2017.

l7jNWFt36110i8KkLn1VJxUG0LDct9wR1wIEZqES

Comic Con 2016 - "Doctor Strange" | 23.7. 2016

26. července 2016 v 15:54 | Katie* |  Benedict Cumberbatch - Appearances 2016

Jak se dalo předpokládat i Benedict se objevil na letošním Comic Conu, aby zde přišel podpořit svůj nový film a také seriál Sherlock. 23.července se objevil na panelu k připravovanému filmu Doctor Strange, jež je natočený na motiv komixů od Marvelu. Pokud se o filmu chcete dozvědět něco víc, tak navštivte ČSFD. Ben samozřejmě bude hrát hlavní postavu - Stephena Strange. Film přišli podořit i další herci jako např. Rachel McAdams, která by ve filmu měla hrát Strangeovu přítelkyni, Tilda Swinton - doktorova učitelka, Chiwetel Ejiofor si zahraje Strangeova přítele a role hlavního záporáka připadla Madsi Mikkelsenovi. A ten brejlatý pán s bílým tričkem a modrou košilí je pak samotný režisér Scott Derrickson. A znovu, ti z vás, co mají zájem se podívat na 10-minutový záznam z panelu k filmu Doctor Strange (premiéra v ČR a na Slovensku 3.listopadu 2016!), zamiřte sem. Já tu pro vás mám fotky a v celém článku také nový trailer, který by zveřejněn speciálně v rámci Comic Conu, s mým českým překladem.

Z1LFryr39GXo8cQgTvB2N7YlNoD1vay7ZNV5mZKT

Comic Con 2016 - "Guardians Of The Galaxy 2" | 23.7. 2016

25. července 2016 v 15:49 | Katie* |  Zoe Saldana - Appearances 2016

Tohle je poslední novinka u Zoe, která mi zůstala na přidání a asi se můžete připravit na trochu delší článek, protože půjde o Comic Con! 23.července zde totiž měl svůj panel i úspěšný film od Marvelu Guardians Of The Galaxy 2 (nebo chcete-li česky Strážci galaxie 2). Já osobně Strážce naprosto miluju a od Marvelu je to můj úplně nejoblíbenější film ♥ Zoe v něm pochopitelně hraje jednu z hlavních rolí - zelenou badass hrdinku Gamoru. Na Comic Con dorazili i další herci z filmu např. Chris Pratt, Kurt Russell, Dave Bautista, Karen Gillan nebo Michael Rooker, který na panel přišel oblečený jako jeho postava ze zmiňovaného filmu Yondu. Kromě fotek z panelu, tu pro vás mám i fotky z okamžiku, kdy se na podiu sešli tuším všichni herci z marvelovských filmů (a že je jich požehnaně!), co na Comic Conu byli přítomni, aby udělali další epickou selfie! A dokonce tu pro vás mám k dipozici i dvě fotky, kde jsou pohromadě všechny přítomné ženy od Marvelu (ukázka je v obrázku výše) - kromě Zoe tu můžete vidět např. Tildu Swinton (Doctor Strange), Lupitu Nyong'o (Black Panther), Rachel McAdams (Doctor Strange) nebo Brie Larson, která tenhle víkend byla potvrzena jako tvář Captain Marvel (z čehož jsem já měla teda obrovskou radost)! Jinak pro ty z vás, co mají zájem, tu mám i odkaz na téměř 18-minutový záznam z panelu ke Strážcům.

YnE89h3GVzeUVrBd7DapvLXvPehQEY3sbeVpaP2h

"Star Trek: Beyond" San Diego Premiere | 20.7. 2016

24. července 2016 v 15:31 | Katie* |  Zoe Saldana - Appearances 2016

Pokračujeme v přidávání novinek. Řeknu vám, tyhle fotky byla opět velká radost ukládat, protože jsou naprosto nádherné ♥ Ve středu 20.července se v rámci nadcházejícího Comic Conu (teď už se momentálně chýlí ke svému konci) konala v San Diegu slavnostní premiéra Zoeina nového filmu Star Trek: Do neznáma, kde si opět zopakovala roli poručíka Uhury. Na akci dorazili všichni herci i režisér předchozích dvou dílů J.J. Abrams a režisér trojky Justin Lin. Zoe pak na premiéru doprovodil její manžel Marco. Jinak já teda musím říct, že Zoe vypadala naprosto nádherně! Na sobě měla parádní šaty, které jsou vzadu docela dost zajímavé - skoro to vypadá jako by Zoe ty šaty nedopla :D A celkově mi přijde, že ty fotky jsou takové pozitivní - konec konců Zoe rozdávala úsměvy na všechny strany :)

BgdXrDUK6kEnEQiG4rYsgRCeA8Nhf7wW9zdZNK4B

The Late Show With Stephen Colbert | 18.7. 2016

23. července 2016 v 15:57 | Katie* |  Zoe Saldana - Appearances 2016

A pokračujeme v přidávání novinek se Zoe Saldana, která se ještě stále věnuje propagaci svého nového filmu Star Trek: Do neznáma. 18.července měla docela dost perný den, protože se musela objevit hned v několika talkshow. Tou poslední byla The Late Show se Stephenem Colbertem - Stephen patří mezi ty méně známé moderátory amerických talkshow, tak si nejsem úplně jistá, jestli ho budete znát, ale taky je velice vtipný a hlavně je to geek :D Takže přesně můj typ člověka. Zase se bohužel neobjevily žádné oficiální fotky ze show, takže tu pro vás mám aspoň pár fotek ze Zoeina příchodu. Musím říct, že jí to opět hrozně moc slušelo! Hlavně se mi líbí, že měla tu rudou rtěnku! Z interview se pak objevila dvě videa. V tom prvním se baví o Star Treku a sci-fi filmech. Ve druhém se krátce baví o politice a Zoeiných dvojčatech. Pak se začnou bavit už o samotném filmu. Stephen vyjádřil soustrast nad smrtí herce Antona Yelchina, který ve všech třech dílech nových Star Treků hrál Checkova.

IZGhTP5E0QRGVE0TEak78KGgdhfCRHeXR1yBLXTt

Comic Con 2016 - "Scream Queens" | 22.7. 2016

23. července 2016 v 15:40 | Katie*

Merylka nám opět odjela pryč - tentokrát na dovolenou na hory s rodiči a bude pryč do konce měsíce - takže to tu budu mít zase na starost já. Comic Con nakonec nezačne příští týden, jak jsem se mylně domnívala, ale začal už ve středu nebo ve čtvrtek. Takže těch novinek je docela dost. Nebudu tedy zdržovat a rovnou se do toho pustíme. Jako první tu pro vás mám nové fotky s Abigail Breslin, která se 22.července objevila na panelu pro seriál Scream Queens (je tu ještě někdo, kdo se neskutečně těší na druhou řadu?!), který se na Comic Coně objevil už vloni, ale tentokrát měl svůj samostatný panel. Myslím si, že to Abigail moc slušelo. Líbí se mi ty její vzorované šaty a že přes ně měla tu džínovou bundičku. Jediné, co bych asi vytkla jsou ty síťované silonky.

9Pj8oWa5wsjfzYp3NKLvxztppZYcMxDuhNQtBIYP

Anne Hathaway reaguje na úmrtí režiséra Garryho Marshalla

21. července 2016 v 15:55 | Katie* |  Anne Hathaway - News

Tahle zpráva mě včera vážně hrozně naštvala a rozesmutnila - rok 2016 je asi nejhorším rokem za poslední dobu. Včera, 19.července, totiž ve věku 81 let odešel do filmového nebe režisér Garry Marshall. Na svém kontě má takové komediální klasiky jako jsou Přes palubu, Nevěsta na útěku, Pretty Woman, z novějších jsou to pak třeba Šťastný Nový Rok nebo letošní Svátek Matek. Ale myslím, že většina z nás ho bude znát jako režiséra obou dílů Deník Princezny, kde si hlavní roli ženovské princezny zahrála právě Anne Hathaway - spolu ještě natočili film Na sv. Valentýna. A smutné je, že v plánu bylo třetí pokračování, na které asi už nikdy nedojde. Anne se prostřednictvím svých sociálních sítí rozhodla vzdát úctu svému příteli, kterého znala už víc jak 15 let.

"Včera večer jsem nemohla spát. Měsíc jasně svítil a mé srdce bylo plné smutnu z Garryho odchodu. Šla jsem ven a seděla jsem v krásném svitu měsíce překvapená, že vidím vlastní stín. Pomyslela jsem si 'Garry odešel v krásnou noc'. Dneska ráno mi přišla zpráva od Heather Matarrazzo, ve které stálo: 'Samozřejmě, že Garry odešel za úplňku'. To, že odešel v době, kdy měla být úplná tma a místo toho tu máme kouzelné světlo, nemůže být náhoda. Je to on.
Garry byl dobrák. Byl štědrý a neskutečně laskavý. Byl pozorný, milý a tak vtipný, že byste se počůrali smíchy. Potkala jsem ho v době, kdy jsem byla dítě, co si myslelo, že je dospělák. Jednal se mnou s úctou, trpělivostí, respektem a vždycky s láskou. Jsem šťastná, že jsem s ním natočila tři filmy. Jsem šťastná, že požehnal mého syna, když byl ještě v mém břiše (nemysleli jsme si, že ho uvidíme naposledy).
Než jsme natočili Deník Princezny, řekl mi 'Nikdy nevíš, jestli z filmu bude hit nebo ne. Jediné, co můžeš udělat je, že si během natáčení utvoříš hezké vzpomínky. Tak si nějaké pojďmě udělat'. Tato rada změnila můj život víc než samotný film. Garry miloval moje drsné výstupy a odpustil mi ještě než jsem se stačila omluvit. Nezajímaly ho předsudky ani hádky. Chtěl si jen užít legraci, zasmát se a odvést dobrý kus práce. Byl tak chytrý a mazaný, ale přesto žil naplno. Tak točil své filmy.
Dneska už se nesetkáte s lidmi, kteří by byli takto odvážní. Když byl přímo přede mnou, nedokázala jsem to vidět, ale teď už můžu. Garry byl hrdina. Ne hrdina typu "vtrhnu do hořícího domu a zachráním křečka", ale na každou situaci nahlížel ze světlejší stránky a ke každému, koho potkal, se choval vřele a láskyplně.
Jak jednodušše. Jak výjimečně.
Garry: na kluka z Bronxu se slabými plícemi sis vedle dobře.
Jsem šťastná, že jsem tě mohla poznat. Nikdy ti nebudu moci dostatečně poděkovat. Budu se snažit ze všech sil být jako ty. Mám tě ráda.
Šťastnou cestu, příteli."

Good Morning America | 18.7. 2016

19. července 2016 v 16:00 | Katie* |  Zoe Saldana - Appearances 2016

Jak už jsem tedy psala - Zoe se teď pilně věnuje propagaci svého nového filmu Star Trek: Do neznáma, kde si již potřetí zopakovala svou roli Uhury. 18.července se objevila v ranním pořadu Good Morning America. Bohužel se neobjevily žádné oficiální fotky, tak tu pro vás mám aspoň fotky z jejího příchodu. Zoe rozdávala úsměvy na všechny strany a dokonce i čekajícím fanouškům zamávala. Na sobě měla moc pěkné šaty. Já se teda přiznám, že se mi úplně nelíbí, jak je řešená ta sukně, ale naprosto jsem se zamilovala do té barvy ♥ Na youtube kanále GMA se taky objevil samotný rozhovor, který má 4 minuty. Nejprve se baví o natáčení. Zoe říká, že nechtěla dělat všechny své kaskadérské kousky, protože svá dvojčata porodila půl roku před začátkem natáčení a ještě nebyla úplně ve formě. Na to pak navazuje tím, že krátce o svých dvojčátkách mluví :) Poté se baví i o tom, že Zoe hraje vlastně ve třech obrovských blockbusterech - Star Trek, Strážci Galaxie a Avatar. Úplně na konci položila Zoe otázku jedna malá holčička, která byla převlečená právě jako Uhura: "Kdy z tebe bude kapitánka lodi Enterprise?" Zoe na to odpověděla, že ve filmu dojde k rozdělení posádky a tak každý na sebe tak trochu musí vzít roli kapitána, včetně Uhury.

VCEpxv9GTK6aTGbk6JUtwKnaAlTHD07QecULnTZk

Zoe Saldana Visits SiriusXM Studios | 18.7. 2016

19. července 2016 v 15:41 | Katie* |  Zoe Saldana - Appearances 2016

Zoe Saldana je teď v jednom kole, protože se pilně věnuje propagaci svého nového filmu Star Trek: Do neznáma, protože propagace tohoto filmu už je v plném proudu a snad se brzy dočkáme slavnostní premiéry v USA, na které se objeví i Zoe (chyběla totiž na celosvětové premiéře v Sydney). Zoe si již v třetím pokračování Star Treku znovu zopakovala svou roli Uhury. 18.července se objevila v rádiu SiriusXM. Musím říct, že jí to moc slušelo. Měla skvělý, ale jednoduchý outfit - moc se mi líbí ta košile ♥ A líbí se mi, že měla lehce zvlněné a rozpuštěné vlasy :)

FE7vrnapH3bbNHPUAGKv8ERCSN8fDZKQe5e6CcoR

2016 Wimbledon Lawn Tennis Championships | 10.7. 2016

19. července 2016 v 15:30 | Katie* |  Benedict Cumberbatch - Appearances 2016

Dnešní den budeme věnovat novinkám a začneme u Benedicta, protože kolem něj se těch novinek naskytlo trochu víc. Začala bych asi tím, že zrovna dneska 19.července Benedict slaví své 40.narozeniny! Tak mu přeju hodně štěstí, zdraví, ať mu to v manželství klape, ať ho malý Christopher po nocích moc nebudí a taky plno kariérních úspěchů! A v návaznosti na kariérní úspěchy - minulý týden byly vyhlášeny nominace na ceny Emmy a Benedict získal nominaci v kategorii "Nejlepší herec v mini sérii nebo filmu" za letošní novoroční speciál Sherlock: Přízračná nevěsta. Ben má na svém kontě zatím jen jednu cenu Emmy, kterou získal za Sherlocka v roce 2014. Předávání cen se uskuteční v neděli 18.září, tak uvidíme, jestli se mu podaří vyhrát nebo ne. Poslední zpráva je sice nepotvrzená, ale myslím si, že je tu tak 90% šance, že to klapne. Příští týden nás čeká Comic Con a kromě Sherlocka bude mít svůj panel i nový marvelovský film Doctor Strange, ve kterém Ben hraje hlavní roli. Proto si myslím, že je docela velká šance, že se na letošním Comic Conu objeví - aspoň budeme mít nějaké novinky ;) A teď už tedy k fotkám. Ben se spolu se svou manželkou Sophie 10.července v rámci Wimbledonu objevil na finálovém zápase mužských hráčů - vítězem se nakonec stál britský tenista Andy Murray. Ben a Sophie seděli vedle herce Bradleyho Coopera a jeho přítelkyně Iriny Shayk - jak můžete vidět na fotkách všichni se před zahájením zápasu seznámili ;) No musím říct, že tyhle fotky jsou fakt parádní! Ty jejich výrazy jsou naprosto k nezaplacení :D

JWXLNn5FIVZTZ8MQ5XuUrNSPnuKFxNmLCQoqbhpO