Květen 2016

'Alice Through The Looking Glass' LA Premiere | 23.5.2016

29. května 2016 v 22:35 | Merylka |  Anne Hathaway - Appearances 2016

Los Angelské premiéry pokačování Alenky v Říši divů se zúčastnila i herečka Anne Hathaway, která ve filmu opět ztvárnila postavu Bílé královny Mirany. Oblékla si podle mě opravdu krásné šaty, trochu jednodušší styl na premiéru filmu, ale líbí se mi na tom ty různě barevné růže, ale nejvíce mě zaujali ty ramínka, vypadají jakoby šlo o skutečné rostliny. Navíc Anne vypadala prostě dokonale! :) Jinak novou Alenku jsem už viděla v kině a pokud musím být upřímná, tak se to dle mého názoru jedničce ani za nic nevyrovná, takže jsem byla trošku zklamaná příběhem, jelikož se mi zdál hodně nedomyšlený, ale pokud budete mít čas, tak na to určitě zajděte, je to skvělá oddychová pohádka :)

image host image host image host image host image host

'Alice Through the Looking Glass' Premiere in California | 23.5.2016

29. května 2016 v 22:28 | Merylka |  Johnny Depp - Appearances 2016

Johnny se v pondělí 23.května zúčastnil filmové premiéry jeho nového snímku Alice Through the Looking Glass (česky Alenka v Říši divů: Za zrcadlem), ve kterém si opět zahrál postavu Kloboučníka a opět jí zahrál skvěle. Jedná se o pokračování úspěšné Alenky v Říši divů, kterou režíroval Tim Burton, tentokrát se Tim zhostil pouze produkce a režii přenechal Jamesovi Bobinovi, který se toho nezhostil špatně, ale na první díl to rozhodně nemá. Johnny by oblečený velmi stylově, jediné, co bych mu vytkla jsou ty vlasy, vážně se mi nelíbí, jak je má nastojáka :D

image host image host image host image host image host

Jimmy Kimmel Live | 13.1. 2015

29. května 2016 v 11:07 | Katie* |  Jessica Chastain - Appearences 2015

13.ledna se Jessica zastavila na návštěvě u Jimmyho Kimmela, aby zde přišla propagovat svůj film A Most Violent Year. Na sobě měla opět úžasné fialové šaty Elie Saab :) Jinak si můžete povšimnout, že tu máme i docela zajímavé fotky, na kterých jsou Jess a Jimmy oblečení jako by zrovna přišli z 80.let :D Spolu totiž natočili jeden zábavný skeč, o kterém se vám zmíním za chvíli. Jako obvykle tu pro vás mám samozřejmě videa, která shrnují celý rozhovor. V prvním videu se nejprve baví o tom, kdy si Jessica uvědomila, že chce být herečkou. Vykládá tam o tom, jak ji babička vzala do divadla a Jess si pak založila vlastní divadelní společnost, kde hráli její kamarádi. A aby si vidělali nějaké peníze, tak chodili uklízet do domácností. V dalším videu se baví o předávání Zlatých globů. A tady už máme ten samotný skeč. Jde vlastně o scénu z takového toho tréninkového videa z 80.let, co si dřív lidé kupovali na videokazetě a mohli si cvičit doma.

aWGaefUEhOaLK2UMtkpPxEb38DUL0DgoCX4uyFFB

72nd Annual Golden Globe Awards | 11.1. 2015

29. května 2016 v 10:47 | Katie* |  Jessica Chastain - Appearences 2015

Není nad to, když se vám na ukládání dostanou fakt perfektní fotky :) Musím říct, že zatím, co dopřidávám fotky u Jessicy z loňského roku, se mi ani jednou nestalo, že by se mi její šaty a zkrátka celkový look nelíbily. Jinak tomu nebylo ani při loňském předávání Zlatých globů, které se konalo 11.ledna. Jessica byla nominovaná s filmem A Most Voilent Year v kategorii "Nejlepší herečka ve vedlejší roli", ale cenu jí "ukradla" Patricia Arquette za svůj herecký výkon ve filmu Boyhood. Já jsem teda absolutně nadšená z toho, jak krásně (a taky sexy!) Jessica vypadala. Na sobě měla úžasné šaty od Versace ♥ Docela by mě zajímalo, z jaké látky byly ty šaty udělané :D Taky se mi moc líbí její účes, že měla vlasy jen tak zvlněné a dané na stranu. A dostalo mě i to líčení - hlavně kolem očí! Prostě nádhera :)

XeUW6VHdHH4SwSkqwfEeWZ50hJmzRihVwVBpgAo5

2015 Film Independent Filmmaker Grant And Spirit Awards Nominees Brunch | 10.1. 2015

29. května 2016 v 10:23 | Katie* |  Jessica Chastain - Appearences 2015

10.ledna se Jessica objevila na speciálním obědě pořádaném pro všechny, co byli nominovaní na Film Independent Spirit Awards. Jess získala nominaci za svůj herecký výkon ve filmu A Most Violent Year. Na akci dorazila v moc pěkných puntíkatých šatech Michael Kors - snad nebudu sama, když řeknu, že mi ty šaty připomínají dalmatina :D Ale jsou moc pěkné. Ještě se mi u nich líbí ten černý límeček :)

XXZIJwK4hCGzrFVvhCUGcxWUZirJ44TTeaxleu2h

15th Annual AFI Awards Luncheon | 9.1. 2015

28. května 2016 v 15:43 | Katie* |  Jessica Chastain - Appearences 2015

9.ledna se Jessica objevila na předávání cen AFI Awards, aby zde podpořila svůj film Interstellar. A já bych opět nemohla být víc nadšená, protože Jess vypadala naprosto fantasticky! Na sobě měla krásné šaty Lela Rose. Hrozně moc se mi líbí ta tmavě růžová barva ♥ (a to jsou ještě na těch šatech nějaké třpytky). Také musím pochválit jemné líčení a jednoduchý účes. Jinak Jess nebyla sama, kdo sem přišel podpořit zmiňovaný film. Na fotkách jí můžete vidět taky s Matthew McConaugheyim (kdo vymyslel tohle příjmení?!), Anne Hathaway nebo Mackenzie Foy.

AIBmRpbLXjvJf4KFDhA7MbfrCfLKjFkrJMvpy1Q7

Audi Golden Globe Week Celebration | 8.1. 2015

28. května 2016 v 15:30 | Katie* |  Jessica Chastain - Appearences 2015

Musím teda říct, že Jess vůbec nelení a objevuje se skoro na všech akcích, na které si jen dokážete vzpomenout. Hned 8.ledna se objevila na předvečírku ke Zlatým globum, který pořádala společnost Audi. Musím teda říct, že jsem opět nadšená z toho, jak Jess vypadala. Na sobě měla fakt krásné černé šaty Elie Saab ♥, které bych jí v klídku sebrala :D Taky se mi líbí líčení - u Jess nemůžou nikdy šlápnout vedle s výraznou rtěnkou :)

AoodrTw0tQ3lrL7b3T5OWieTxpdN8SZKlj3PFFa2

2015 National Board Of Review Gala | 6.1. 2015

28. května 2016 v 15:18 | Katie* |  Jessica Chastain - Appearences 2015

Všechny novinky, které jsem v době svých maturit nestihla přidat, už jsou na blogu a mně tak nezbývá nic jiného, než dopřidat fotky z akcí z roku 2015, na kterých se Jessica objevila. Těšit se tedy můžete na příval spousty skvělých fotek! Hned první akce se konala 6.ledna. Šlo o National Board Of Review Gala, což je taky nějaké předávání cen. Jess sem přišla podpořit svůj film A Most Violent Year. Za svůj herecký výkon dokonce získala cenu - stejně tak i její herecký kolega ze zmiňovaného filmu Oscar Isaac (můžete ho vidět na fotkách). Jessica se na předávání cen objevila v moc pěkný bílých šatech Alexander McQueen. Moc se mi líbí i to líčení (hlavně ta tmavá rtěnka!) a účes, že měla vlasy jen tak navlněné :)

EV19KDhKV3yXt3cOxrra4uNW0am37t5qRoBdTMYP

69th Cannes Film Festival - Vanity Fair And Chanel Dinner | 12.5. 2016

28. května 2016 v 11:17 | Katie* |  Jessica Chastain - Appearences 2016

Tohle jsou poslední fotky, které mi chyběly přidat (takže teď můžu asi začít dopřidávat fotky z loňského roku). A jsou to také poslední fotky z nějaké akce, jež se konala během filmového festivalu v Cannes, na které se Jess objevila. Jak jste asi vyčetli ze samotného nadpisu článku, šlo o speciální večeři, kterou společně pořádali časopis Vanity Fair a modní dům Chanel. Jess se na této akci objevila v šatech právě od Chanelu. Tady jsem ještě neměla šanci to napsat, ale já Chanel moc nemusím. Většina šatů od této značky mi přijde divná a nelíbí se mi. Ani tyhle šaty, co na sobě Jess měla, nejsou u mě žádná výhra, ale nejhorší kousek od této modní značky to taky není.

bullkPtq3ldYO9DpoBxTWhCnjyJtHRoWSd4yRZDt

69th Annual Cannes Film Festival - "Money Monster" Premiere | 12.5. 2016

27. května 2016 v 11:31 | Katie* |  Jessica Chastain - Appearences 2016

Jak už jsem psala v předchozím článku, na letošním filmovém festivalu v Cannes se objevila i Jessica Chastain. Jess se 11.května objevila na slavnostním zahajovacím ceremoniálu, kde všechny oslnila svou žlutou robou. O den později, 12.května, se dostavila na slavnostní premiéru filmu "Money Monster" (česky Hra Peněz), kde si spolu opět zahráli Julia Roberts a George Clooney, režie se ujala Jodie Foster. Snad to nepřijde jenom mně, ale Jessica vypadala jako by zrovna přišla z 30.let. Na sobě měla moc pěkné šaty Alexander McQueen. Tyhle šaty mě sice nedostaly tolik jako ta zmiňovaná žlutá roba, ale i tak si myslím, že to Jessice moc slušelo :)

BaIRKrKGnkSdGzeFHrwnlRLlPDb5dKUHNpgxds65