Červen 2015

IWC Gala Dinner In Honour Of The BFI | 7.10. 2014

29. června 2015 v 13:02 | Katie*

Přiznávám se bez mučení, že přidávat všechny ty fotky s Emily mě hrozně baví. Ještě aby ne, když je to tak skvělá podívaná. Emily má vážně čuch na pěkné oblečení! Tak třeba na akci IWC Gala Dinner, která se konala na počest Britského Filmového Institutu, si vzala opravdu překrásnou robu Roland Mouret. Mně se hrozně líbí ta kombinace bílé a lososové (?) barvy ♥ Na fotkách můžete Emily vidět například i po boku oscarového herce Christopha Waltze, který jí dokonce přímo před fotografy políbil ruku jako pravý gentleman :)

HstvE7RqN4xt0IYKx10z6e6UAVsoXrgF2B6z8bzK

"Edge Of Tomorrow" New York City Premiere | 28.5. 2014

29. června 2015 v 12:44 | Katie*

Musím říct, že vážně obdivuju, jak se Emily a Tom dokázali během 24 hodin dostat z Paříže do New Yorku (to vysvětluje stejné datum!) na tamní premiéru "Edge Of Tomorrow". Emily pak později pro časopis People uvedla, že spala v "nechutném" pyžamu se svou stylistkou a to pouhé čtyři hodiny - ale Emily si nestěžovala. No myslím, že se všichni shodneme, že i tak Emily vypadala opravdu skvěle! Ještě aby ne, když byla od hlavy k patě oblečená do Prady. Ta červená roba jí fakt skvěle sedla! Hodně se mi líbí ten výstřih a ty růžové boty, co měla, jsou docela zajímavé - hlavně ten zakulacený podpatek :)

vApBje9zyYsGpa2JMTn8MLCneRJKUK0gXZJCzd8C

"Edge Of Tomorrow" Paris Premiere | 28.5. 2014

29. června 2015 v 11:25 | Katie*

Na premiéru filmu "Edge Of Tomorrow" v Paříži Emily zvolila poněkud temnější look. Na sobě měla zajímavé černé šaty značky David Koma, které se určitě nebudou líbit všem, ale já musím říct, že Emily v nich vypadala skvěle! Dále si vzala botičky Christian Louboutin, které bych jí hned počořila! Celkový look pak ještě doladila temným líčením, které podle mě Emily fakt sluší :) Na premiéře jí dělal doprovod Tom Cruise.

tfavhG8Iwy3mVgxC8cHuX94DrPSKUN4EtdYD168p

"Edge Of Tomorrow" London Premiere | 28.5. 2014

29. června 2015 v 11:00 | Katie*

Jak asi vidíte při ukládání těchto fotek jsem měla opravdu problém se udržet :D Kdyby to bylo na mně, tak bych uložila snad úplně všechny. Emily mi prostě přijde hodně fotogenická a krásná a byla by škoda uložit a nahrát jen 5 fotek. No nic, snad to moc vadit nebude ;) Takže teď tu pro vás mám fotky z londýnské premiéry filmu "Edge Of Tomorrow". Nejdřív se chci zeptat, jestli jste tenhle film viděli? Jestli ne, tak to koukejte napravit, protože je to opravdu úžasný akční film a Emily v něm byla opravdu senzační 'badass'! Na červeném koberci se pochopitelně vyfotila i s Tomem Cruisem, najdete zde i pár fotek, kde je s dalšími členy obsazení a štábu ;) Emily na sobě měla opravdu moc pěkné barevné šaty Osman, které doplnila růžovými lodičkami Kurt Geiger.


A9XOxtdKZVprByNVBpuf8LL2wYXcoWzVvhrTk0wV

"Edge Of Tomorrow" London Photocall | 25.5. 2014

29. června 2015 v 10:31 | Katie*

Než si půjdu dělat oběd, mám trochu času, tak jsem si řekla, že dopřidám nějaké fotky z akcí z loňského roku, na kterých se objevila Emily Blunt. Zatím jsou v této rubrice jen fotky ze dvou akcí, tak to postupně doplním ;) Jako první tu mám fotky z konce května, když se Emily objevila na photocallu k filmu "Edge Of Tomorrow" v Londýně. Na fotkách ji můžete vidět s jejím hereckým kolegou Tomem Cruisem, režisérem a producentem. Musím říct, že se mi hrozně líbí, kde ty fotky byly pořízeny, jak jde v pozadí pěkně vidět Trafalgar Square. Emily na sobě měla moc pěkné tmavomodré šaty s květinovým vzorem od Oscara de la Renty a lodičky Rupert Sanderson.

zXpgcx6cYkW5j7sR2LNMtGNtqw4nzHMMScnqv4BR

'Magic Mike XXL' Los Angeles Premiere | 25.6.2015

28. června 2015 v 23:05 | Merylka |  Amber Heard - Appearances 2015

Amber se zúčastnila premiéry jejího nového filmu Magic Mike XXL, kde si zahrála vedlejší roli po boku Channinga Tatuma. Měla vážně krásné fialové šaty od návrhářky Monique Lhuillier (která mimochodem navrhuje vážně dokonalé svatební šaty). Amber vypadala skvěle, měla také zajímavé náušnice :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

'Ted 2' Premiere (New York City) | 24.6.2015

28. června 2015 v 22:52 | Merylka |  Amanda Seyfried - Appearances 2015

Amanda se objevila na premiéře jejího nového filmu Ted 2 (Méďa 2), ve kterém si zahrála hlavní roli. Vypadala opravdu krásně. Moc se mi líbí její make-up ale hlavně se mi líbí jak má upravené vlasy, ty copánky jsou skvělé :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

'An Actor's Companion' Book Release | 23.6.2015

28. června 2015 v 22:47 | Merylka

Anne dorazila na party, aby podpořila režiséra Setha Barrishe, který vydal novou knihu 'An Actor's Companion', díky téhle knize se právě konala tahle party. Anne vypadala úžasně :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


"Pitch Perfect 2" Los Angeles Premiere | 8.5. 2015

26. června 2015 v 12:44 | Katie*

Anna letos pochopitelně nemohla chybět na premiéře filmu Pitch Perfect 2, která se konala v Los Angeles. Viděl už někdo z vás Pitch Perfect 2? Já na to koukala teď v pondělí a musím říct, že jsem byla docela dost zklamaná. Jedničku úplně miluju a vždycky si zpívám všechny ty písničky :D, ale tohle se podle mě fakt nepovedlo. Tak se docela bojím, co bude z trojky, která byla v posledním měsíci potvrzená. Každopádně Anna na premiéru dorazila v úžasných šatech z díly Stelly McCartney. Nevím, jak vám, ale mně se teda hrozně moc líbí a myslím si, že Anna v nich vypadala vážně skvěle! :)

iv7vcX8ilUSJhrsrVBciCUK5Q2ZIAApvtfyVCpmJ