Duben 2015

Late Show with David Letterman | 27.4. 2015

29. dubna 2015 v 17:14 | Katie* |  Scarlett Johansson - Appearences 2015

Scarlett se v rámci propagace Avengers: Age Of Ultron, která už mimochodem skončila, objevila i v show Davida Lettermana. Na internetu se objevily i dvě ukázky z rozhovoru - bohužel celé interview jsem zatím nikde nenašla - které na blogu zveřejním později. Zatím tu pro vás mám fotky. První dvě jsou ze samotné show, zbytek jsou z jejího příjezdu. Scar vypadala skutečně jako pravá filmová hvězda! Na sobě měla moc pěkné bílé šaty Roland Mouret, které doplnila lodičkami tělové barvy Roger Vivier, moc pěkným kabátem a stylovými retro brýlemi :)

SHxMMWMPLDoW4mox


Scarlett Johansson On The Cover Of "Parade" Magazine

25. dubna 2015 v 15:26 | Katie* |  Scarlett Johansson - News

Naše milovaná Scarlett zdobí nejnovější obálku časopisu "Parade." K dispozici zatím máme jen samotnou obálku, kterou zdobí fotka s usměvavou Scar, která je oblečená v rockovějším stylu. Na youtube se také objevilo video z focení tohoto nového photoshootu a jak to tak vypadá, můžeme se těšit na opravdu moc pěkné fotky. Na internetu se ještě objevil rozhovor se Scarlett, který poskytla právě tomuto časopisu + takový Q&A. Pokud byste měli zájem oba rozhovory bych přeložila. Scarlett se opravdu moc pěkně rozpovídala o svém žviotě a své kariéře. Tady je například úryvek z interview, kde mluví o své dceři Rose: "Největší radostí je pro mě dívání se na mou dceru. Když si s ní hraju a děláme blbinky a já ji dokážu rozesmát, ten pocit radosti je explozivní."

5oHwI9Sc
"Avengers: Age Of Ultron" London Premiere - 21.4. | 2015

22. dubna 2015 v 16:00 | Katie* |  Scarlett Johansson - Appearences 2015

Tak já se vážně trefila! Scarlett se po celosvětové premiéře opravdu dostavila i na londýnskou premiéru Avengers: Age Of Ultron, která se konala toto úterý. A řeknu vám, že vypadala vážně skvěle! Na celosvětové premiéře měla takový jemný, ženský look, ale tady byla doslova za ďáblici! Hrozně moc se mi na ní líbí ta rudá rtěnka! Účes byl udělaný opravdu perfektně! Ty vlny se mi moc líbí :) Samozřejmě nesmím vynechat outfitu. Scarlett na sobě měla jumpsuit značky Balmain - ne nejsou to šaty, i když já si taky myslela opak :D Dále na sobě měla botičky YSL a náušnice značky Bvlgari.
Co se dalších akcí týká, 30.dubna by se Scarlett měla objevit v show Ellen DeGeneres (z čehož mám velkou radost, protože Ellen zbožňuju ♥), ale na oficiálních stránkách této talkshow zatím Scar uvedená není, tak uvidíme :)

hC2wNgnkDoVVmsJ6zlO0nnVTIrKQvM97QlxZeZGK

"Avengers: Age Of Ultron" World Premiere - 13.4. | 2015

19. dubna 2015 v 11:49 | Katie* |  Scarlett Johansson - Appearences 2015

Volejte sláva a tři dny se radujte! Konečně se dostávám k poslední fotkám se Scarlett, které se zatím za rok 2015 objevily. O to lepší je fakt, že se jedná o fotky z celosvětové premiéry filmu Avengers: Age Of Ultron. Avengeři měli v pondělí teda docela nabitý den. Nejprve se objevili v show Jimmyho Kimmela a večer je čekala premiéra. Musím říct, že jsem nadšená - Scarlett vypadala absolutně báječně! Na sobě měla jednoduché elegantní černé šaty skvělého střihu od Stelly McCartney, které doplnila zlatými střevíčky Jerome C. Rousseau. Myslím si, že tohle je zatím Scarlettin nejlepší look pro rok 2015. Krásné šaty, skvělý účes a make-up... Všechno zmáknuté na jedničku!
Pro teď už ale vyhlašuju klid - potřebuju si trochu odpočinout. Těžko říct, kde se Scar dál objeví - možná na premiéře Avengerů v Londýně? Jediné, co víme na tuti fruti je, že se Scarlett 2.května opět objeví v show Saturday Night Live, z čehož já mám obrovskou radost, protože SNL úplně zbožňuju :)

OFCIjz4Cr9wtdM5KsazcuBSf36mS4VsijzwWQDwo

Jimmy Kimmel Live | 13.4.

19. dubna 2015 v 11:23 | Katie* |  Scarlett Johansson - Appearences 2015

Fanoušky Avengerů určitě potěší, že naši oblíbení hrdinové byli v pondělí 13.dubna hosty v oblíbené talkshow s Jimmy Kimmelem. A o zábavu bylo postaráno! Kromě jistě vtipného rozhovoru (já jsem zatím žádné videa neviděla, takže jenom tak předpokládám) čekala herce hra Telephone, setkání s fanoušky přes takový hangout nebo soutěž Family Feud, která byla opravdu vtipná a skvělá, takže doporučuju se na ni podívat. Všechna videa naleznete zde :) Scarlett na sobě měla opravdu moc pěkné šaty Sachin and Babi, které doplnila prďáckými kotníkovými boty Sophia Webster.

FuSXByu319LIC166b35b9VjksNKePAZF3w9Wd9rr

2015 MTV Movie Awards | 12.4. 2015

19. dubna 2015 v 11:02 | Katie* |  Scarlett Johansson - Appearences 2015

12.dubna se Scarlett objevila na populárním předávání cen MTV Movie Awards. Na modrém koberci zazářila v kompletně růžovém overalu Zuhair Murad. Když jsem ty fotky viděla poprvé, tak jsem si říkala, že té růžové je vážně hodně. A to si myslím i teď, ale po tom odstupu se mi tenhle overal docela zalíbil. Každopádně je mi jasné, že to není každého šálek kávy. Svůj outfit ještě doplnila krásnými různo-barevnými botičkami Sophia Webster, psaníčkem Roger Vivier a šperkami Sonia Boyajian. Scar se na MTV Movie Awards objevila ze dvou důvodů - 1. aby spolu se svými kolegy z Avengers: Age Of Ultron představila nový klip z filmu, 2. aby s ostatními předala Robertu Downey Jr. (známému jako Iron Man/Tony Stark) "Generation Award." Přítomní Avengeři také před samotným Robertem poklekli. Můžete se na podívat třeba zde, video sice není v moc dobré kvalitě, ale něco tam vidět jde a zvuk je dobrý :)

iHaWWqt9nSx9w8NxuN18GeuiaGmHqt5X2RQQAFHD

"The Avengers: Age of Ultron" Press Conference | 11.4. 2015

18. dubna 2015 v 16:20 | Katie* |  Scarlett Johansson - Appearences 2015

Dneska jsem chtěla dopřidávat všechny ty fotky se Scarlett, ale bohužel už to nestihnu, tak možná zítra nebo někdy v týdnu. I tak ale můžeme začít slavit, protože se dostávám k aktuálnímu dění. Minulý týden totiž hercům z filmu Avengers: Age Of Ultron začala propagace - nezapomeňte, že u nás jde tenhle Marvelovský trhák do kin koncem tohoto měsíce! Mám tu pro vás kvalitní fotky ze samotné tiskové konference, na které to Scarlett hrozně moc slušelo! Byla moc pěkně oblečená, hezky učesaná a líbí se mi ty modré linky! V tomhle článku najdete i nějaké instagramové fotky se Scarlett a jejími hereckými kolegy z Avengerů. Je tu třeba i fotka, která obletěla internet, na které mají herci klaunovsky červené nosy :)

Rvs7s8QDKz0EH2moGxVliLcsfjjJZQPp5Z8xOaxu